4.9

STS Aplikacja Pobierz na Android & iOS

STS Aplikacja Pobierz na Android & iOS

Przygotowana przez bukmachera STS aplikacja mobilna dostępna jest na systemy operacyjne iOS oraz Android. Sprawdź, jak pobrać ją z oficjalnych źródeł, a także co możesz zyskać za grę w apce. Nasza recenzja obejmuje najlepsze funkcje STS App, płatności mobile, ofertę zakładów, a także bonusy i promocje.

STS Aplikacja Pobierz na Android & iOS

Jak pobrać aplikację STS?

W STS aplikacja mobilna dostępna jest do pobrania i instalacji już w paru nieskomplikowanych krokach. Już w ciągu paru minut możesz zacząć obstawianie w apce – sprawdź jak:

 1. Przejdź pod adres strony internetowej STS.
 2. Zakładkę „Aplikacja Mobilna” znajdziesz tuż pod górnym paskiem nawigacyjnym.
 3. Wybierz spomiędzy dostępnych systemów operacyjnych: Android, iOS oraz Huawei.
 4. Postępuj według wytycznych dla danego systemu operacyjnego, aby zainstalować apkę.

STS aplikacja nie wymaga skomplikowanej instalacji, szczególnie dla systemu iOS i Huawei. Posiadacze telefonów i tabletów a Androidem będę musieli pobrać plik instalacyjny, o którym napiszemy w kolejnej sekcji.

Wejdź na oficjalną stronę bukmachera STS, wciśnij zielony przycisk u dołu ekranu i pobierz aplikację mobilną na Android

Jak zainstalować STS na telefonie Android?

Główna strona wersji mobilnej STS dla Android

STS aplikacja Android nie jest dostępna w sklepie Google Play, gdyż firma ta nie chce wspierać bukmacherki i hazardu. Na szczęście posiadacze urządzeń z Androidem również mogą zainstalować STS Android app w swoich smartfonach i tabletach.

Instalacja STS na Androidzie

Poradnik - Instalacja apki STS na Androidzie - Probukmacher

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji STS na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. Strona bukmachera

  Przejdź na stronę internetową STS przy pomocy swojego telefonu lub tabletu.
  1
 2. Zakładka Aplikacji

  Przewiń zakładki u góry i wybierz tą z napisem „Aplikacja”
  2
 3. Pobierz

  Kliknij ikonkę z podpisem „Pobierz aplikację STS na Androida”
  3
 4. Aplikacja nieznanego pochodzenia

  Zezwól na pobranie pliku z nieznanego źródła i wybierz „Pobierz mimo to”
  4
 5. Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację apki na swoim urządzeniu.
  5
 6. Instalacja zakończona

  Urządzenie poinformuje Cię o pomyślnym zainstalowaniu aplikacji. Następnie wybierz „Otwórz”
  6
 7. Korzystaj do woli!

  Aplikacja STS jest gotowa do użycia, życzymy udanej zabawy!
  7

STS aplikacja Android – wymagania systemowe

W przypadku aplikacji STS bukmacher zaleca, aby system operacyjny Android był co najmniej w wersji 5.0. Im nowszy wariant systemu, tym większa pewność, że apka będzie działać bezproblemowo.

Rozmiar109 MB
Aktualna Wersja2.47.1658_273d6ec50
KompatybilnośćWymagany Android 5.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Aplikacja działa bezproblemowo na następujących urządzeniach:

 • Xiaomi Redmi Note 8
 • Xiaomi Redmi Note 9
 • Xiaomi Mi 11
 • Huawei P20
 • Huawei P30
 • Samsung Galaxy S21
 • Samsung Galaxy A52
 • Samsung Galaxy A72

W jaki sposób zainstalować apkę na iOS?

Instalacja programu mobilnego STS app na urządzeniach z ikonką jabłuszka jest o wiele łatwiejsza. Apple nie robi bukmacherom „pod górkę”, więc do zainstalowania wystarczy parę prostych kroków:

 1. Przy pomocy iPhone lub iPad otwórz sklep App Store.
 2. Wpisz „STS Zakłady Bukmacherskie” w pole wyszukiwania, by namierzyć profil aplikacji.
 3. Będąc na stronie dedykowanej apce, możesz pobrać STS mobile, postępując zgodnie z instrukcjami.
Pobrać aplikację mobilną STS na IOS

STS aplikacja iOS – wymagania systemowe

W kontekście urządzeń Apple, sugeruje się, by posiadana wersja systemu iOS była co najmniej na poziomie 12.1. Wyższe wersje zapewniają lepsze funkcjonowanie apki, więc na nowych iPhone’ach wszystko działa bez najmniejszych problemów.

