PZBuk rejestracja - 3 kroki do nowego konta i bonusu powitalnego

Jak dokonać rejestracji krok po kroku u bukmachera PZBuk - poradnik

Chcesz wiedzieć, jakie możliwości otworzy przed Tobą przygotowana przez PZBuk rejestracja dla nowych graczy? Zakładając konto u tego bukmachera, możesz spodziewać się nie tylko szeroko zakrojonej oferty zakładów przedmeczowych i live. Buk daje nowym graczom do dyspozycji również atrakcyjny bonus powitalny, którego kwota sięga nawet do 2000 PLN! Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przejść przez proces rejestracji, z poniższego tekstu dowiesz się, jak ją przeprowadzić. Podpowiemy też, jak uzyskać status zweryfikowanego konta, a także co dokładnie obejmuje bonus powitalny. W PZBuk rejestracja to nic trudnego, więc do dzieła!

Jak założyć konto? Szybka rejestracja PZBuk to świetna sprawa!

W PZBuk rejestracja nowego konta zajmuje tylko kilka chwil. Gracz musi jednak pamiętać, że utworzone konto ma jedynie status „tymczasowy”, co oznacza, że ma ograniczone funkcje – nie można na nim wypłacać środków. Z tego względu lepiej będzie, jeśli po założeniu konta jak najszybciej zdecydujesz się na jego zweryfikowanie. Sprawdź, na czym polega zakładanie konta i jak odebrać w PZBuk promocje startowe.

Konto tymczasowe upoważnia gracza do skorzystania z atrakcyjnego bonusu powitalnego, którego kwota opiewa na 1050 PLN. Na ofertę składają się cashback 1000 PLN i bonusy od depozytów na łączną kwotę 1000 PLN. Jak informuje bukmacher PZBuk, podczas rejestracji online nie trzeba podawać żadnego kodu promocyjnego, aby skorzystać z tej oferty.

 1. Cashback 1000 zł + bonus 1000 zł od depozytów
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

PZBuk rejestracja konta krok po kroku

Mając za sobą najważniejsze kwestie związane z tym, co trzeba wiedzieć o zakładaniu nowego konta u tego bukmachera, możemy teraz przejść do wyjaśnienia krok po kroku jak przeprowadzić ten proces. Jak już wspominaliśmy, nie jest to nic trudnego, a poniżej przedstawiamy wskazówki, co należy zrobić:

Krok #1

Rejestracja PZBuk krok 1

Po wejściu na stronę główną bukmachera i naciśnięciu przycisku „zarejestruj się” w prawym górnym rogu, naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny po prawej stronie ekranu. Na start wystarczy podać w nim takie informacje, jak adres e-mail, numer telefonu z numerem kierunkowym oraz hasło. Bukmacher wymaga od nas dodatkowo zaznaczenia pierwszej zgody, w której użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo można również zaznaczyć pole przy zgodzie na otrzymywanie oferty marketingowej, ale nie jest to wymagane.

Krok #2

Rejestracja PZBuk krok 2

Po naciśnięciu przycisku „dalej”, gracz będzie miał do wyboru wypełnienie formularza ręcznie lub dostarczenie wymaganych informacji przez połączenie się ze swoim kontem bankowym. Drugi sposób pozwala na zaoszczędzenie czasu, ale żeby pokazać Wam, jakich konkretnie informacji wymaga bukmacher, na powyższym screenshocie widzicie formularz do wypełnienia ręcznie. PZBuk potrzebuje od gracza takich informacji, jak imię, nazwisko, seria i numer dowodu tożsamości, data urodzenia i PESEL.

Do tego konieczne będzie zaznaczenie pola przy oświadczeniu o zapoznaniu się z regulaminem, oświadczeniu o pełnoletniości, zgodzie na świadczenie usług drogą elektroniczną, a także oświadczeniu o prawdziwości danych. Wszystko to jest konieczne, aby bukmacher mógł przetwarzać dane nowego użytkownika w legalny sposób.

