Totolotek rejestracja

Rejestracja u legalnego bukmachera Totolotek - poradnik dla nowych graczy

Totolotek zdążył już umocnić swoją pozycję jako jeden z rozpoznawalnych bukmacherów w naszym kraju. Co należy zrobić, aby zarejestrować konto u tego operatora zakładów sportowych? W artykule przedstawimy wszystkie etapy tego procesu. Opiszemy nie tylko, jak działa u bukmachera Totolotek rejestracja, ale także na czym polega w Totolotku weryfikacja danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak założyć konto bez bólu głowy - koniecznie zostań z nami!

Totolotek rejestracja – dlaczego warto założyć konto?

Korzyści z założenia konta u bukmachera Totolotek jest wiele, ale jedną z ciekawszych jest bonus, który możemy otrzymać za samą rejestrację i potwierdzenie naszego konta. Do dyspozycji graczy jest bonus od depozytu, darmowe zakłady czy aplikacja mobilna. Wszystko to na jasnych zasadach, bez kruczków prawnych i niejasnych regulaminów.

Jednym z bardziej atrakcyjnych elementów bonusu powitalnego jest aż 500 PLN na start od pierwszej wpłaty i freebet w wysokości 25 PLN. Bonus od depozytu pozwoli nam na zwiększenie naszych nakładów na zakłady. W rezultacie nasze szanse na potencjalne wygrane wzrosną, w myśl zasady, że ‘żeby wygrać, trzeba grać’. Dodatkowe środki na koncie bonusowym pozwolą nam również w pełni przetestować ofertę operatora i przekonać się, czy wszystkie elementy serwisu nam odpowiadają.

Pamiętaj!

Aby otrzymać podwojenie kwoty wpłaconej na konto depozytowe, należy wpłacić minimum 20 PLN korzystając z jednej z dostępnym metod płatności.

 1. Totolotek bonus od depozytu do 500 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Powiększone wygrane z bonusem King Size

Promocja u bukmachera Totolotek Bonus King Size - wyższe wygrane do 66%

Kolejną korzyścią posiadania konta Totolotek jest tzw. bonus King Size, czyli możliwość odebrania wygranej powiększonej do 66%. Polega to na tym, że im więcej zakładów połączymy ze sobą na jednym kuponie, tym większy będzie nasz bonus. Maksymalny bonus wynosi 66% i otrzymamy go wówczas, gdy na naszym kuponie znajdzie się 30 zdarzeń.

Możliwość wcześniejszej wypłaty wygranej z funkcją Cashout

Jeśli zarejestrujemy i potwierdzimy konto Totolotek, czeka na nas ciekawa opcja ograniczania ryzyka dokonywanych zakładów. Sytuacja, w której obstawiamy kupon z kilkoma wydarzeniami i przez jedno z nich tracimy wygraną, stanowi jedną z większych bolączek graczy, ale Totolotek ma na to sposób.

Funkcja cashout, bo to o niej mowa, jest dostępna na wybranych kuponach. Opcja pozwala na wcześniejsze wypłacenie wygranej w sytuacji, kiedy bardzo obawiamy się o pozostałe wydarzenia obstawione na naszym kuponie. Dzięki temu mamy większą kontrolę nad grą i ryzykujemy znacznie mniej. Warto wiedzieć, iż funkcja jest dostępna wówczas, kiedy wygrana kwota jest większa od stawki postawionego zakładu.

Rejestracja w aplikacji mobilnej Totolotek

Rejestracja w aplikacji mobilnej u bukmachera Totolotek krok po kroku

Jedną z ważniejszych korzyści jest 49 PLN do odebrania w aplikacji bukmachera Totolotek. Aby skorzystać z tej promocji należy pobrać oficjalną aplikację bukmachera i dokonać z jej pomocą pierwszej wpłaty. Minimalną kwotą jaką należy wpłacić jest 20 PLN. Tuż po tym jak wpłacimy pieniądze, operator podwoi zdeponowaną kwotę.

Totolotek posiada również coś dla stałych bywalców. Ci którzy regularnie obstawiają kupony u tego bukmachera, mogą zgarnąć dodatkowy bonus za tzw. “lojalność”.

Na czym on polega? Otóż przy każdym dokonanym zakładzie mamy szansę otrzymać punkty Bet Club. Jeśli zbierzemy ich odpowiednią ilość, możemy zgarnąć dodatkowe środki do wykorzystania na następne zakłady. Do odebrania jest nawet do 50% dodatkowego bonusu.