Rozmiar91,5 MB
Aktualna Wersja2.51.1
KompatybilnośćWymagany iOS 13.3 lub nowszy. Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod.
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Aplikacja działa bezproblemowo na następujących urządzeniach:

 • Iphone 8
 • Iphone 8 plus
 • Iphone X
 • Iphone XR
 • Iphone SE
 • Iphone 11
 • Iphone 11 pro
 • Iphone 12

STS aplikacja – recenzja wideo

Nie masz czasu na lekturę naszego artykułu? Nic nie szkodzi, doskonale Cię rozumiemy. Dlatego też przygotowaliśmy naszą recenzję STS aplikacji mobilnej w formie wideo. Zamieszczony poniżej filmik przybliża wszystkie najważniejsze kwestie, które powinieneś wiedzieć na temat tej aplikacji bukmacherskiej.

STS Aplikacja Pobierz na Android & iOS

Wersja mobilna STS – nie tylko apka

Główna strona mobilnej aplikacji bukmachera STS

STS wersja mobilna to ciekawa alternatywa dla tych, którzy nie chcą (albo nie mogą) korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera. Do obstawiania zakładów bukmacherskich wystarczy mobilna przeglądarka internetowa w telefonie czy tablecie. W pasku wyszukiwania wpisz adres strony www bukmachera, a następnie zaloguj się na swoje konto.

Wersja mobilna pozwala na korzystanie z oferty buka tak, jak na komputerze. Responsywność mobilnej strony pozwala na bardziej kompaktowy przegląd oferty. Jest jednak parę elementów, które sprawiają, że korzystanie z aplikacji jest lepszym rozwiązaniem.

STS aplikacja mobilna i strona mobilna – różnice

STS wersja mobilna nie wymaga instalacji programu, więc jest dobrą opcją dla tych, którzy mają mało pamięci w urządzeniu. Jedyne, czego potrzebujesz, to przeglądarka internetowa, a ta przecież jest zawsze wbudowana w apkach urządzenia przenośnego.

STS mobilny traci jednak w porównaniu do aplikacji. Aplikacja STS mobile oferuje powiadomienia push, ma też szereg promocji dla graczy mobilnych. Dzięki aplikacji można szybciej sprawdzić kupon i wyniki, niż czekając, aż przeglądarka otworzy stronę. Według nas, każdy fan typowania powinien zaopatrzyć się w aplikację STS do pobrania na urządzenie przenośne i nie korzystać dłużej z mobilnej strony www.

Rejestracja mobilna

STS aplikacja to wyjątkowe narzędzie, gdzie możesz bez trudu założyć nowe konto. Zobacz, na czym polega w STS rejestracja, a także jak łatwo i szybko uzupełnić wymagane dane:

 1. Pobierz, a następnie zainstaluj aplikację na telefonie lub tablecie.
 2. Otwórz apkę, po czym wybierz opcję rejestracji.
 3. Uzupełnij formularz rejestracyjny, gdzie należy podać podstawowe dane osobowe i adresowe.
 4. Pamiętaj, żeby wpisać też kod bonusowy!
 5. Zaznacz wymagane zgody, jak również oświadczenia.
 6. Zakończ zakładanie konta i przejdź do logowania.

Bonus dla posiadaczy STS aplikacji mobilnej

Najlepszy na rynku pakiet powitalny dla nowych graczy dostępny jest dla wszystkich klientów STS mobile. Z naszym kodem promocyjnym STS możesz odblokować atrakcyjne bonusy podczas rejestracji konta w STS również przy pomocy aplikacji mobilnej. Na wszystkich nowych graczy czeka rewelacyjna paczka bonusów na start:

Rozdział bonusów dla graczy w aplikacji mobilnej STS

Bonus 100% od pierwszego depozytu do 300 PLN

U bukmachera STS aplikacja daje dostęp do wyjątkowego bonusu od pierwszego depozytu. System podwaja pierwszą wpłatę, zaś bonus ten może wynieść maksymalne nawet 300 PLN. Otrzymane środki bonusowe przeznaczysz na obstawianie zakładów, zaś po spełnieniu wymagań obrotowych odblokujesz je i wypłacisz na konto główne.

Bonus 50% od drugiego depozytu do 500 PLN

Drugi element paczki powitalnej to także drugi bonus od wpłaty depozytu na konto. Bukmacher tym razem dorzuca od siebie połowę wartości przelewu, a maksymalnie bonus wynosi 500 PLN. Jak łatwo można policzyć, żeby skorzystać z całości promocji, należy zasilić konto w wysokości 1000 PLN.