Krok #3

Rejestracja PZBuk krok 3

W ostatnim kroku, jaki znajdziemy w przygotowanym przez PZBuk formularzu rejestracyjnym, gracz musi ustalić limit czasu gry oraz obrotu (dzienny i miesięczny). Jeśli jest to początek waszej przygody z bukmacherką, zdecydowanie zalecamy ustalenie sugerowanych ograniczeń. Można to zrobić przez naciśnięcie przycisków „naciśnij tutaj i ustaw sugerowany limit”.

Krok #4

Ostatni krok, którego musi się podjąć gracz to zweryfikowanie konta. W tym celu naciśnij ikonkę profilu w prawym górnym rogu strony głównej PZBuk i wybierz przycisk „wypłata”. Bukmacher w pierwszej kolejności poprosi o zweryfikowanie podanego numeru telefonu komórkowego poprzez kod sms. Następnie konieczne będzie przesłanie wyciągu z konta bankowego oraz skanów frontu i tyłu dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport, w zależności od tego, co użytkownik podał podczas rejestracji). Można to zrobić poprzez wejście w ikonę profilu, zjechanie nieco niżej i wybranie opcji „wyślij dokumenty”.

PZBuk rejestracja i bonusy na start – zobacz, co możesz zyskać

PZBuk bonus powitalny

Powitalny bonus to cashback do 1000 PLN od pierwszego depozytu: wystarczy wpłacić od 100 do 1000 PLN na konto. Następnie gracz musi postawić zakład wielokrotny składający się z co najmniej 2 zdarzeń z kursem minimalnym na każde zdarzenie wynoszącym 1.4. Kurs łączny kuponu to minimum 2.0. W momencie, gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, gracz dostanie dostęp do zwrotu kwoty postawionej stawki. Zwrot traktowany jest jako freebet, przez co, aby go wypłacić należy jeszcze raz postawić pieniądze na zakład wielokrotny z min. 2 zdarzeniami z kursem min. na każde z nich wynoszącym 1.4.

Na tym nie koniec, ponieważ za drugą, trzecią i czwartą wpłatę otrzymać można po 25% wartości swojego depozytu. Kolejne zasilenia salda głównego pozwalają zgarnąć do 250, 350, a także 400 PLN. Łączna wartość tych bonusów wynosi zatem 1000 PLN. Środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie, a do obrotu wliczają się kupony AKO z minimum 3 selekcjami przy kursie łącznym 3,50.

PZBuk rejestracja mobilna – już teraz w aplikacji!

Aplikacja mobilna PZBuk pobrać

Zdajemy sobie sprawę, że istnieje spore grono osób, które preferują korzystanie z tabletów i smartfonów. Z tego względu przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku, jak użytkownik mobilny może założyć konto. Oto, co trzeba zrobić, aby zacząć zawierać zakłady:

Krok 1

Po naciśnięciu przycisku „zarejestruj się” na stronie głównej PZBuk, gracz przejdzie do pierwszego etapu formularza rejestracyjnego. Bukmacher wymaga tutaj podania takich informacji, jak adres e-mail, numer telefonu wraz z numerem kierunkowym, a także hasło. Oprócz tego konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nie trzeba zaznaczać zgody na przesyłanie oferty marketingowej.

Krok 1 rejestracji w aplikacji mobilnej PZBuk - dane podstawowe użytkownika

Krok 2

W następnym etapie gracz będzie mógł skorzystać z opcji „moje ID”, dzięki której w szybki sposób dostarczy potrzebne informacje. Alternatywnie, istnieje możliwość wpisania wymaganych informacji ręcznie – co też wybraliśmy, aby pokazać Wam, czego konkretnie wymaga formularz. Bukmacher wymaga zatem następujących informacji: imię, nazwisko, seria i numer dokumentu tożsamości, data urodzenia i PESEL. Do tego dochodzi jeszcze oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, wyrażenie zgody na świadczenie usług drogą elektroniczną, a także oświadczenia o pełnoletności, prawdziwości podanych danych i legalności wpłacanych środków.

