Jak wybrac bukmachera

Jak wybrac bukmachera

Interesują Cię zakłady bukmacherskie, chcesz grać i wygrywać pieniądze, ale nie wiesz jaki bukmacher najlepszy jest w Polsce? Nie musisz dłużej szukać! Zrobiliśmy to za Ciebie. Przeanalizowaliśmy dokładnie wszystkie firmy bukmacherskie, by móc przedstawić Ci nasze wnioski. My już wiemy, jak wybrać bukmachera. A Ty? Jesteś gotowy? Jeśli tak, to nie ma co zwlekać, lecimy z tematem.

Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, usługi zakładów wzajemnych może świadczyć jedynie licencjonowana firma bukmacherska. Aby tak się stało, spółka musi złożyć odpowiednie dokumenty w Ministerstwie Finansów i czekać na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Czasami proces ten może się przeciągnąć w czasie i trwać nawet kilka lat. Dlatego tak ważne jest, aby mieć świadomość tego, czy korzysta się z usług legalnych bukmacherów.

W myśl prawa polskiego, licencje dzielą się na dwa typy działalności. Zakłady bukmacherskie mogą oferować swoje usługi w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Niektóre firmy bukmacherskie posiadają podwójną licencję, prowadząc zarówno działalność fizycznie, jak i wirtualnie. W niniejszym artykule zajmujemy się przede wszystkim zakładami online, choć nie omieszkamy pochylić się również nad stacjonarnymi punktami sprzedaży.

Zanim jednak przejdziemy do analizowania poszczególnych elementów, które posiadają najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce, musimy przedstawić Wam aktualną listę firm, które świadczą usługi bukmacherskie w naszym kraju.

Lista legalnych bukmacherów w Polsce:

NAZWA FIRMY BUKMACHERSKIEJZezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnychZezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
STS S.A.TAKTAK
Traf – Zakłady Wzajemne
Sp. z o.o.
TAKTAK
TOTOLOTEK S.A.TAKTAK
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o.NIETAK
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
BestBet Sp. z o.o. z siedzibą
w Warszawie
TAKTAK
Cherry Online Polska Sp. z o.o.NIETAK
BEM Operations LimitedNIETAK
BetFan Sp. z o.o.  z siedzibą
w Warszawie
TAKTAK
eWinner
Sp. z o.o.
NIETAK
BetX Polska   Sp. z o.o.NIETAK
Polski Bukmacher Sp. z o.o.TAKTAK
Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.NIETAK
GO BET
Sp. z o.o.
TAKNIE
Bukmacherska Sp. z o.o.NIETAK

Skoro już wiemy, jakie są legalne firmy bukmacherskie w Polsce, pora przyjrzeć się kryteriom, które mogą zadecydować jak wybrać bukmachera.

Oferta bonusowa

Bonus bukmacherski i promocje dla graczy to jeden z filarów działalności legalnych bukmacherów. W dzisiejszych czasach typerzy coraz częściej zwracają uwagę na tego typu atrakcje. Chcąc wyjść im naprzeciw, bukmacherzy dwoi się i troją, by przygotować najlepiej przyciągające oferty bonusowe.

Ogółem rzecz biorąc, w zakładach bukmacherskich funkcjonuje zazwyczaj interesujący bonus na start, a także promocje dla stałych graczy. Pierwszy wymieniony rodzaj zwany jest również bonusem powitalnym. Przy jego pomocy bukmacherzy zachęcają nowych klientów do założenia konta gracza. Rejestracja zwykle wiąże się z otrzymaniem szeregu korzyści, które dostępne są tylko i wyłącznie dla nowych graczy.

szybka rejestracja u bukmachera

Przy wyborze najlepszego bukmachera internetowego warto zwrócić uwagę na bonus na start. Najlepsze oferty w tym zakresie to takie, które posiadają przede wszystkim bonus bez depozytu i zakłady bez ryzyka. Wielu graczy decyduje się na korzystanie z danego bukmachera właśnie na podstawie dostępnych u niego atrakcyjnych promocji powitalnych. Idąc tym tropem, ważne jest, by regulamin i zasady obrotu bonusem, a także wypłaty środków promocyjnych, były jasne i przejrzyste.