Bonus 50% od trzeciego depozytu do 700 PLN

Ostatni element pakietu powitalnego na start dla nowych graczy to bonus od trzeciego depozytu. Również i tym razem bukmacher zasila Twoje konto bonusowe połową przelanych środków na grę. Maksymalnie zyskać możesz aż 700 PLN za wpłatę w wysokości 1400 PLN.

Dodatkowe 60 PLN za wykonanie zadań

STS dorzuca od siebie dodatkowe 60 PLN na start, jeżeli po każdym z trzech pierwszych depozytów spełnisz wymagania pakietu powitalnego. Mowa o specjalnych zadaniach dotyczących stawiania pierwszych kroków na swoim koncie bukmacherskim. Łącznie na start można zatem „przytulić” nawet 1560 PLN, więc jest o co powalczyć!

Cashback 100 PLN

Dodatkowy bonus dla nowych graczy w STS to popularny i lubiany cashback, a więc zakład bez ryzyka. Bukmacher oferuje go w wysokości maksymalnej 100 PLN, co nie jest najwyższym bonusem tego typu na polskim rynku. Niemniej jednak, warto z niego skorzystać, gdyż cashback pozwala na zwrot stawki za przegrany pierwszy kupon w systemie. Promkę w apce możesz odebrać dopiero po wpłacie depozytu minimum 50 PLN, a także zagraniu kuponu z kursem minimalnym 1.85. Zaklad bez ryzyka STS działa zarówno w przypadku kuponu SOLO, jak również AKO. Wymagany jest także trzykrotny obrót bonusem z kursem co najmniej 1.91.

STS aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

Z czego słyną aplikacje bukmacherskie? To pytanie zadają sobie setki graczy, a my rozkładamy je na czynniki pierwsze! STS aplikacja mobilna posiada kilka udogodnień, które przekładają się na pozytywne opinie o bukmacherze. Zebraliśmy kilka najważniejszy funkcji, które wyróżniają apkę STS na telefon na tle konkurencji:

STS TV

Funkcja STS TV dla graczy u bukmachera STS

Nie ma nic lepszego, jak jednoczesne oglądanie meczów na żywo połączone z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Teraz to możliwe dzięki opcji STS TV, która działa również w aplikacji mobilnej. Wystarczy zagrać zakład na dane spotkanie, by włączyć w apce streaming meczu.

Łatwiejsze logowanie

Funkcja łatwiejsze logowanie za pomocą PIN w aplikacji mobilnej STS

W STS mobile na Androida, iOS oraz Huawei możesz logować się szybciej i wygodniej. Na wszystkich urządzeniach logowanie może odbywać się przy użyciu kodu PIN. Sprzęt Apple dodatkowo pozwala na użycie technologii Touch ID (rozpoznawanie odcisku palca) oraz Face ID (rozpoznawanie twarzy).

Cashout

Funkcja Cash-out STS z możliwością wypłacania kuponu kiedy chcesz

Za pomocą aplikacji mobilnej STS możesz bardzo łatwo zamknąć postawiony kupon, jeśli nie został rozstrzygnięty jako przegrany. Opcja cashout STS dostępna jest również w aplikacji mobilnej i działa dla zakładów prematch oraz live.

Jak wpłacić depozyt w aplikacji STS?

Rozdział metody płatności w aplikacji mobilnej STS - jakie są możliwości wpłaty depozytu

STS mobile pozwala dokonywać wpłat depozytu na konto gracza w dwóch prostych krokach:

 1. Przejdź na swój profil gracza w aplikacji mobilnej.
 2. Wybierz kafel z napisem „Wpłata”, gdzie podasz deklarowaną kwotę, wybierzesz metodę płatności i zasilisz konto depozytowe.

W STS płatności dostępne są przy pomocy kilku metod elektronicznych. Do dyspozycji graczy pozostają usługi BLIK, PayU, dotpay, VISA, MasterCard, PayPal, Skrill, a także Neteller. Minimalna kwota wpłaty dla większości metod to 1 PLN. Transakcje z PayPala wymagają przelania co najmniej 20 PLN, zaś transfery Skrill i Neteller 30 PLN.

Jak wypłacić środki z konta gracza?