Krok 2 rejestracji w aplikacji mobilnej PZBuk - MOJE ID

Krok 3

Ostatni etap szybkiej rejestracji to ustalenie limitów czasu gry i obrotu (dziennych i miesięcznych). Pierwszy podaje się w godzinach, a drugi w PLN. Jeśli nie jesteś osobą, która specjalnie dba o ustalanie takich ograniczeń, najlepiej będzie wybrać opcję „naciśnij tutaj i ustaw sugerowany limit”.

Krok 3 rejestracji w aplikacji mobilnej PZBuk - odpowiedzialna gra i limity w aplikacji

Krok 4

Oprócz szybkiej rejestracji, PZBuk wymaga dodatkowej weryfikacji konta gracza, aby mógł on uzyskać dostęp do wypłacania środków z konta. W tym celu naciśnij ikonkę profilu w prawym górnym rogu na stronie głównej buka, a następnie wybierz przycisk „wypłata”. W pierwszej kolejności konieczna będzie weryfikacja numeru telefonu przez kod sms. Dopiero potem będziesz mógł wybrać opcję „wyślij dokumenty”, aby przesłać front i tył podanego dokumentu tożsamości oraz wyciąg z rachunku bankowego.

Krok 4 rejestracji w aplikacji mobilnej PZBuk - Weryfikacja tożsamości za pomocą dokumentów

PZBuk rejestracja bez weryfikacji – o co dokładnie chodzi?

Weryfikacja dokumentów u bukmachera PZBuk

Konto tymczasowe utworzone u tego bukmachera wyróżnia się na tle tego, co znajdziemy u pozostałych usługodawców na rynku. Wynika to z faktu, że buk nie stawia ograniczeń obrotu, ani nie określa czasu potrzebnego na weryfikację konta. Oznacza to, że konto może mieć stan tymczasowy przez nieograniczoną ilość czasu i nie zostanie zablokowane po upływie określonej ilości dni. Rejestracja w PZBuk konta stałego nie jest jednak niczym skomplikowanym.

Weryfikacja konta będzie jednak prędzej czy później potrzebna, ponieważ gracz nie będzie mógł w innym wypadku wypłacić swoich środków. Jeśli jednak chcecie tylko spróbować swoich sił w bonusie powitalnym 1050 PLN, na wypadek przegranej nie będziecie musieli po prostu obawiać się o zablokowanie konta po upływie określonej ilości dni.

Jak długo trwa weryfikacja dokumentów?

Weryfikacja dowodu osobistego to niezbędny krok, który jest potrzebny do uzyskania dostępu do wszystkich funkcji konta zarejestrowanego u tego buka. W przypadku PZBuk możemy liczyć na standardowy czas weryfikacji do 48 godzin. Mimo że bukmacher zastrzega sobie prawo do zrealizowania tego procesu w takim czasie, zazwyczaj odbywa się to w przeciągu 2-3 godzin.

PZBuk logowanie bez tajemnic

Od założenia konta do logowania już bliska droga. Kiedy z powodzeniem zostanie ukończona w PZBuk rejestracja, możesz zacząć korzystać z serwisu. W tym celu, należy zlokalizować logowanie do systemu, które bukmacher umiejscowił tuż obok przycisku rejestracji. Oto, w jaki sposób bez problemów zalogujesz się na swoje świeżutkie konto w PZBuk:

Jak założyć nowe konto gracza?

