Informacje o stronie Probukmacher.pl

Kulisy powstania

Pomysł powstania naszego serwisu narodził się w 2016 roku, kiedy to dwójka zaprzyjaźnionych i zapalonych osób regularnie obstawiających u bukmacherów, zdała sobie sprawę, że gracze nie otrzymują w Internecie wystarczającej pomocy związanej z zakładami wzajemnymi.

Z upływem lat wdrażaliśmy nasz projekt do życia, regularnie prześwietlając wszystkich legalnych polskich bukmacherów. Doświadczenie zebrane przez te wszystkie lata zaowocowało powstaniem serwisu umożliwiającego niezbędną pomoc przy wyborze bukmacherów i ich ocenie.

Kim jesteśmy?

Ekipa ProBukmacher.pl to grupa ludzi, która fascynuje się zakładami bukmacherskimi nie od dziś. Treści na naszej stronie internetowej tworzone są przez ekspertów, którzy mają ponad 10 lat doświadczenia w branży. Wielu z nich pracowało lub pracuje u czołowych polskich bukmacherów. Każda osoba zjadła zęby na kuponach akumulacyjnych, freebetach i azjatyckich handicapach.

Poznaj nas bliżej!

egor knysh
Egor Knysz
Team Lead
Mam na imię Egor i jestem Team Leadem w serwisie Probukmacher.pl. Mam ogromne doświadczenie w SEO, PPC, PR i innych sposobach pozyskiwania użytkowników, które pomogły mi uruchomić dziesiątki projektów. Moje ulubione powiedzenie "Ciężka praca popłaca" i właśnie tego się trzymam 24/7. Jeśli nie ma mnie w biurze to prawdopodobnie śpię 🙂
dawid zurawski
Dawid Żurawski
Główny Edytor
W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.
Jakub Slotala
Jakub Ślotała
Autor
Entuzjasta tenisa o którym pisze również na co dzień. Dodatkowo ciężko oderwać go od F1, piłki nożnej i boksu. Utrzymuje, że kiedyś założy swój własny magazyn tenisowy, a teraz poza sportem zajmuje się również legalnymi zakładami bukmacherskimi. Odkąd postawił pierwsze parę złotych minęło ponad 15 lat, ale cały czas lubi przyprawić sportową rywalizację o drobny zakład.
Waldek Hentschke autor w Probukmacher
Waldek Hentschke
Autor
Zawodowo copywriter, tłumacz i doradca marketingowy, który z niejednego pieca chleb jadł. Prywatnie entuzjasta piłki nożnej i zapalony kibic SC Preußen Münster. Łączy pasje zawodowe z zainteresowaniami, pisząc artykuły ze świata bukmacherki. Nie umknie mu żaden szczegół w ofertach legalnych polskich buków, choć sam od obstawiania meczów stroni.
Alex Wysocki
Aleksander Wysocki
Autor
Copywriter i tłumacz angielskiego. Jego zainteresowania to głównie piłka nożna i MMA, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Mimo że w świecie bukmacherki siedzi od dawna, kupony stawia dość rzadko. Regularnie gra w Fantasy, Super Game na Superbecie, doskonale wie co z czym się je w przypadku ofert, bonusów i rynków bukmacherskich.
Michel Elovik
Michael Elovik
Affiliate Manager
Witam wszystkich, jestem Michael. Od dziecka ojciec zaszczepił we mnie miłość do sportu. Od 8 do 18 roku życia byłem zawodowym piłkarzem, a teraz gram w amatorskiej drużynie. Pięć lat temu zacząłem obstawiać i zagłębiłem się w zakłady sportowe. Mając doświadczenie jako kierownik sprzedaży, znalazłem się na stanowisku kierownika ds. afiliacji. Teraz mogę połączyć moje hobby z pracą i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.
Irena Knysz - PR Manager
Irena Knysz
PR Manager
Swoją przygodę z SEO rozpoczęłam 4 lata temu jako freelancer specjalista dla B2C i E-commerce. W każdej dziedzinie działalności zachwyca mnie ciągłe poszerzanie horyzontów, rozwój kompetencji i różnorodność zadań. Dołączyłam do zespołu Probukmaker.pl w 2021 roku i znalazłam prawdziwą rodzinę aktywnych i kreatywnych ludzi, którzy są skuteczni i pasjonują się swoim projektem. Moją niszą jest komunikacja medialna, dużo analityki i budowanie wizerunku firmy dla odbiorców naszych informacji. I właśnie to kocham w swojej pracy.
Andrew Sheshunov
Andrei Sheshunov
SEO
Od czasów studenckich profesjonalnie zajmuję się programowaniem, a także interesuję się analizą danych i SEO. W ostatnich 10 latach zainteresował mnie cybersport w kategorii RTS i gier karcianych. Pierwsze zakłady sportowe obstawiłem na meczach Euro 2016 i od tego czasu nieprzerwanie śledzę najważniejsze wydarzenia piłkarskie.
Dmitry Gaydamaka SEO
Dmitro Gaydamaka
SEO
Od dłuższego czasu pasjonuję się SEO, rozwijałem swoje umiejętności i karierę zawodową od specjalisty do szefa działu w dużej firmie. Dzięki znajomości SEO i zamiłowaniu do sportu zrozumiałem, że mogę być przydatny w rozwijaniu projektów bukmacherskich. Stosuję nowe i podchwytliwe metody w link buildingu i PBN - z moim zespołem zdobywam szczyty w wielu regionach na świecie. Umiejętności: SEO, PBN. W wolnym czasie lubię spędzać czas z przyjaciółmi grając w koszykówkę lub paintball'a