Wypłaty odbywają się zgodnie z prawem polskim na rachunek osobisty gracza. Można ich dokonać po zweryfikowaniu swojego konta, a dzięki usłudze STSPay bukmacher przelewa kasę w 15 minut:

 1. Zaloguj się do swojego konta gracza i przejdź do sekcji „Wypłata”.
 2. Wpisz deklarowaną kwotę wypłaty, zaznacz metodę płatności, a bukmacher zrealizuje Twój przelew w kwadrans.

W przypadku wypłat STS aplikacja współpracuje z 11 bankami, które księgują przelewy błyskawicznie. Jeśli posiadasz rachunek w innym banku, transfer może potrwać maksymalnie 2 dni robocze. Minimalna kwota wypłaty to tylko 1 PLN, więc nie tak dużo. Gdyby okazało się, że pojawia się jakiś błąd, może to oznaczać, że na Twoim urządzeniu działa STS aplikacja starsza wersja. Wówczas należy zaktualizować apkę do najnowszej wersji, ponieważ to może pomóc.

Jak obstawiać w STS aplikacji mobilnej?

Przykład kuponu dla obstawiania w aplikacji mobilnej STS

Przygotowana przez STS aplikacja mobilna pozwala na wygodne, a także szybkie obstawianie kuponów bukmacherskich. Warto dodać, iż narzędzie bukmachera daje graczom dostęp do wielu wygodnych funkcji dodatkowych, jakie ułatwiają podejmowanie decyzji w przypadku obstawiania meczów. Typowanie w aplikacji nie różni się zbytnio od gry przez stronę bukmachera, zaś intuicyjny interfejs znacznie wspomaga cały proces.

Zacznij od zalogowania się na swoje konto w aplikacji, a następnie będziesz mógł przejść do obstawiania zakładów. Wystarczy, że klikniesz konkretny kurs, który jest liczbową reprezentacją danego zakładu, a ten automatyczne „wskoczy” na Twój kupon. Dodawaj kolejne zakłady, jeżeli chcesz zbudować kupon AKO.

Następnie, wybierz stawkę, za jaką chcesz zagrać (lub środki bonusowe, jeśli chcesz zagrać za otrzymaną promocję). Finalizacja kuponu kończy się jego zatwierdzeniem, zaś wówczas wystarczy uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozstrzygnięcie gry.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

W STS czat na żywo z konsultantem obsługi klienta dostępny jest również w aplikacji mobilnej. Niewielu bukmacherów może pozwolić sobie na takie wyjątkowe traktowanie swoich klientów. Co więcej, do dyspozycji graczy czeka sekcja pomocy STS, gdzie znaleźć można odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące bukmachera.

Obsługa klienta w aplikacji mobilnej STS

STS aplikacja na telefon – wady i zalety

Aplikacja STS .apk na telefon i tablet to świetna alternatywa dla obstawiania zakładów na komputerze. Zalet jest sporo, a do najważniejszych należy łatwe poruszanie się i obsługa aplikacji. Na uwagę zasługuje też szeroki wybór metod płatności, możliwość nawiązania kontaktu z obsługą klienta, jak również streaming meczów live.

Minusy apki STS? Cóż, chyba tylko fakt, że użytkownicy Androida muszą spędzić parędziesiąt sekund więcej na instalacji. Oprócz tego, nie można mieć do aplikacji zastrzeżeń.

O STS aplikacji mobilnej

Aplikacja STS oferuje swoim graczom sporo korzyści z obstawiania zakładów bukmacherskich. Należy do nich intuicyjne poruszanie się po zasobach platformy, wygodne powiadomienia push, a także szeroki dostęp do pełnej oferty serwisu. Kluczowe informacje na temat apki STS zebraliśmy w poniższym podsumowaniu:

Dostępność aplikacjiAndroid, iOS
Rozmiar aplikacji94,1 MB
Język aplikacjipolski, angielski
WalutaPLN
Minimalny depozyt1 PLN
Maksymalny depozytBrak danych
Bonus powitalny100% do 1500 PLN

STS – zobacz film o bukmacherze

Już teraz zobacz naszą recenzję STS w formie wideo i poznaj opinie ekspertów Probukmachera na temat operatora zakładów i jego aplikacji mobilnej. Filmik do zobaczenia poniżej:

STS bukmacher - Opinie

STS aplikacja bukmacherska – Opinie

Nie bez powodu nazywa się STS liderem na polskim rynku bukmacherskim. Firma ta robi wszystko, by utrzymać status najlepszego rodzimego bukmachera. STS mobilna aplikacja to jeden ze stabilnych elementów, który te pozytywne opinie buduje. Warto pobrać i zainstalować aplikację, założyć konto z naszym kodem bonusowym i korzystać ze znakomitej oferty STS!