Równie istotne mogą być promocje dla stałych i powracających klientów. Często pojawiają się akcje cykliczne lub rozbudowany program afiliacyjny. Bukmacher może zaproponować graczom grę bez podatku, freebety, cashout czy cashback. Warto na bieżąco śledzić zakładkę z bonusami na stronie internetowej ulubionych zakładów.

Bonusy powinny być traktowane przede wszystkim jako dodatkowe korzyści, a nie główny wyznacznik jakości danego buka. Jeżeli jednak chcesz wybrać najlepszego bukmachera pod kątem bonusów, sprawdź nasz ranking najlepszych legalnych firm bukmacherskich.

Oferta zakładów

Kolejnym elementem, na który koniecznie warto zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego bukmachera, są zakłady. Zastanów się, co najbardziej chcesz obstawiać – jaka to będzie dyscyplina sportowa, liga, rodzaje wydarzeń sportowych. Może interesujesz się e-sportem i szukasz najlepszego bukmachera do typowania wydarzeń z zawodów sportów elektronicznych? Im większa liczba zakładów, tym szersza i bogatsza oferta u danego bukmachera.

Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często decydują się na rozbudowywanie swojej oferty zakładów. Dziś bez trudu obstawiać można bez wychodzenia z domu egzotyczne ligi piłkarskie, niszowe dyscypliny sportowe, a nawet rozstrzygnięcia wydarzeń kulturalnych czy politycznych. Jeżeli interesujesz się zakładami poza sportowymi, to znajdziesz również kursy na zwycięstwo w Oscarach, albo wyborach prezydenckich.

Wracając do głównej gałęzi działalności bukmacherów, czyli sportu, należy się zastanowić czy warto zwracać uwagę na ofertę zakładów. Cóż, rozbudowane zakłady pomogą Ci przygotować odpowiedni kupon. Niezależnie od tego, czy obstawiasz kupony SOLO, a może AKO, większy wybór zakładów oznacza możliwość wypróbowania swoich sił w różnych kategoriach.

Co więcej, bogactwo oferty zakładów pomaga w stworzeniu kuponu o najwyższych potencjalnych wygranych. Dzięki możliwości tworzenia kuponów akumulacyjnych, możesz śmiało mieszać ze sobą zakłady na różne dyscypliny i wydarzenia sportowe. Dzięki atrakcyjnym mnożnikom zwiększasz wysokość wygranej, która czeka na Ciebie w przypadku poprawnego wytypowania wszystkich rozstrzygnięć.

Skoro jesteśmy przy zakładach, należy również wspomnieć o kursach. Te mogą różnić się pomiędzy poszczególnymi firmami bukmacherskimi. Dlatego warto sprawdzić wcześniej, który legalny polski bukmacher posiada najciekawszą i najbardziej opłacalną ofertę kursów. Ma to bowiem realny wpływ na wysokość Twojej wygranej, którą możesz powiększyć, wybierając najlepszego bukmachera online.

Zakłady na żywo

Nie możemy zapomnieć jeszcze o ofercie live. Zakłady na żywo to rewelacyjna okazja, by wykazać się umiejętnością analizy i przewidywania kolejnych zdarzeń w trakcie trwania wydarzeń sportowych. Oglądając transmisję z danego spotkania sportowego można przy okazji połączyć przyjemne z pożytecznym. To również bardzo istotna cecha najlepszych polskich bukmacherów.

Jeszcze zanim zmieniło się w Polsce prawo dotyczące zakładów bukmacherskich, a firmy nie musiały ubiegać się o zezwolenie Ministerstwa Finansów, zakłady na żywo cieszyły się ogromną popularnością. Tak jest i nadal, choć wielu typerów ubolewa nad brakiem firmy bet365 na polskim rynku. Ta firma bukmacherska oferowała bodaj najbardziej rozbudowany system obstawiania zakładów live.

Różnica pomiędzy standardowymi zakładami, a graniem na żywo ma najczęściej ogromne znaczenie psychologiczne. Gracze, którzy lubią dreszczyk emocji, decydują się zwykle na obstawianie wydarzeń live. Taki sposób rozgrywki jest zdecydowanie bardziej nieprzewidywalny, a przez to ekscytujący. Warto również dodać, że wielu bukmacherów oferuje na swoich stronach statystyki na żywo, a nawet transmisje ze spotkań.