Jak założyć konto? Totolotek rejestracja Krok po kroku

Rejestracja u legalnego bukmachera Totolotek krok po kroku - wejdź na stronę główną i kliknij przycisk rejestracji w lewym górnym rogu

Aby zarejestrować konto, należy zacząć od wejścia na stronę internetową bukmachera totolotek.pl. Następnie w lewym górnym rogu powinniśmy kliknąć żółty przycisk “Zarejestruj się”. Tuż po tym powinien pojawić nam się pierwszy formularz do wypełnienia.

Krok 1. Wypełnij Formularz rejestracyjny

Rejestracja u legalnego bukmachera Totolotek krok 1 wypelnij formularz rejestracyjny

Formularz, który musimy wypełnić posiada trochę więcej pól niż w przypadku innych serwisów bukmacherskich, ale nie jest skomplikowany. W pierwszej kolejności powinniśmy zaznaczyć naszą datę urodzenia, płeć oraz kraj pochodzenia. Następnie podajemy nasz adres email i ustawiamy hasło, jakim później będziemy się logować. W dalszym ciągu przechodzimy do wpisania naszych danych osobowych takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, narodowość oraz PESEL i numer telefonu.

Krok 2. Zaznacz, że chciałbyś otrzymać bonus powitalny

Rejestracja u legalnego bukmachera Totolotek krok 2 - zaznacz, że chciałbyś otrzymać bonus powitalny

Z rozwijalnej listy na dole formularza powinniśmy wybrać opcję “TAK, chcę bonus powitalny!”. Na razie nie musimy wpisywać kodu, dopiero później w ustawieniach naszego profilu znajdziemy odpowiednie pole, gdzie wpiszemy kod promocyjny PROBUKMACHER, który upoważni nas do otrzymania pakietu dla nowych graczy, w którym mieszczą się bonus od depozytu oraz darmowy zakład.

Krok 3 Zaznacz wymagane zgody

Rejestracja u legalnego bukmachera Totolotek krok 3 - zaznacz wszystkie niezbędne zgody i zakończ rejestrację

Kiedy skończyliśmy wypełniać wszystkie wymagane pola, pora na zaznaczenie, iż zgadzamy się z polityką prywatności, regulaminem oraz polityką bezpieczeństwa serwisu Totolotek oraz potwierdzenie, że jesteśmy pełnoletni. Warto również zaznaczyć pierwszy checkbox i zgodzić się na otrzymywanie informacji marketingowych od Totolotka, gdyż niejednokrotnie wyrażenie takiej zgody idzie w parze z późniejszym łatwiejszym dostępem do rozmaitych bonusów i promocji oferowanych przez bukmachera.

Krok 4. Potwierdź rejestrację, klikając w link aktywacyjny

Rejestracja u legalnego bukmachera Totolotek krok 4 potwierdz rejestracje klikajac link aktywacyjny na swoim mailu

Na samym końcu pozostało nam kliknąć żółty przycisk “Ukończ rejestrację” na końcu formularza. Aby zakończyć proces rejestracji należy kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymaliśmy na nasz adres email.

Weryfikacja konta

Jednym z pierwszych kroków, które musimy wykonać w celu zweryfikowania konta Totolotek, jest kliknięcie w link aktywacyjny, który otrzymamy po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Pojawi się nam wówczas strona internetowa bukmachera i zostaniemy poinformowani, że nasze konto zostało aktywowane i jest gotowe do użytku.

Pamiętaj, chroń swoje dane do logowania. W razie gdybyśmy zapomnieli hasła, możemy je zapamiętać w przeglądarce. Na stronie Totolotek logowanie jest dostępne w górnym pasku.

Rejestracja bez dowodu jest pierwszy krokiem, który musimy ukończyć, aby przekształcić nasze konto tymczasowe w konto stałe. Jeśli poprzestaniemy na rejestracji bez dowodu, nasze konto będzie posiadać pewne ograniczenia. Nie możemy między innymi wypłacać z niego żadnych środków, a maksymalna kwota jaką możemy zdeponować wynosi 5000 PLN.

