4.9
 • Oferta zakładów z rozrywki, polityki, kultury
 • Status największego licencjonowanego bukmachera
 • Stabilny system gry na żywo
 • Możliwość wpłat przez DotPay/PaU/Skrill
Android
IOS
Mobile
4.9

STS - aktualny kod promocyjny - 09.04.2024

STS przygotował cały pakiet bonusów na start. Możesz zyskać do 1660zł! 100% bonusu przy pierwszej wpłacie do 300zł, 50% przy drugiej wpłacie do 500zł i 50% przy trzeciej wpłacie do 700zł! Spełnij zadania specjalne, a otrzymasz łącznie dodatkowe 60 PLN. Do tego cashback za pierwszy kupon o maksymalnej wartości 100zł!

Skopiuj kod

Jaki jest STS kod promocyjny?

Kod promocyjny Probukmacher u legalnego bukmachera STS - sprawdź jakie bonusy dostępne są z naszym promokodem

Aktualnie obowiązujący w STS kod promocyjny to „PROBUKMACHER„. Wpisz go podczas rejestracji, jeżeli chcesz odblokować najlepszy pakiet powitalny na start, w skład którego wchodzą wyjątkowe promocje bukmacherskie. Pamiętaj, że tylko z naszym kodem otrzymasz świetny zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN!

Oferty bukmacherskie przygotowane przez bukmachera STS mogą zadziwić. Czym uraczył nas najpopularniejszy bukmacher w Polsce? Łącznie można otrzymać tutaj na start nawet 1660 PLN w pakiecie powitalnym, a to całkiem atrakcyjna kwota! Każdy z bonusów jest obarczony specyficznymi warunkami, które określa regulamin STS. Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych środków bonusowych na start, musisz pamiętać o jednym: wpisz nasz kod promocyjny podczas zakładania nowego konta. Bez tego nie będziesz mógł odebrać bonusu!

Pakiet powitalny STS bonus na start

Bukmacher STS zawsze był znany w środowisku z innowacyjnego podejścia do tematu bonusów i promocji. W 2022 roku stworzył zupełnie nową ofertę, którą powiązał z możliwością wykonywania specyficznych „zadań”. Gracze mogą uczestniczyć w aż 6 akcjach promocyjnych, zaś ich ukończenie pozwoli odblokować dodatkowe 60 PLN na start. Czas na realizację wszystkich założeń bonusowych to 30 dni od daty rejestracji.

W STS bonus powitalny może wynieść nawet 1660 PLN, zaś promocja dotyczy pierwszych trzech wpłat depozytu na konto gracza. To niezwykle atrakcyjny pakiet startowy, który pozwala na otrzymanie dodatkowych środków na start. Bez obaw, jeśli nie chcesz, nie musisz wpłacać pełnej kwoty. STS promocje od depozytów działają następująco:

 • Pierwsza wpłata: 100% do 300 PLN
 • Druga wpłata: 50% do 500 PLN
 • Trzecia wpłata: 50% do 700 PLN

Dodatkowo, po każdej wpłacie depozytu zyskujesz możliwość spełnienia warunków specjalnych zadań. Każda z sześciu opcji dotyczy konieczności zagrania kuponu zgodnie z regulaminem, a więc w ramach konkretnych zakładów. Jeżeli po trzech wpłatach depozytu uda Ci się wykonać wszystkie zadania STS, wówczas zyskasz dodatkowy bonus powitalny w wysokości 60 PLN.

Jak zdobyć bonus 1660 PLN w STS

jak zdobyć glowny bonus sts

Jeżeli chcesz odebrać bonus w stu procentach, wpłać najpierw 300, potem 500 i na koniec 700 PLN. Wówczas otrzymasz pełne kwoty bonusowe, a więc 1500 PLN w ramach trzech kolejnych depozytów.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Komputery stacjonarne
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna / Strona internetowa
Czas: 10 min
 1. Krok 1 – Bonus od 1 wpłaty

  Odbierz bonus od 1 wpłaty w następujący sposób:

  1. Załóż konto z naszym kodem promocyjnym.
  2. Aby otrzymać ten pamiętaj, żeby zaznaczyć opcję ” Chcę otrzymać swój bonus startowy!”, którą znajdziesz w formularzu rejestracyjnym.
  3. Zaloguj się na swoje nowe konto i dokonaj pierwszej wpłaty depozytu.
  4. Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę do kwoty maksymalnej 300 PLN.
  1
 2. Krok 2 – Bonus od 2 wpłaty