Łatwość rejestracji

Szczególnie wśród nowych graczy, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z obstawianiem przez Internet, łatwość rejestracji może mieć kluczowe znaczenie przy wyborze bukmachera. Bardzo często zdarza się, że źle przygotowany formularz rejestracyjny i nie jasno wytłumaczone kroki zakładania konta, stają się przyczyną nieporozumień.

Z jednej strony kampanie reklamowe wpływają pozytywnie na docieranie do nowych odbiorców. Z drugiej zaś, skomplikowana i źle działająca rejestracja konta gracza może utrudnić odbiór zakładów bukmacherskich przez nowych klientów.

Chyba nikt z nas nie lubi, gdy rejestracja nowe konta trwa zbyt długo, a do założenia profilu wymagane jest dużo szczegółowych informacji, prawda? Najlepsze strony bukmacherskie w ostatnich latach zaczynają iść na skróty, oferując swoim potencjalnym klientom bardzo ciekawe rozwiązanie. Coraz częściej do obstawiania zakładów online wystarczy tak zwana szybka rejestracja. Przyjrzyjmy się dokładniej, na czym zwykle ona polega.

Szybka rejestracja

Jak działa tak zwana szybka rejestracja? Najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce oferują taką opcję podczas zakładania nowego konta gracza. Zazwyczaj szybka rejestracja odbywa się dwuetapowo. W pierwszym kroku podaje się numer telefonu oraz swoje dane do logowania, czyli adres e-mail, a także wymyśla się hasło. Po zaznaczeniu odpowiednich zgód i oświadczeń można przejść do kroku kolejnego.

szybka rejestracja bukmacher

Drugi etap szybkiej rejestracji polega zazwyczaj na uzupełnieniu dodatkowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, numer PESEL, datę urodzenia. W tym momencie trzeba również zwykle podać kod weryfikacyjny, wysłany przez bukmachera na podany w poprzednim kroku numer telefonu. Warto pamiętać, że w tym momencie rejestracji bukmacher daje graczom możliwość skorzystania z kodu bonusowego.

Wpisanie go w odpowiednią rubrykę pozwoli Ci odblokować dostęp do pakietu bonusów na start. Warto wykorzystać najlepszy dostępny na rynku kod promocyjny, ponieważ później nie będzie możliwości, by otrzymać pakiet powitalny dla nowego gracza.

Pozostałe dane, czyli zdjęcie dowodu tożsamości, a także numer konta bankowego, nie są wymagane podczas szybkiej rejestracji. Te informacje uzupełnia się w trakcie korzystania z konta bukmacherskiego, zwykle podczas zlecania pierwszej wypłaty środków.

Łatwość wpłaty

Metody płatności w przypadku zakładów online to kolejna cecha, na którą zwraca się uwagę podczas wyboru bukmachera internetowego. Ponieważ żyjemy w czasach, gdy płatności przenoszą się do sieci, bodaj wszyscy gracze oczekują, że wpłaty i wypłaty pomiędzy kontami będą proste, przejrzyste i szybkie. Z tej prostej przyczyny warto zwrócić uwagę na metody płatności, które oferują najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce.

Metody płatności w przypadku zakładów online

Po pierwsze, do założenia konta gracza mogą przekonać Cię atrakcyjne bonusy na start. Jednakże nawet z najlepszą ofertą promocyjną dla nowych klientów, bukmacher nie będzie kompletny, jeśli nie udostępni w pełni funkcjonalnych opcji przelewu środków. Bez wpłaty depozytu na konto najzwyczajniej w świecie nie da się skorzystać z promocji powitalnych.

Okazuje się, że wygoda i szybkość wpłat mają całkiem spore znaczenie. Oprócz tradycyjnych przelewów bankowych i transferów z kart debetowych czy kredytowych, istnieje jeszcze szereg nowoczesnych usług finansowych w Internecie. Standardem w Polsce są już pośrednicy płatności, tacy jak Przelewy24, DotPay czy PayU. Do tego dochodzą opcje szybkich płatności BLIK oraz za pomocą serwisy PayPal. Ostatnio na popularności zyskują również elektroniczne portfele SKRILL oraz Neteller.

Łatwa obsługa wpłat i wypłat nie powinna stanowić dziś najmniejszego problemu. Warto jednak wcześniej zapoznać się z metodami płatności, jakie oferują legalni polscy bukmacherzy.