FAQ

Posiadacze urządzeń Apple mogą pobrać apkę z App Store, a właściciele sprzętu Huawei ze sklepu App Gallery. Użytkownicy Androida ściągną plik instalacyjny ze strony www bukmachera.

W ramach pakietu powitalnego czekają trzy atrakcyjne bonusy. Są to bonusy od pierwszych trzech wpłat na łączną kwotę 1500 PLN oraz cashback o wartości 100 PLN.

Aplikacja STS pozwala na wpłaty depozytu przy pomocy usług BLIK, PayU, dotpay, paysafecard, VISA, MasterCard, PayPal, Skrill i Neteller.

Opinie o STS app są zwykle pozytywne, co nie powinno nikogo dziwić. STS aplikacja to godny polecenia must-have dla wszystkich klientów tego legalnego polskiego bukmachera!

Bukmacher przygotował specjalny bonus za pobranie aplikacji dla graczy mobilnych – mogą oni odebrać 20 PLN za pobranie aplikacji na telefon lub tablet.

STS Android możesz zainstalować wyłącznie z pliku STS.apk, który jest do pobrania z oficjalnej strony bukmachera. Z kolei STS iOS zainstalujesz bezpośrednio ze sklepu App Store.

Tak, ponieważ bukmacher wykorzystuje najnowsze metody zabezpieczeń i szyfrowania danych poufnych. Dotyczy to również Twoich płatności mobilnych i elektronicznych.

Obstawianie mobilnych zakładów wzajemnych przypomina typowanie na stronie STS. Wystarczy kliknąć kurs zakładu, aby dodać go do kuponu, a następnie określić swoją stawkę i zagrać kupon.

Aplikacja STS działa na takiej samej zasadzie jak strona internetowa bukmachera. Dzięki niej możesz obstawiać zakłady, oglądać wydarzenia sportowe czy śledzić wyniki.

Sprawdź czy masz pobraną najnowszą wersję aplikacji. Jeśli jest aktualna, to zerknij czy Twoje urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe aplikacji.

Tak, STS to firma, która powstała w 1997 roku w Katowicach i od początku jest w 100% polską spółką, choć z powodzeniem działa również poza granicami naszego kraju.

Dodaj komentarz

12

 • Damian  
  Damian  

  Aplikacja STS dla mnie najlepsza w Polsce.

 • Eryk  
  Eryk  

  Sero uważacie, że STS to dobra aplikacja? No nie wiem, ja nie mam zbyt dobrych z nią wspomnień. Często się wieszała, a przez wysokie marże przestało się opłacać grać w STSie. Lepiej sobie sprawdźcie Superbet. Praktycznie taka sama oferta, a wiele wyższe kursy.

  • author-avatar
   Dawid Żurawski

   Na początku rzeczywiście tak było, ale aplikacja STS po ostatnich aktualizacjach działa znacznie lepiej.

 • Gabriel  
  Gabriel  

  STS to wiadomo – klasyka gatunku. Apka też, gra i buczy.

 • Maksymilian  
  Maksymilian  

  Nigdy nie rozumiałem tego hajpu na STS. Buk jak buk, są lepsi i gorsi. Aplikacja STS jest wporzo, ale bankowo znajdziecie coś lepszego dla siebie.

 • Stefan  
  Stefan  

  Nie miałem problemów, polecam!

 • Paweł  
  Paweł  

  Apka działa bardzo fajnie, schludna, czytelna, interefejs kozacki, mega!

 • Sebastian  
  Sebastian  

  STS to sztos totalny i prawdziwa klasyka. Z apki korzystam od lat i nie zamienię buka na żadnego innego!

 • Grzegorz  
  Grzegorz  

  Wypróbowałem ostatnio chyba wszystkich buków, a na koniec i tak wróciłem do STS. Nikt nie ma tak sprawnie działającej apki na polskim rynku. Zdecydowanie warto z niej korzystać.

 • Olaf  
  Olaf  

  Szkoda, że nie można pobrać ze sklepu. Przynajmniej jest dużo dostępnych płatności.

 • Radosław  
  Radosław  

  Jak dla mnie, apka nie wyróżnia się niczym specjalnym, nie wiem skąd ten zachwyt w komentarzach. Poza tym, STS ma niskie kursy i średnie bonusy, więc czy aby na pewno warto tu obstawiać?

  • author-avatar
   Dawid Żurawski

   STS słynie z bardzo dobrej oferty w różnych sportach, stąd tak duże zainteresowanie.