  Podobnie działa kolejny bonus od wpłaty, zaś tym razem dotyczy on drugiego depozytu na koncie:

  1. Zaloguj się na swoje konto.
  2. Wpłać depozyt po raz drugi.
  3. Bukmacher zasili Twoje konto bonusowe 50% wartości depozytu do kwoty 500 PLN.
  2
 3. Krok 3 – Bonus od 3 wpłaty

  Na koniec pakietu powitalnego pozostał w STS bonus od trzeciego depozytu, gdzie warunki odbioru są podobne do poprzednich dwu promocji:

  1. Zaloguj się na swoje konto.
  2. Wpłać depozyt po raz trzeci.
  3. Bukmacher zasili Twoje konto bonusowe 50% wartości depozytu do kwoty 700 PLN.

  Ważne informacje:

  • Przy rejestracji konta gracz musi zaakceptować bonus powitalny. Wtedy dostanie bonus od 1, 2 i 3 wpłaty. Jeżeli tego nie zrobi to nie będzie mógł dołączyć do WO od 2 lub 3 depozytu.
  • Każdy bonus jest zakolejkowany, gracz nie może w tym samym czasie korzystać z 2 różnych bonusów
  • Gracz ma 90 dni na aktywację bonusu od 2 i 3 depozytu. Czas, 90 dni liczony jest od dnia przyznania bonusu.
  3
 4. Krok 4 – Bonus: 60 zł za wykonanie zadań

  Bonus dodatkowy 60 zł STS. Co musisz zrobić, aby otrzymać bonus:

  Po wpłaceniu 1. depozytu:

  • Zagraj kupon w aplikacji za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
  • Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch) za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91

  Po wpłaceniu 2. depozytu:

  • Zagraj kupon LIVE za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
  • Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91

  Po wpłaceniu 3. depozytu:

  • Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze Sportów Wirtualnych za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
  • Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem Esportowym za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
  4

Nowość 2024: Zakład bez ryzyka 100 PLN bez podatku

Zarejestruj się na stronie STS, podaj podczas zakładania konta nasz kod promocyjny „PROBUKMACHER”, a otrzymasz dostęp do promocji cashback. Przygotowany przez STS zakład bez ryzyka może wynieść maksymalnie 100 PLN (bez pomniejszania zwrotu o 12% podatku), a ubezpieczeniu podlega pierwszy zagrany kupon SOLO lub AKO. Może to być zagranie z oferty bukmacherskiej prematch, live, na sporty wirtualne lub gry karciane.

Uzyskaj w STS cashback za pierwszy przegrany kupon! Bonus z kodem promocyjnym dostępny jest dla wszystkich nowych graczy w serwisie bukmacherskim. Pamiętaj, że istnieją warunki obrotu bonusem przed uzyskaniem możliwości przeniesienia zwrotu na saldo główne. Musisz zagrać za trzykrotność bonusu po kursach minimalnych 1,91.

Dodatkowe warunki

Istnieje też kilka dodatkowych warunków, o jakich warto wspomnieć w tym miejscu, a dotyczą one reguł korzystania z bonusów od depozytów:

 • Gracz może zrobić trzy depozyty od razu i wykonywać w dowolnej kolejności. Do każdego depozytu są przypisane dwa zadania.
 • Gracz, żeby otrzymać bonus musi zrobić trzy depozyty i wykonać sześć zadań. Wtedy dodatkowo otrzyma bonus 60 PLN. W przeciwnym razie nie otrzymuje żadnego bonusu.
 • Dowolna kwota depozytu odblokowuje dany zestaw zadań.
 • Gracze mają 30 dni od momentu rejestracji na wykonanie wszystkich zadań.
 • Zmianie nie ulegają bonusy od trzech pierwszych depozytów.

STS kod promocyjny – jak działa rejestracja z kodem?

Rejestracja z kodem promocyjnym u legalnego bukmachera STS - sprawdź jak załozyć nowe konto i zgarnąć atrakcyjne bonusy

Szybka rejestracja STS zajmuje tylko kilka chwil i jest naprawdę nieskomplikowana. Pokażemy Ci jak szybko i bezboleśnie założysz nowe konto gracza u tego legalnego polskiego bukmachera. Formularz rejestracyjny STS nie wymaga weryfikacji konta. Przesłać skan dowodu osobistego możesz w dowolnym momencie później, gdyż konto tymczasowe nie jest praktycznie obarczone żadnymi ograniczeniami. Jedyny minus to brak możliwości wypłat – aby je odblokować należy właśnie zweryfikować swoje dane osobowe.