Naszym zdaniem najlepsza metoda wpłat w Polsce to BLIK. Ta rodzima platforma umożliwia natychmiastowe płatności bezpośrednio z konta bankowego, z wykorzystaniem sześciocyfrowego kodu. Zasada działania jest podobna do przelewu, ale księgowana jest na koncie odbiorcy praktycznie od razu. Podobnie jest w przypadku pośredników płatności Przelewy24, PayU i DotPay, do korzystania z których również zachęcamy.

Czas oczekiwania na wypłatę środków

Co zaś tyczy się wypłacania środków z konta bukmacherskiego, możliwości są nieco bardziej ograniczone. Zwykle do dyspozycji graczy pozostają jedynie tradycyjne przelewy bankowe. Jedynym plusem, który może działać na korzyść danych legalnych bukmacherów są tak zwane wypłaty ekspresowe. Każdy najlepszy bukmacher online powinien udostępniać taką opcję swoim klientom. Polega ona na częstym składaniu dyspozycji przelewowych.

W praktyce oznacza to, że na przykład średnio co 15 minut wypłacana są środki z kont bukmacherskich. W ten sposób gracz zapewnia sobie możliwość otrzymania przelewu często jeszcze tego samego dnia. Wszystko jednak zależy od banku, w którym posiadasz rachunek. Banki mają swoje własne godziny sesji przychodzących, w trakcie których księgowane są wpłaty na konto. W związku z tym wypłaty środków z zakładów bukmacherskich niekiedy mogą trwać od jednego do dwóch dni roboczych.

Okres odstąpienia od bukmachera

Strona internetowa zakładów bukmacherskich

Od momentu, kiedy zakłady bukmacherskie zaczęły stopniowo przenosić swoją działalność do Internetu, minęło już sporo czasu. Dziś fakt, że legalni polscy bukmacherzy operują w sieci, nikogo raczej nie dziwi. Niektórych zadziwić może jednak to, że w ogóle chcemy się pochylać nad stronami internetowymi zakładów bukmacherskich.

Sprawa jest jednak dość istotna, gdyż poruszanie się po interfejsie strony internetowej powinno być intuicyjne i przejrzyste. Gracz nie może mieć problemów ze znalezieniem właściwych zakładek, odnośnika do swojego konta, a także poszczególnych zakładów i kursów. Przy obstawianiu zakładów sportowych online kluczowa jest łatwość obsługi, by nie zniechęcić się do oferty danego bukmachera internetowego.

Jeżeli chcesz czerpać przyjemność z zakładów online, powinieneś wybrać takiego bukmachera, którego strona internetowa będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Pamiętaj, że to, co podoba się innym, niekoniecznie może być odpowiednie dla Ciebie. Dlatego szukaj strony, która sprosta Twoim osobistym wymaganiom. Koniec końców, wysokie wygrane to nie wszystko. Liczy się również ogólna przyjemność czerpana z gry.

Aplikacja mobilna

Dożyliśmy czasów, w których aplikacje mobilne praktycznie opanowały nasze życie. Wiele z nich rzeczywiście ułatwia nam nasze codzienne poczynania w różnych rodzajach działalności. Nic zatem dziwnego, że i zakłady bukmacherskie oferują swoje usługi przy pomocy mobilnych aplikacji.

Dlaczego warto pobrać aplikację mobilną zakładów bukmacherskich? Dzięki niej będziesz zawsze pod ręką miał swoje ulubione rozgrywki bez konieczności wchodzenia na stronę internetową bukmachera. Aplikacja powinna być przejrzysta i łatwa w obsłudze, by zapewniać najlepszą jakość działania.

Dzięki bukmacherskim aplikacjom mobilnym można bez trudu wykonywać też wpłaty na konto depozytowe, a nawet zlecać wypłaty wygranych środków. Legalni bukmacherzy w Polsce starają się udoskonalać swoje aplikacje mobilne. W przypadku firm z krótszym stażem na polskim rynku bukmacherskim, intuicyjność i funkcjonalność apek może pozostawiać jeszcze nieco do życzenia.

Natomiast najlepsze zakłady bukmacherskie oferują aplikacje, które swoją przejrzystością i łatwością w obsłudze dorównują ich stronom internetowym. Przy okazji, często można trafić na dodatkowe bonusy tylko dla posiadaczy aplikacji.

