Totolotek kontakt

Kontakt z obsługą klienta u legalnego bukmachera Totolotek

Prawdopodobnie każdy z nas, nabył kiedyś produkt lub usługę, do której miał pytania. W takich sytuacjach zawsze oczekujemy sprawnej metody komunikacji, która nie będzie oznaczała spędzenia całego dnia na infolinii. Rozumieją to legalni bukmacherzy, którzy regularnie poprawiają poziom obsługi klienta. Bierzemy na tapet Totolotek kontakt – co proponują?

Kontakt z Totolotek Polska

przyciski kontaktu z obsługą na go,rze strony internetowej bukmachera Tototolotek

Jak mawia słynne przysłowie – kto pyta nie błądzi. Rozumie to również legalny bukmacher Totolotek, który udostępnia graczom kilka możliwości zadawania pytań. Chęć zadowolenia swoich rozmówców to jedno, ale każda zgłoszona wątpliwość, każdy kontakt z klientem to wskazówka w jaki sposób usprawnić ofertę. Tej zasady trzymają się przedsiębiorcy z każdej branży, bowiem kto lepiej doradzi jak poprawić jakość produktu, niż sami klienci? W takim razie jaki kontakt Totolotek przygotował dla zainteresowanych? 

Czat na żywo

Przycisk wsparcie gracza i kontakt z obsługa klienta u bukmachera Totolotek

To narzędzie, które w ostatnich latach szturmem zdobywa sympatię zarówno klientów, jak i samych usługodawców. Wszystko dlatego, że obecnie forma pisana znacznie przyspiesza wymianę informacji. W zależności od tego co chcemy przedłożyć, wszystkie informacje możemy skopiować i wkleić, nie ma potrzebny obszernego tłumaczenia czegokolwiek. Totolotek czat na żywo jest dostępny w prawym dolnym rogu pod przyciskiem „wsparcie”.

Formularz kontaktowy w prawym dolnym rogu na stronie bukmachera Totolotek

Biuro obsługi, jak podaje bukmacher na swojej stronie, jest czynne przez cały tydzień od 8:00 do 20:00. Poza godzinami pracy, czat zmienia się w formularz kontaktowy. Możemy zostawić adres e-mail,  zostawić pytanie, ewentualnie załączniki.

Telefon

Totolotek kontakt telefoniczny udostępnia dla osób, które z jakiegoś powodu nie są przekonane do czatu i cenią sobie bardziej tradycyjną formę rozmowy. Do naszej dyspozycji są obecnie trzy różne numery:

  • 22 321 03 40
  • +48 507 002 393
  • +48 507 002 139

Aktualne numery kontaktowe znajdziemy na stronie głównej bukmachera w zakładce „kontakt”, dlatego w pierwszej kolejności to tam trzeba weryfikować bieżące dane, ponieważ numery telefonów zmieniają się częściej, niż adresy e-mail.

Mail

Adres mailowy do korespondencji z obsługą klienta na stronie internetowej Totolotek

Jeśli żadna z wcześniej opisanych form nam nie odpowiada, kontakt Totolotek udostępnia też za pośrednictwem maila.  Totolotek czat i Totolotek telefon to z pewnością lepsze rozwiązania, jeśli zależy nam na czasie. Jeśli natychmiastowa reakcja nie jest jednak na szczycie naszych priorytetów, możemy spokojnie wysłać maila i czekać na odpowiedź. Aktualnie jest jeden właściwy adres: pomoc@totolotek.pl.

Obsługa klienta w Totolotek

Zakłady bukmacherskie to branża o bardzo wysokim poziomie konkurencji. Totolotek nie musi się jednak martwić obsługą klienta. Praktycznie wszystkie popularne formy kontaktu są do dyspozycji graczy. Czat online to chyba najlepsza w tej chwili forma komunikacji na rynku. To odpowiedź na ograniczenia rozmów telefonicznych, np. niemożność przesłania załącznika oraz wysyłania e-maili, np. oczekiwania na odpowiedź. Najlepsze propozycje to jednak takie, które nie ograniczają nas do jednego możliwości. Dlatego też sympatycy tradycyjnych infolinii, czy poczty e-mail, również nie poczują się zaniedbani. 

FAQ

W godzinach od 8:00 do 20:00 do dyspozycji jest infolinia telefoniczna oraz czat na żywo. Poza godzinami można wysłać maila lub wypełnić formularz kontaktowy.

Najłatwiej będzie wyjaśnić sprawę na czacie online, lub zadzwonić na infolinię. Jeśli nie potrzebujemy odpowiedzi natychmiast, możemy wysłać maila.

W pierwszej kolejności, najrozsądniej będzie przeczytać regulamin promocji. Jeśli nie znajdziemy tam odpowiedzi, powinniśmy zapytać konsultanta na infolinii lub czacie.

Dodaj komentarz

0