Aby dokończyć proces weryfikacji i przekształcić nasze konto w konto stałe należy przejść do menu w lewym górnym rogu i wejść w “Moje konto”. Otworzy nam się zakładka z danymi, które podaliśmy przy rejestracji bez dowodu i polami do uzupełnienia. Zjeżdżamy na dół strony i podajemy nasz numer konta bankowego. Następnie wybieramy z listy źródło naszych zarobków i załączamy obustronny skan naszego dowodu tożsamości.

Pamiętaj!

Musisz być jedynym posiadaczem podanego rachunku bankowego, gdyż w przeciwnym razie weryfikacja może się nie udać.

Ile czasu trwa weryfikacja?

Podobnie, jak w przypadku większości polskich legalnych bukmacherów, również w Totolotku weryfikacja nie powinna zająć zbyt dużo czasu. Zazwyczaj, proces ten kończy się sukcesem już po kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach. W niektórych przypadkach może jednak trwać nieco dłużej, bo aż kilka godzin. Wiele zależy od tego, kiedy gracz zdecyduje się na przesłanie dokumentów – jeśli w godzinach pracy biura obsługi klienta, wówczas sprawdzenie dokumentów będzie trwało znacznie krócej.

Rejestracja Totolotek w aplikacji mobilnej

W przypadku bukmachera Totolotek rejestracja konta możliwa jest również przy pomocy aplikacji mobilnej. Program na telefon i tablet pobierzesz bezpośrednio ze strony bukmachera na sprzęt z systemem Android lub iOS. Dzięki apce będziesz mógł bez przeszkód obstawiać zakłady, korzystać z bonusów, a także wpłacać i wypłacać pieniądze. Nas jednak najbardziej interesuje to, w jaki sposób założyć konto w aplikacji Totolotka.

Krok 1

Rejestracja mobilna krok po kroku u bukmachera Totolotek - krok 1 pobierz aplikację mobilną na stronie główną bukmachera

W pierwszym kroku zachęcamy Cię do pobrania i zainstalowania aplikacji mobilnej Totolotka. W tym celu:

 1. Wejdź na stronę bukmachera Totolotek przy pomocy telefonu lub tabletu.
 2. Wybierz swoje oprogramowanie mobilne – Totolotek Android lub iOS.
 3. Postępuj zgodnie z wytycznymi odnośnie instalacji na wybranym systemie operacyjnym.
 4. Otwórz aplikację, gdy tylko zakończy się jej instalacja.

Krok 2

Rejestracja mobilna krok po kroku u bukmachera Totolotek - krok 2 wypełnij formularz rejestracyjny

Kiedy już pobierzesz i zainstalujesz swoją aplikację mobilną, możesz przejść do rejestracji konta w Totolotku. Aby poprawnie ukończyć ten proces, wystarczy, że prześledzisz uważnie poniższe wytyczne:

 1. Włącz aplikację mobilną Totolotek na swoim urządzeniu przenośnym.
 2. Wybierz opcję „Zarejestruj się
 3. Uzupełnij formularz szybkiej rejestracji w Totolotku.
 4. Zaznacz chęć odbioru bonusu powitalnego na start dla nowych graczy.
 5. Ukończ rejestrację, a następnie przejdź do sekcji Totolotek logowanie na swoim telefonie lub tablecie.

Totolotek Rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Warto wiedzieć, że polski bukmacher Totolotek posiada ponad 350 punktów stacjonarnych, w których gracze mogą dokonywać zakładów sportowych, a co za tym idzie również zarejestrować konto. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób, które na co dzień nie mają tak dużej styczności z internetowymi zakładami bukmacherskimi. To doskonały sposób dla tych, którzy nie czują się pewnie w świecie zdominowanym przez media elektroniczne i aplikacje mobilne. Z tej opcji korzystają również gracze, którzy wolą oldschoolowy sposób obstawiania zakładów.

Aby założyć konto w punkcie stacjonarnym Totolotka należy:

1. Wypełnić papierowy formularz rejestracyjny, który otrzymamy od pracownika danej placówki.

Wybierając ten sposób rejestracji pamiętajmy aby zabrać ze sobą dowód osobisty, gdyż jego seria oraz numer będą nam potrzebne do poprawnego wypełnienia formularza. Warto mieć także gdzieś zapisany numer swojego konta bankowego.

2. Zanieść podpisany wniosek do tej samej osoby, która go nam wręczyła.

Ponadto od pracownika, który będzie nas obsługiwał powinniśmy otrzymać komplet informacji o naszym koncie. Po zakończeniu formalności możemy skorzystać z pełnej oferty operatora i obstawić nasz pierwszy kupon.