 1. Krok 1

  Wejdź na stronę główną bukmachera, a następnie naciśnij przycisk „zaloguj się” w prawym górnym rogu.
  1
 2. Krok 2

  Uzupełnij formularz logowania podając adres e-mail oraz hasło. Kliknij przycisk „zaloguj się”, aby wejść do konta. Po zakończeniu tego szybkiego procesu możesz przejść do wpłaty depozytu i obstawiania swoich zakładów bukmacherskich.
  2

Dostępne metody płatności w PZBuk

Metody płatności PZBuk

Gdy zdecydujesz się założyć konto w PZBuk, możesz spodziewać się dostępu do kilku metod płatności. W przypadku wpłacania są to: przelew bankowy, Dotpay, Blik, Visa i Mastercard. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 PLN, a transakcje realizowane są poniżej minuty. Wpłacanie środków na konto gracza nie jest objęte żadną prowizją. Co więcej, są one dostępne również dla posiadaczy konta tymczasowego.

Jeśli natomiast chodzi o sposoby wypłaty udostępnione przez tego buka, najpierw trzeba przejść oczywiście proces weryfikacji, który opisaliśmy nieco wyżej. Dopiero po wykonaniu tej czynności gracz będzie mógł wypłacać pieniądze za sprawą takich metod, jak Przelewy24 (czas realizacji: 30 minut) oraz Dotpay (czas realizacji: 1-2 dni robocze). Minimalna kwota wypłaty wynosi 5 PLN oraz nie jest ona objęta żadną prowizją.

Jak wpłacić pierwszy depozyt na konto?

Skoro znasz już metody płatności dostępne w PZBuk, warto sprawdzić, w jaki sposób wpłacić depozyt po raz pierwszy. To bardzo istotne, tym bardziej, że skuteczna PZBuk rejestracja z kodem bonusowym pozwoli odblokować atrakcyjny bonus. Aby móc go uzyskać, potrzeba będzie właśnie wpłata – poniżej znajdziesz instrukcję, jak jej dokonać:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie.
 2. Przejdź do sekcji „Wpłata”.
 3. Wybierz opcję płatności, która najbardziej Ci odpowiada.
 4. Podaj deklarowaną kwotę depozytu.
 5. Sfinalizuj transakcję postępując zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności.
 6. Pieniądze zostaną zaksięgowane błyskawicznie.

Pierwszy zakład na nowym koncie – do dzieła!

Wpłata depozytu oznaczać może tylko jedno: pora postawić swój pierwszy zakład! Oferta dyscyplin sportowych w PZBuk jest naprawdę imponująca, więc z pewnością znajdziesz tutaj coś wyjątkowego dla siebie. Intuicyjny interfejs pozwoli Ci bez trudu poruszać się po dostępnych zakładach bukmacherskich zarówno w opcji prematch, jak i live. Pierwszy zakład obstawisz w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na konto PZBuk.
 2. Przeglądaj ofertę zakładów bukmacherskich, aby znaleźć interesujące wydarzenie.
 3. Wybierz zdarzenie, które chcesz wytypować.
 4. Znajdź odpowiedni zakład, a następnie kliknij w jego kurs.
 5. Bukmacher doda zakład do kuponu, którego podgląd znajduje się po prawej stronie.
 6. Wybierz stawkę, za jaką chcesz zagrać swój zakład.
 7. „Puść” swój kupon i poczekaj na rozstrzygnięcie rozgrywki.

FAQ

Tak, PZBuk posiada wersję mobilną strony internetowej oraz aplikację, w których można przeprowadzić proces rejestracji.

Na ten moment bukmacher nie uwzględnia możliwości wpisania kodu bonusowego podczas rejestracji. Gdy to się zmieni, kod do wpisania to PROBUKMACHER.

Jedynym warunkiem założenia konta u tego bukmachera jest bycie osobą pełnoletnią.

Dodaj komentarz

0

 • Przemysław  

  Ja chwalę za ekstra punkciki i dodatkowe promki z tym związane, polecam :D!

 • Remigiusz  

  Rzadko bo rzadko, ale czasem pogram jakiś błąd na tym buku, na dłuższą metę szału nie ma.