STS Cashout – jak zamknąć kupon i wypłacić pieniądze?

Legalny bukmacher STS CASHOUT

Bukmacher STS cashout przygotował dla wszystkich swoich graczy, którzy nie lubią zbytnio ryzykować. Opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu i wypłacenia pieniędzy na konto STS to niezwykle przydatna funkcja. Zostań z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda cashout STS, na czym polega zamknięcie kuponu i ile możesz na tym zyskać.

STS cashout – regulamin i warunki opcji

STS cashout – regulamin i warunki opcji

Na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej STS cashout udostępnia wszystkim swoim klientom. Istnieje jednak kilka warunków, które muszą być spełnione, by dany kupon mógł podlegać tej opcji. Wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku, ale na początek zaczniemy od definicji, czym jest cashout STS.

Cashout u najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce to nic innego, jak wcześniejsze zamknięcie kuponu. Wcześniejsze, czyli jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich dodanych do kuponu zdarzeń. Podstawowym warunkiem jest jednak to, aby żaden zakład nie był rozliczony jako przegrany. Wówczas cały kupon bukmacherski przegrywa, a jedyna promocja, która może Cię wówczas uratować, nazywa się cashback.

Choć łatwo pomylić obie te nazwy, to jednak cashout jest opcją wymagającą głębszego wyjaśnienia. Ta funkcja dodatkowa dotyczy zazwyczaj kuponów SOLO oraz AKO, które gracz zawiera na zakłady z oferty przedmeczowej lub live. Warto podkreślić, że regulamin cashoutu jest różny u każdego bukmachera i może nie łączyć się z innymi bonusami.

W momencie, gdy zauważysz, że Twój zakład może okazać się przegrany, masz prawo sprawdzić, czy bukmacher pozwala Ci na cashout. Po kliknięciu odpowiedniej ikonki na swoim kuponie zamkniesz go, a bukmacher wypłaci Ci część całkowitej wygranej. Jak już wspominaliśmy, u każdego buka szczegóły promocji wyglądają inaczej, co dotyczy również opcji STS cashout.

Jak działa cashout STS?

Na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej STS cashout działa nieco inaczej, niż u innych bukmacherów. Gracz może zamknąć kupon SOLO lub AKO, na którym znajdują się zakłady z oferty przedmeczowej lub live. Należy podkreślić, że opcja nie łączy się z promocjami „Maxikombi” oraz „Bezpieczny Zakład”.

Co więcej, na kuponie nie może znajdować się ani jeden przegrany zakład. Wszystkie otwarte spotkania powinny wciąż funkcjonować w aktywnej ofercie bukmachera STS. Jeśli chodzi o kupon przedmeczowy, wytypowane spotkania nie mogą być rozpoczęte.

Jeżeli chcesz skorzystać z cashout STS, powinieneś sprawdzić, czy Twój kupon umożliwia takie działanie. Sprawdzisz to zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera. Wówczas wystarczy kliknąć pole z napisem „WYPŁAĆ TERAZ”, by otrzymać kwotę, która widnieje przy kuponie.

W jaki sposób skorzystać z STS cashout krok po kroku

W jaki sposób skorzystać z STS cashout krok po kroku

Zobacz, jak możesz łatwo i szybko użyć opcji cashout w STS. Jeżeli lubisz grać u tego legalnego polskiego bukmachera, ale nie jesteś zwolennikiem ryzyka, ta opcja jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Istnieją jednak pewne różnice w zamykaniu kuponów i wypłacaniu części wygranych na stronie oraz w aplikacji. Z tego względu postanowiliśmy przybliżyć Ci, jak wyglądają obie te opcje krok po kroku.

Jak wypłacić STS cashout na stronie internetowej bukmachera:

Jak wypłacić STS cashout na stronie internetowej bukmachera:
  1. Otwórz swój kupon, który chcesz zamknąć – znajdziesz go w zakładce Moje konto – Moje zakłady – Szczegóły kuponu lub w zakładce Moje kupony na stronie głównej.
  2. Zlokalizuj opcję cash out STS w prawym dolnym rogu szczegółów kuponu. Jeżeli opcja na zamknięcie jest aktywna, będzie świecić się na pomarańczowo.
  3. Na przycisku widnieje również aktualna kwota cashoutu, a po jego kliknięciu wystarczy potwierdzić operację.
  4. Zamknięcie i wypłacenie środków spowoduje zasilenie Twojego konta kwotą cashoutu. Może się zdarzyć, że podczas wypłacania kwota ulegnie zmianie, wówczas bukmacher Cię o tym powiadomi. Możesz wtedy powtórzyć proces lub zrezygnować z wypłaty.

Jak wypłacić STS cashout w aplikacji mobilnej bukmachera:

Jak wypłacić STS cashout w aplikacji mobilnej bukmachera:
  1. Zlokalizuj opcję cash out STS na podglądzie kuponu w zakładce Kupony lub w zakładce Moje kupony na konkretnym kuponie do gry.
  2. Jeśli zamknięcie i wypłata będą dostępne, pojawi się niebieski przycisk z napisem „Wypłać teraz” i kwotą cashoutu.
  3. Po kliknięciu opcji wystarczy potwierdzić wypłatę, a bukmacher zasili Twoje konto wyświetlaną kwotą.
  4. Jeżeli dostępna kwota zmieni się podczas wypłaty, możesz wykonać proces jeszcze raz, albo zrezygnować z zamykania kuponu.

Jak widać, opcja STS cashout nie jest tak skomplikowana, jakby się mogło wydawać. Wystarczy mieć kontrolę nad swoimi kuponami i sprawdzić, czy nadają się one do zamknięcia. W momencie, gdy bukmacher udostępnia Ci opcję cashoutu, możesz zyskać przynajmniej część potencjalnej wygranej z kuponu.

Czy warto korzystać z opcji cashout STS?

Omówiliśmy już jak zamknąć i wypłacić kupon, a także na czym polega funkcjonalność opcji cashout STS. Warto zastanowić się także, czy poleganie na cashoucie ma sens i czy naprawdę się opłaca?

Obstawiając zakłady bukmacherskie STS przedmeczowo należy liczyć się z tym, że kursy mogą ulegać zmianie. Kiedy kurs na dane zdarzenie spada, w STS cashout staje się możliwy i pozwala odzyskać potencjalne straty. Wówczas jest to ogromny plus i warto skorzystać z tej opcji.

Z tego względu używanie cashoutu wymaga częstszego sprawdzania zmian kursowych. Na szczęście w STS opcja ta funkcjonuje niezwykle sprawnie, gdyż bukmacher powiadamia graczy o jej dostępności. To z kolei pozwala na szybsze podejmowanie decyzji odnośnie ewentualnego zamknięcia kuponu SOLO lub AKO.

W każdym przypadku, gdy masz przeczucie, że Twój kupon „nie wejdzie”, sprawdź dostępność cashoutu na swoim koncie. W STS cashout staje się zabezpieczeniem, które pozwoli Ci na realny zysk. Najważniejsze, by opcja cash out STS była dostępna dla kuponu, co do którego masz obawy o pozytywne rozstrzygnięcie.

Dodaj komentarz

0