Jak łatwo zalogować się na konto w Totolotku?

Kiedy w serwisie bukmachera Totolotek rejestracja zostanie poprawnie ukończona, można będzie się zalogować do swojego konta. Pierwsze logowanie odbywa się od razu po potwierdzeniu swojego adresu mailowego, a w tym celu wystarczy prześledzić poniższe kroki:

 1. Wejdź na stronę internetową bukmachera przy pomocy przeglądarki.
 2. Totolotek logowanie bukmacher umieścił obok przycisku rejestracji.
 3. Podaj swój login oraz hasło, aby poprawnie zalogować się na swoje konto.

Pierwsza wpłata depozytu na konto

Po pierwszym zalogowaniu się na swój profil bukmacherski warto przejść do wpłaty depozytu. Środki finansowe posłużą Ci do obstawiania zakładów na stornie lub w aplikacji mobilnej Totolotka. Jeśli chcesz bez najmniejszych problemów zasilić swoje konto depozytem, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami:

 1. Zaloguj się na konto Totolotek.
 2. Przejdź do swojego profilu, gdzie znajdziesz sekcję wpłat.
 3. Wybierz metodę płatności, a także wprowadź deklarowaną kwotę przelewu.
 4. Sfinalizuj transakcję zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności.
 5. Wpłacona kwota pojawi się natychmiast na Twoim profilu.

Jak zagrać pierwszy zakład po wpłacie depozytu?

Na koniec warto sprawdzić jeszcze jeden detal dotyczący rejestracji i pierwszych kroków na portalu Totolotka. Mianowicie, mamy na myśli obstawienie pierwszego zakładu bukmacherskiego. Proces ten nie należy do skomplikowanych – poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję krok po kroku:

 1. Zaloguj się i wpłać depozyt na konto, jeśli jego stan wynosi 0.
 2. Z rozwijanej oferty zakładów przedmeczowych lub z oferty live, wybierz interesujące Cię wydarzenie.
 3. Znajdź odpowiedni zakład, jaki chcesz obstawić.
 4. Kliknij w konkretny kurs, aby dodać zakład do swojego kuponu.
 5. Z prawej strony ekranu ujrzysz podgląd kuponu, gdzie możesz dodawać kolejne zakłady.
 6. Określ stawkę, za jaką chcesz zagrać swój kupon bukmacherski.
 7. Zagraj kupon, a następnie czekaj na rozstrzygnięcie wytypowanych przez siebie wydarzeń.

FAQ

Założenie konta jest możliwe w parę minut dzięki tak zwanej szybkiej rejestracji, po której możesz zalogować się na nowy profil i zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie.

Szybka rejestracja Totolotek zostanie zainicjowana, gdy klikniesz przycisk rejestracji w prawym górnym rogu ekranu. Bukmacher nie wymaga skanu dowodu tożsamości, a cały proces zajmuje zaledwie chwilę. Potrzebujesz tylko podstawowych danych osobowych, aby wypełnić formularz.

Tak, bukmacher nie pobiera żadnych opłat ani prowizji.

Przy rejestracji w Totolotku z kodem bonusowym PROBUKMACHER każdemu graczowi przysługuje bonus od depozytu do 500 PLN oraz darmowy zakład w wysokości 25 PLN. Ponadto, jeśli rejestracja odbędzie się przez aplikację mobilną, wówczas właściciel otrzyma bonus 49 PLN do zrealizowania w aplikacji mobilnej Totolotek.

Ważnym jest, aby przy rejestracji wyrazić chęć skorzystania z bonusu powitalnego Totolotka, gdyż w przeciwnym wypadku okazja nam przepada i nie dostaniemy żadnych darmowych zakładów, ani pieniędzy na konto bonusowe. Po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w pierwszym formularzu rejestracyjnym oraz zweryfikowaniu naszego konta, wpłacamy pierwszy depozyt i cieszymy się bonusem powitalnym.

Warto pamiętać, że nie musimy siadać do komputera, żeby otworzyć w Totolotku konto. Możemy to zrobić praktycznie nie wstając z kanapy, wystarczy że zainstalujemy aplikację mobilną bukmachera, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Sam proces rejestracji Totolotka jest praktycznie taki sam jak na PC.

Dodaj komentarz

0