 1. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Krok 1

Rejestracja na głównej stronie legalnego bukmachera STS z kodem promocyjnym PROBUKMACHER, żeby obstawiać online

Proces zakładania konta zaczyna się od kliknięcia w przycisk „Załóż konto”. Pojawi się okienko, gdzie trzeba będzie:

 • wpisać adres e-mail,
 • wymyślić hasło,
 • podać numer telefonu,
 • podać nasz kod promocyjny.

Pamiętaj, że kod bonusowy, który dla Ciebie przygotowaliśmy, pozwoli Ci odebrać pełen pakiet powitalny na start!

Krok 2

Rejestracja u legalnego bukmachera STS krok 2 - uzupełnij w formularzu dane osobowe, wpisz kod z wiadomości SMS i zakończ rejestrację

Drugi krok szybkiej rejestracji w formularzu STS to wpisanie kolejnych danych osobowych. Będziesz musiał uzupełnić następujące informacje na swój temat:

 • imię,
 • nazwisko,
 • państwo urodzenia,
 • numer PESEL.

Trzeba podać również kod rejestracyjny SMS (to coś innego, niż kod promocyjny), który otrzymujesz na numer telefonu podany w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego. Na koniec wybierasz z listy skąd pochodzą Twoje środki finansowe na obstawianie zakładów bukmacherskich w STS. Klikasz „Zarejestruj” i w ten sposób możesz cieszyć się swoim świeżutkim kontem bukmacherskim.

Weryfikacja STS

Co z weryfikacją konta tymczasowego i ukończeniem pełnej rejestracji?  Informacje rozliczeniowe w postaci numeru konta, a także zdjęcie dowodu osobistego można dodać poprzez swoje konto gracza w późniejszym terminie. Bez tych informacji nie będziesz mógł dokonywać wypłat środków na swój rachunek bankowy. Bukmacher bardzo szybko weryfikuje dane osobowe swoich klientów, a informacje te uzupełnić możesz całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Gdzie wpisać i jak użyć kod promocyjny STS?

Nie masz pewności, jak użyć w STS kod promocyjny oraz gdzie należy go dokładnie wpisać? Bez obaw, przygotowaliśmy dla Ciebie krótki filmik instruktażowy, który pozwoli Ci skorzystać z kodu bonusowego bez najmniejszych kłopotów.

STS - aktualny kod promocyjny

Zakład bez ryzyka cashback 100 PLN

Promocja zakład bez ryzyka do 100 PLN u bukmachera STS - wejdź na stronę i sprawdź bonus w rozdziale promocje

Z naszym kodem promocyjnym możesz otrzymać aż 100 PLN cashbacku, podczas gdy standardowa oferta STS nie posiada takiego bonusu w swojej ofercie.  Jasne, nie jest to najwyższy dostępny cashback na polskim rynku zakładów bukmacherskich, choć nie należy się tym przejmować. Piszemy tak, ponieważ warunki korzystania z niego są bardzo proste i atrakcyjne. W ten sposób STS nadrabia względem niskiej kwoty zakładu bez ryzyka.

Jak odebrać STS cashback?

Krok po kroku odblokowanie bonusu jest naprawdę łatwe, zaś cały proces wygląda następująco:

 1. Wystarczy założyć konto bukmacherskie, a podczas rejestracji wpisać nasz kod promocyjny STS.
 2. Aktywacja promocji polega na wykonaniu pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 PLN.
 3. Cashback działa w formie zwrotu stawki na pierwszym przegranym kuponie. Innymi słowy, jeżeli kupon Ci „nie wejdzie”, zakłady bukmacherskie STS zwrócą Ci stawkę z tego kuponu.

Dodatkowe warunki

Warto podkreślić, że STS bonus wiąże się z pewnymi dodatkowymi ograniczeniami, o których należy wspomnieć:

 • STS zakład bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego zagranego kuponu, gdzie minimalny kurs zakładu to 1,85.
 • Promocja ta jest jednorazowa i dotyczy tylko pierwszego przegranego kuponu – SOLO lub AKO.
 • Wypłata środków z cashbacku nie jest obarczona wymogami obrotu, jeżeli zagrasz za środki depozytowe.
 • Zagrywając za środki bonusowe, obróć wartością STS cashback dwukrotnie na kuponach z kursem 1.91.