Oś czasu Probukmacher – historia naszego serwisu

Sprawdź, jak zmienialiśmy się dla Ciebie przez ostatnie lata. Poznaj naszą historię, która jest jeszcze daleka od zakończenia. Już niedługo będziemy mogli pochwalić się kolejnymi świetnymi pomysłami!

2018 - Początek wszystkiego
Był rok 2018, kiedy rozpoczęliśmy tworzyć nasz unikatowy serwis poświęcony bukmacherom. Zaczęło się tak naprawdę od powstania kilku projektów związanych z iGamingiem w Europie, budowy naszego zespołu, a także stopniowego rozwoju działalności.
2019 - Finalizacja wyników
Nasze projekty zaczęły cieszyć się sporą popularnością wśród europejskich Czytelników. Kontynuowaliśmy naszą pracę, zyskując coraz większą poczytność w sieci.
2020 - Zmiana kierunku
Po osiągnięciu sukcesu z naszymi projektami, ruszyliśmy na nowe wody. Tak zrodził się portal Probukmacher, ale również parę innych serwisów o podobnej tematyce.
2021 - Optymalizacja serwisu
Na przestrzeni całego roku dokładaliśmy wszelkich starań, żeby spełnić wymagania SEO i zoptymalizować nasze treści pod kątem czytelności i pozycjonowania.
2022 - Nowe perspektywy
Dotarliśmy do momentu, w którym z powodzeniem realizujemy nasze założenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Czytelników, dostarczamy najlepsze treści online. Ruszamy też z kilkoma dodatkowymi projektami na polskim rynku.
2022 - Pierwszy Konkurs
Pod koniec 2022 roku udało nam się zorganizować pierwszy, w pełni darmowy konkurs Typer Mundial, który polegał na typowaniu Mistrzostw Świata w Katarze. Mamy nadzieję, że już wkrótce zorganizujemy więcej takich akcji!
2023 - Czas pokaże
Chcesz poznać naszego asa w rękawie? Mnóstwo nowości już wkrótce!

Nad czym pracujemy?

Nasze grono ekspertów na bieżąco sprawdza i analizuje wszystkie doniesienia z polskiego rynku bukmacherskiego. Oto kilka elementów, które sprawiają, że ProBukmacher.pl to rzetelny i godny polecenia serwis:

Ranking bukmacherów

Bardzo dokładnie porównujemy oferty wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Dzięki temu na bieżąco uaktualniamy nasz ranking bukmacherów, gdzie znajdziecie najlepsze firmy na polskim rynku. Nasz ranking tworzymy w oparciu o liczbę dostępnych zakładów, dostępne dyscypliny i ligi, aktualne promocje i bonusy, a także konkurencyjność kursów. Wszystko po to, byś nie musiał samodzielnie sprawdzać wszystkich ofert. Robimy to za Ciebie.

Aktualne bonusy i promocje

Nieustannie sprawdzamy zmieniające się promocje dla stałych i nowych graczy. Każdy z działających w Polsce bukmacherów na bieżąco zmienia swoją ofertę promocyjną. Zawsze staramy się być o jeden krok do przodu i informować Was o najlepszych bonusach bukmacherskich.

