LVBet punkty stacjonarne – gdzie szukać lokali bukmachera?

Punkty stacjonarne u bukmachera LVBET - gdzie obstawiać w Polsce

Entuzjaści zakładów bukmacherskich zdążyli przyzwyczaić się do obecności LVBet. Ten legalny polski bukmacher od lat dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla swoich klientów. Nie tylko z użyciem sieci internetowej. ‘Ziemniaki’ to ciekawa alternatywa dla obstawiania online. Niestety, aktualnie w Polsce działa ich zaledwie 35. Sprawdzamy, dlaczego tak jest.

Godziny otwarcia punktów naziemnych LVBet

Punkty naziemne u legalnego bukmachera LVBET rozdzial na stronie internetowej

W zależności od lokalizacji, punkty mogą działać w różnych godzinach. Wiele zależy od samego franczyzobiorcy, czyli właściciela konkretnego lokalu naziemnego. Godziny otwarcia punktów są jednak na tyle atrakcyjne, że każdy powinien znaleźć czas, aby z nich skorzystać.

Zobacz, jak w LVBet godziny otwarcia prezentują się na przykładzie lokalu w łódzkiej Rozprzy:

Poniedziałek6:00 – 22:00
Wtorek6:00 – 22:00
Środa6:00 – 22:00
Czwartek6:00 – 22:00
Piątek6:00 – 22:00
Sobota6:00 – 23:00
Niedziela8:00 – 18:00

Nie wszystkie lokale LV BET działają tak długo, ale zwykle są otwarte co najmniej do godziny 19:00. Dokładne godziny otwarcia warto sprawdzić na stronie bukmachera. Do dyspozycji klientów pozostaje tam wygodna mapa z adresami punktów stacjonarnych.

LVBet punkty stacjonarne w Polsce

Mapa naziemnych punktów bukmachera LVBET w Polsce

Bukmacher LVBet tzw. ‘ziemniaki’ budował przez kilka lat, lecz w związku z pandemia koronawirusa ich liczba nieco zmalała. Dziś na terenie naszego kraju znaleźć można zaledwie 35 lokali bukmacherskich. Liczba ta może nie jest imponująca, ale wierzymy, że wkrótce firma zyska nowe lokalizacje w Polsce. Wybrane lokale LV BET i ich adresy przedstawiamy poniżej:

BiałobrzegiKrakowska 37
CzerminGrab 27
Dąbrowa GórniczaZachodnia 19a
GdańskBora-Komorowskiego 32
JaworzeBielska 56
LubinPawia 1a
NysaKrzywoustego 28/9
SwarzędzOsiedle Czwartaków pawilon nr 3
WarszawaWiertnicza 115
WrocławTrwała 7

LVBet punkty stacjonarne – co można obstawiać?

Lokale LV BET pozwalają graczom uzyskać dostęp do pełnej gamy zakładów bukmacherskich. Dzięki nowoczesnej technologii, każdy może bez trudu obstawiać tutaj kupony za gotówkę lub z wykorzystaniem płatności mobilnych. Co więcej, bukmacher pozwala również anonimowo zawierać zakłady live.

Oferta sportowa i nie tylko u legalnego bukmachera LVBET - co można obstawiać online i offline

W związku z zamknięciem sporej liczby lokali, bukmacher zachęca graczy stacjonarnych do kontaktu w sprawie wypłaty zaległych kuponów. Najlepiej skontaktować się z biurem obsługi online, jeśli w Twojej okolicy nie działa już żaden LVBet punkt stacjonarny. Przy okazji, warto przestawić się na grę przez Internet – przynajmniej wówczas masz gwarancję, że żadna pandemia nie przeszkodzi Twojemu typowaniu meczów.

Co zrobić, jeśli punkty stacjonarne LVBet są zamknięte?

Jeżeli z Twojej okolicy zniknęły wszystkie lokale LV BET, nie musisz rezygnować z gry u tego bukmachera. W zamian, wejdź na stronę internetową LVBet i załóż konto do gry online. Swoje ulubione zakłady bukmacherskie możesz typować bez wychodzenia z domu! Pozwoli Ci na to nie tylko portal internetowy, ale również intuicyjna aplikacja mobilna LVBet.

Nie warto ograniczać się do typowania w lokalu stacjonarnym, skoro można obstawiać w trybie 24/7. Usługi bukmachera działają całodobowo, a do tego możesz zgarnąć niezwykle atrakcyjne bonusy. Załóż konto z kodem promocyjnym i odblokuj pakiet powitalny na start!

FAQ

Tak, choć ich liczba znacznie zmalała z powodu pandemii COVID-19.

Na chwilę obecną (II kwartał 2022), liczba punktów naziemnych to zaledwie 35.

Bonusy bukmacherskie LV BET dla graczy online, które odblokujesz z kodem promocyjnym, dotyczą wyłącznie środków na grę przez Internet.

Dodaj komentarz

0