Pozostałe promocje ograniczone czasowo

Pozostałe promocje u legalnego bukmachera STS - sprawdź w zakładze bonusów wszystkie dostępne nagrody

Zakłady bukmacherskie STS wychodzą naprzeciw wszystkim nowym graczom, ale nie zapominają też o stałych i lojalnych klientach. Chcąc zadowolić tych, którzy regularnie obstawiają kupony, bukmacher stale przygotowuje nowe akcje promocyjne. Zazwyczaj najciekawsza oferta bonusów podlega ograniczeniom czasowym. Poniżej przedstawiamy aktualne promocje, na które w szczególności warto zwrócić uwagę.

Zaproś kumpli

Promocja zaproś kumpli u legalnego bukmachera STS - zaproś 6 znajomych i otrzymaj do 340 PLN bonusu

Jeżeli zarejestrowałeś się już w STS i Twoje konto bukmacherskie jest aktywne, możesz skorzystać z promocji „Zaproś kumpli”. Wystarczy znaleźć odpowiednią zakładkę po zalogowaniu się na stronie STS lub w aplikacji mobilnej. Na początku będziesz musiał zapisać się do promocji, wpłacić depozyt na konto gracza i wykonać obrót na kwotę 25 PLN z kursem minimalnym 1.85. Jak tylko spełnisz warunki początkowe, bukmacher wygeneruje dla Ciebie link z zaproszeniem. Możesz go teraz rozesłać do swoich znajomych, którzy potencjalnie są zainteresowani założeniem konta bukmacherskiego.

Zarówno Ty, jak i Twój kumpel, otrzymacie po 50 PLN. Pod warunkiem, że osoba ta wpłaci co najmniej 50 PLN depozytu i obróci kwotą 500 PLN z kursem minimalnym 1.85. Dodatkowo, za trzeciego i szóstego znajomego zgarniesz ekstra 20 PLN. Łącznie, za złożenie sześcioosobowej ekipy, możesz liczyć na bonus w wysokości 340 PLN!

Strefa VIP w STS

STREFA VIP u legalnego bukmachera STS - zobacz jak zostać klientem VIP, jakie nwarunki musisz spełnić

U bukmachera STS kod promocyjny to niezwykle atrakcyjna oferta, ale do aktywnej gry powinna Cię też skłonić opcja przygotowana z myślą o stałych graczach. Bukmacher przygotował ofertę VIP dla najbardziej aktywnych klientów, którzy wykazują się ponadprzeciętną lojalnością wobec platformy.

Jeżeli chcesz zostać graczem VIP, musisz uzbroić się w cierpliwość, a także aktywnie korzystać ze swojego konta. Wpłacaj depozyty, obstawiaj zakłady, korzystaj z bonusów, zaś bukmacher w końcu doceni Twoje starania. Otrzymasz wówczas zaproszenie do klubu VIP, gdzie czekać będzie sporo ciekawych opcji dodatkowych. Mogą to być bonusy dedykowane, a nawet wyjazdy zorganizowane na najciekawsze wydarzenia sportowe w Polsce.

Metody płatności w STS

Jak dokonać wpłaty u bukamchera STS - rozdział płatności na stronie głównej

Co się tyczy sposobów płatności, bukmacher STS akceptuje szereg płatności elektronicznych. Możesz oczywiście skorzystać z tradycyjnych przelewów bankowych czy kart płatniczych. Najwygodniej jednak korzystać z usług takich, jak BLIK, PayU czy DotPay. Zakłady bukmacherskie STS idą jeszcze o krok dalej, akceptując również płatności przy pomocy bardziej nowoczesnych technologii. Przelewu na konto depozytowe możesz dokonać przy użyciu usługi PayPal, Skrill lub Neteller.

Obecnie działające w STS metody płatności przedstawiają się w następujący sposób:

Metoda płatnościCzas realizacjiMinimalna wpłataMaksymalna wpłataProwizja
DotPayNatychmiast1 PLNBrak danychBrak
BLIKNatychmiast1 PLNBrak danychBrak
Visa/MasterCardNatychmiast1 PLNBrak danychBrak
PayUNatychmiast1 PLNBrak danychBrak
SkrillNatychmiast10 PLNBrak danychBrak
NetellerNatychmiast10 PLNBrak danychBrak
TpayNatychmiastBrak limituBrak limituBrak

Jak wpłacić pierwszy depozyt?