Warto przetestować aplikację mobilną bukmachera na własnym telefonie i sprawdzić, czy jest to wygodniejsza forma obstawiania zakładów bukmacherskich. W razie czego, zawsze w odwodzie będą czekać strony internetowe bukmacherów.

Bezpieczeństwo

To podstawa. Element, na który często nie zwracamy uwagę, pędząc przed siebie przez rejestrację konta gracza, aż po wpłatę depozytu i obstawianie kuponów. Można powiedzieć, że wraz z popularyzacją Internetu, w pewnym stopniu zapomnieliśmy o konieczności dbania o bezpieczeństwo swoje i swoich finansów w sieci.

W przypadku zakładów bukmacherskich pierwszą sprawą, jaką należy sprawdzić, to czy dany bukmacher działa w Polsce na podstawie licencji Ministra Finansów. Następnie warto zapoznać się z polityką prywatności i regulaminami korzystania z oferty danego buka.

Każdy legalny bukmacher w Polsce powinien niczego nie ukrywać przed swoimi klientami. Na stronie internetowej warto sprawdzić spółkę, która stoi za danymi usługami, a także jej kapitał zakładowy, adres i dane podatkowe. Brak jakichkolwiek informacji to czerwona lampka, która sygnalizuje, by uważać na tego bukmachera.

Obsługa klienta

Jeżeli chodzi o kontakt na linii klient-bukmacher, mamy w Polsce do czynienia z różnymi rodzajami obsługi. Dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednej tabeli.

Obsługa klienta
BukmacherCzat onlineFormularz kontaktowyInfoliniaFAQ
Fortuna8-20TakNieTak
STS24hTakNieTak
Totolotek8-23podany jest e-mailTakTak
LV BET24hTakNieTak
forBET8-24TakNieTak
TOTALbet9-23TakTakTak
PZBuk10-20TakNieTak
Etoto9-22TakNieTak
BetclicNiepodany jest e-mailNieTak
Betfan9-23TakNieTak
eWinner8-23TakNieTak
Noblebet8-22TakNieTak
Superbet24 hTakNieTak

Programy lojalnościowe

Programy afiliacyjne i lojalnościowe do dodatkowe korzyści, które powinien oferować każdy najlepszy bukmacher online. Jeśli zastanawiasz się, jakiego bukmachera wybrać, zwróć uwagę na rozbudowane oferty promocyjne, którymi bukmacherzy przyciągają klientów do kontynuowania gry u nich.

Na czym polega program lojalnościowy u bukmachera? Najczęściej opiera się on o rozbudowany system, u którego podstaw leży aktywne i częste obstawianie zakładów. Im częstsza gra i większe wpłaty depozytu, tym więcej atrakcyjnych nagród oferuje bukmacher. Zwykle są to dodatkowe bonusy w postaci freebetów lub zakładów bez ryzyka na określoną kwotę. Niekiedy mogą być to również nagrody rzeczowe, bilety na mecze i inne wydarzenia sportowe.

Ciekawą alternatywą dla klasycznych programów lojalnościowych są kluby VIP, które oferują niektórzy bukmacherzy w Polsce. W tym przypadku jednak kryteria przyjęcia nie są aż tak jasne. Zazwyczaj zdarza się, że firma bukmacherska wysyła zaproszenie do klubu VIP najbardziej aktywnym graczom, choć nie istnieją konkretne progi, które typerzy muszą przekroczyć, by stać się VIP-ami.

Podatek bukmacherski

Niezależnie od zakładów bukmacherskich, które wybierzesz, nie ominie Cię sprawa, która potrafi jednego gracza zniechęcić w przedbiegach. Podatek bukmacherski. Wynosi on w Polsce aż 12%. To całkiem wysoka opłata, która scedowana jest na gracza i obliczana od całkowitej wygranej. Musisz zatem mieć świadomość, że wszystkie Twoje wygrane kwoty zostają pomniejszone o 12% podatku bukmacherskiego. To trochę przykre, nie sądzisz?