Recenzje bukmacherów

Lata doświadczenia i zebranej wiedzy pozwalają nam tworzyć najbardziej niezawodne i rzetelne recenzje polskich bukmacherów. Nasza ekipa prześwietla każdą firmę bukmacherską pod kątem zakładów, kursów, bonusów i dodatkowych opcji. W efekcie otrzymujecie od nas rozbudowane i ciekawe recenzje, pełne opinii i w 100% sprawdzonych informacji na temat każdego buka.

Poradnik typera

Rozumiemy, że pierwszy raz z obstawianiem zakładów bukmacherskich może być nieco skomplikowany. Z myślą o wszystkich początkujących graczach tworzymy rzetelne poradniki bukmacherskie. Wyjaśniamy w nich wszystkie skróty i nazwy, z którymi można spotkać się na stronach bukmacherów w Polsce. Dzielimy się też sprawdzonymi informacjami na temat strategii obstawiania wydarzeń sportowych. Podpowiadamy, jak krok po kroku przejść przez rejestrację nowego konta bukmacherskiego, w jaki sposób postawić swój pierwszy kupon, jak wpłacać i wypłacać pieniądze. Tłumaczymy również, na czym polegają bonusy bukmacherskie. Jesteśmy przekonani, że z naszych poradników skorzystają nawet starzy wyjadacze!

Jak zarabiamy?

Zysk generujemy głównie na linkach afiliacyjnych. Co się kryję pod tym stwierdzeniem?

Otóż przechodząc na stronę bukmachera za pośrednictwem naszego serwisu i rejestrując nowe konto, jesteśmy w stanie zarabiać pewien procent od ilości postawionych przez was zakładów. Rzecz jasna, im więcej środków postawią gracze ze swojego konta, tym większą sumę pieniędzy otrzymujemy dzięki współpracy z bukmacherami.

Jest to jedyny sposób zarabiania naszego serwisu, dlatego jeśli macie możliwość zarejestrowania konta korzystając z odnośników i linków na naszej stronie, gorąco do tego zachęcamy. Dzięki temu wspomożecie nasz serwis, a my odwdzięczymy się jeszcze lepszymi artykułami, recenzjami i rzetelnymi ocenami odnośnie bukmacherów.

Nasz cel

Naszym celem jest udostępnianie platformy, na której wszyscy użytkownicy mogą korzystać do woli i całkowicie za darmo. Dzięki temu macie możliwość zapoznania się ze szczerymi recenzjami, opiniami, bonusami i kodami promocyjnymi u każdego legalnego bukmachera w Polsce.

ProBukmacher.pl oferuje również jedyną w swoim rodzaju platformę do wymiany opinii. Tworzymy wyjątkową społeczność, w której każdy ma prawo głosu. Specjalnie na Waszą prośbę udostępniamy możliwość komentowania i oceniania bukmacherów. Dzięki temu możemy nie tylko poznać Waszą opinię, ale również stale ulepszać proponowane przez nas treści. Nasz portal tworzymy z pasją do bukmacherki, ale to Wy – nasi Czytelnicy – jesteście dla nas najważniejsi.

Rekrutujemy!

Nasz zespół to nie tylko wymienione wyżej osoby. Choć stanowią one trzon naszej ekipy, to jednak większość tekstów piszą dla nas najlepsi copywriterzy w Polsce. Dopiero gotowe treści trafiają do wyżej wymienionych osób w celu edycji i poprawek.

Chcesz do nas dołączyć?

Probukmacher stale poszukuje nowych osób do współpracy. Nasz ambitny zespół ekspertów to prawdziwi entuzjaści w swojej niszy. Na chwilę obecną chętnie podejmiemy współpracę z copywriterami, czyli osobami tworzącymi treści. Jedyny wymóg to oczywiście znajomość terminologii związanej z bukmacherką. Jeśli obstawiasz, a dodatkowo kochasz sport, to być może właśnie Ciebie szukamy!

Zachęcamy do przesłania nam swojego CV za pośrednictwem podanych niżej opcji kontaktowych.

Nieustannie poszukujemy osób, które dołączyłyby do zespołu i wniosły dodatkowe wartości do projektu! Mowa o Tobie? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego przycisku! Z przyjemnością się odezwiemy 🙂

KONTAKT

Adres:

Erazma Ciołka 13, 01-445 Warszawa, Poland

Administracja strony:
info@probukmacher.pl