Wpłaty wykonuje się po zalogowaniu na konto gracza – zarówno za pomocą strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej STS. Krok po kroku proces ten wygląda następująco:

 1. Zaloguj się na swoje konto STS, a następnie otwórz swój profil bukmacherski.
 2. Po przejściu do zakładki „Wpłata” wybierz swoją metodę płatności, a także wpisz deklarowaną kwotę depozytu.
 3. Następnie, wybierz metodę płatności, jak również postępuj zgodnie z wytycznymi.
 4. Księgowanie wpłat odbywa się praktycznie natychmiastowo.

Sprawdź kody promocyjne Probukmacher!

STS kod promocyjny – podsumowanie

Spoglądając na aktualną ofertę bonusów bukmacherskich, zdecydowanie warto wpisać podczas rejestracji w STS kod promocyjny. Promocje u tego bukmachera stale ulegają pewnym zmianom, a jedynie z naszym kodem możesz liczyć na dodatkowy cashback za pierwszy przegrany kupon. Warunki dodatkowe ten STS bonus ma bardzo wygodne, dlatego też opłaca się założyć konto z kodem, żeby odebrać jeszcze jedną promocję na start.

FAQ

Kod promocyjny STS to PROBUKMACHER. Dzięki niemu otrzymać można dostęp do bardzo atrakcyjnego pakietu na start. Bonus powitalny to między innymi dodatkowe środki od depozytu.

Z naszym kodem „PROBUKMACHER” otrzymasz dodatkowe środki w postaci cashbacku. Standardowa oferta nie daje zwrotów, zaś nasz STS kod promocyjny to aż 100PLN zakładu bez ryzyka.

W STS kod promocyjny należy podać w trakcie szybkiej rejestracji. W pierwszym etapie zakładania nowego konta znaleźć można specjalne okienko przeznaczone do podania kodu.

Tak. STS to jedyny bukmacher w Polsce, który wszystkie bonusy przyznaje po szybkiej rejestracji. Za samą rejestrację otrzymasz freebet, a po wpłaceniu depozytu bonus od wpłat i cashback.

Możesz przechodzić pomiędzy środkami głównymi a bonusowymi za pomocą jednego kliknięcia. Aktualnie wybrane konto podświetla się na pomarańczowo. Przełącznik znajdziesz na górze strony internetowej.

Przejdź do zakładki „Moje konto”, a następnie „Obrót bonusu”. Wszystkie informacje na temat aktualnych wymogów znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Dodaj komentarz

15

 • Antoni  

  Czy tylko mi się wydaje, że kod bonusowy STS to najbardziej intratna oferta promocyjna w naszym kraju?

  • author-avatar

   Oferta STS na start to z pewnością jeden z ciekawszych bonus powitalnych – czy najlepszy, to już pozostawiamy Twojej ocenie 🙂

 • Julian  

  ktos mi pomoze z sts gdzie wpisac kod na telefonie?

  • author-avatar

   Julian, kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego.

 • Witold  

  Wydaje mi się, że kod promocyjny do STS się nie zmienił, tylko promocje dziś już nie te co kiedyś…

 • Eryk  

  Na start opcja spoko, ale w STS bonus dla stałych graczy to jest jakiś żart i nic ciekawego!

 • Artur  

  Z Waszym kodem bonus powitalny w STS ma większy sens niż bez niego, wielkie dzięki!

 • Maksymilian  

  wzialem wasz sts kod na start i udalo mi sie skorzystac z kazdej promocji ale potem usunalem konto i gram gdzie indziej

 • Bruno  

  Nigdy mi nie leżały STS kody promocyjne i to, co oferowały bonusy, ale dzięki Wam w końcu się zmusiłem i zostałem graczem STS 😉

 • Rafał  

  sts na start nie daje nic, czego nie znajdziecie u innych (lepszych) bukmacherow w polsce…

 • Kazimierz  

  ale te kody do sts to mega dobra opcja jest

 • Mikołaj  

  STS kod powitalny dla nowych graczy jest zdecydowanie warty uwagi 🙂

 • Julian  

  W STS 1200 na start to wcale nie najwyższy pakiet powitalny w PL, wiedzieliście o tym?

  • author-avatar

   W momencie publikacji artykułu tak właśnie było.

 • Oskar  

  zdecydowanie polecam kod promocyjny sts vip jaki znajdziecie w tym artykule