Na szczęście legalni polscy bukmacherzy rozumieją, że podatek może zniechęcić potencjalnych klientów. Z tego powodu niektóre firmy oferują specjalne promocje, w ramach których kwestię zapłacenia podatku biorą na swoje barki. W ten sposób gracze otrzymują tyle, ile faktycznie wygrali, bez pomniejszania kwot o 12% podatku bukmacherskiego.

Oferty bonusowe jednak zazwyczaj wiążą się z pewnymi ograniczeniami. Nic dziwnego, bo gdyby legalni bukmacherzy w Polsce brali na siebie odpowiedzialność za wszystkie podatki od wygranych, prawdopodobnie bardzo szybko by splajtowali. Dlatego niektóre promocje, mające na celu pominięcie pomniejszenia wygranej o podatek, obarczone są dodatkowymi zasadami obstawiania.

Gra bez podatku może oznaczać powiększenie wygranych w taki sposób, by po odprowadzeniu podatku gracz wyszedł dodatkowo na plus. Bukmacher zastrzega sobie wtedy dodatkowe warunki, na przykład minimalny kurs ogólny lub minimalny kurs dla poszczególnych zdarzeń na kuponie. Inne zakłady bukmacherskie w Polsce zachęcają do tworzenia kuponów akumulacyjnych, gdzie przy określonej liczbie dodanych zdarzeń, pojawia się szansa na wygranie dodatkowych kilku lub kilkunastu procent od podstawowej wygranej.

Gra bez podatku może oznaczać powiększenie wygranych

Limity na grę

To temat wciąż budzący wiele kontrowersji. Mimo upływu lat, żaden z polskich legalnych bukmacherów nie poradził sobie w pełni z rozwiązaniem tej kwestii. Nakładanie na graczy limitów na grę jest wciąż nagminne i frustrujące. Tym bardziej w przypadku doświadczonych typerów, dla których zakłady bukmacherskie to główne źródło dochodu.

Bukmacher bardzo często bez podania żadnej przyczyny może wykorzystywać techniki nakładania limitów na poszczególne zakłady lub całe konto gracza. Kiedy najczęściej można spotkać się z limitami? Przede wszystkim wtedy, gdy zaczynamy coraz więcej i częściej wygrywać. Bukmacherzy wykorzystują często rozbudowane algorytmy, które mają na celu „wyłapywanie” najlepszych typerów i ograniczanie ich możliwości wygranych.

Należy pamiętać, że firma bukmacherska to wciąż firma. Musi zarabiać, by móc się utrzymać na rynku i posiadać depozyt, z którego zlecane są wypłaty środków. Dlatego niech nikogo nie dziwią ograniczenia nakładane indywidualnie, jak również limity narzucane odgórnie na poszczególne zdarzenia i kursy.

Legalne punkty stacjonarne

Nawet po latach obecności w Internecie, okazuje się, że stacjonarne punkty bukmacherskie nie tracą na popularności. Co więcej, gracze częściej korzystają z usług bukmachera online, jeśli posiada on również sieć swoich kiosków w realu. Działalność stacjonarna zwiększa nie tylko popularność bukmachera, ale również jego uznanie na rynku.

Firma bukmacherska musi otrzymać osobną licencję na działalność w Internecie oraz oddzielną na funkcjonowanie punktów stacjonarnych. Wszystkie najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce działają zarówno online, jak i offline.

Co ciekawe, zakłady bukmacherskie oferują też specjalne bonusy i promocje dla graczy, którzy wybiorą się do punktu i będą obstawiać kupony w realu. Taka metoda gry jest nadal popularna. Mimo upływu lat i popularyzacji gry w sieci, wcale nie straciła klientów.

FAQ

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Oczekiwania każdego gracza są inne, dlatego przed wyborem właściwego bukmachera trzeba sprawdzić jego ofertę pod kątem indywidualnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na podane elementy: bonus na start, liczba zakładów, prostota interfejsu strony i aplikacji mobilnej czy obsługa klienta. Pamiętaj, żeby grać tylko i wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów!

Oferta zakładów bukmacherskich stale się zmienia. My z kolei robimy wszystko, by za nimi nadążyć. Tworząc nasz ranking, stale aktualizujemy informacje, które mogą mieć kluczowe znaczenie przy wyborze najlepszego legalnego polskiego bukmachera. Staramy się być najbardziej obiektywni, choć uważamy, że ostateczna decyzja powinna należeć do Ciebie.

Dodaj komentarz

0