ETOTO wypłaty

Wypłaty u legalnego bukmachera Etoto

Kiedyś karty bankowe zrewolucjonizowały metody płatności bezgotówkowych. Dzisiaj pomimo, że nadal są najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem, możliwości jest znaczenie więcej. To istotny element dla legalnych bukmacherów, którzy większość transakcji przeprowadzają online. Bierzemy na tapet: ETOTO wypłaty. Co mają nam do zaproponowania? Sprawdźmy!

Metody wypłat w ETOTO

Metody wypłat u legalnego bukmachera Etoto

Wypłata środków to podstawowa funkcja każdego legalnego bukmachera. Warto jednak zaznaczyć, że zanim będziemy mogli skutecznie wypłacić pieniądze, konieczna będzie weryfikacja naszego konta bankowego, dostępna w ustawieniach naszego profilu.

W przypadku ETOTO mamy dwie możliwości podjęcia naszych wygranych. Tradycyjny przelew to opcja dostępna prawdopodobnie wszędzie. Jedyny minus jest taki, że ktoś musi nasze zlecenie wykonać, dlatego czas realizacji wynosi przeważnie 1-2 dni robocze – wszystko zależy w jakich godzinach dokonamy zlecenia. Druga opcja to wykorzystanie pośrednika w postaci Przelewy24. W tym wypadku środki powinny zostać zaksięgowane natychmiast, pod warunkiem, że nasz bank posiada odpowiednią umowę z tym pośrednikiem.

Minimalna kwota wypłaty

Minimalna kwota wyplaty u legalnego bukmachera Etoto

Na stronie bukmachera znajdziemy informację, że minimalna kwota ETOTO wypłaty to zaledwie 1 PLN. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że w serwisie istnieje saldo całkowite, główne oraz bonusowe. Wypłatę możemy zlecić z konta głównego, ponieważ bonusowe podlega obrotowi, a całkowite stanowi sumę dwóch pozostałych.

Szybkie wypłaty w ETOTO

Obecnie bukmacher nie posiada dedykowanego systemu szybkie wypłaty. Pod tym pojęciem rozumiemy gwarancję znalezienia się środków na naszym prywatnym koncie w ciągu kilkunastu minut od zlecenia wypłaty. Jest jednak kilka kroków, które możemy wykonać w celu skrócenia czasu oczekiwania. ETOTO zapewnia, że większość dyspozycji przelewu wykonuje bez żadnej zwłoki w godzinach swojej pracy.

Dodatkowo banki zatwierdzają wyjścia i wejścia środków w tzw. sesjach, które odbywają się kilka razy w ciągu dnia. Jeśli zatem zlecimy wypłatę w godzinach porannych, w znacznym stopniu zwiększamy szansę na otrzymanie środków na koncie jeszcze tego samego dnia. Jest także opcja Przelewy24, która może zapewnić przesłanie środków w kilka minut, ale warunkiem jest posiadanie odpowiedniego porozumienia pomiędzy naszym bankiem, a pośrednikiem.

Jak wypłacać z ETOTO: krok po kroku

Jak w takim razie zlecić wypłatę środków? Na szczęście cały proces jest banalnie prosty:

 • W pierwszej kolejności logujemy się do serwisu, w prawy górnym rogu wybieramy „Twoje konto” i „Twój profil
 • W nowym oknie zobaczymy kolejne menu, wybieramy „Wypłata
 • W ostatnim kroku ustalamy kwotę, wybieramy metodę płatności oraz zatwierdzamy dyspozycję!

Jak robić wypłaty w ETOTO przez aplikację mobilną?

Etoto wypłata to funkcja dostępna także z poziomu aplikacji mobilnej. W końcu taka jest jej rola, ma zapewniać wszystkie funkcje na mniejszych urządzeniach. Ścieżka jest równie prosta jak na wersji przeglądarkowej:

 • Po zalogowaniu do aplikacji, rozwijamy menu główne, wybieramy „Moje konto” oraz „Wypłata
 • Podobnie jak poprzednio, pozostaje nam tylko ustalić kwotę, metodę oraz zatwierdzić operację
Rozdział wypłaty w profilu u legalnego bukmachera Etoto

Czy mogę wypłacić bonus?

Środki bonusowe nie podlegają wypłacie. Musimy je przenieść na konto główne. W tym celu musimy dokonać obrotu, zgodnie z regulaminem szczegółowym oferty na podstawie którego nam go przyznano. Warto również wiedzieć, że w momencie zlecenia wypłaty z konta głównego, nasze środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną anulowane. Rozsądnie będzie zatem dokonać obrotu przez wypłatą.

Warunki obrotu w ETOTO:

 • 6x
 • Kurs kuponu 2.20
 • Pojedyncze zdarzenie na AKO min 1.30
 • Czas na obrót uzależniony od promocji – 7 lub 30 dni

Płatności w punktach ETOTO

ETOTO to jeden z nielicznych bukmacherów, który prowadzi punkty na ziemne. Nie wpłacimy w nich środków do zasilenia naszego konta, ale odbierzemy wygraną w punkcie zawarcia zakładu – mamy na to 60 dni. Dla wygranych powyżej 2280 PLN będziemy musieli okazać dowód tożsamości. Dodatkowo punkt ma 14 dni na wypłatę wygranej powyżej 500 PLN, jeśli w momencie zgłoszenia nie posiada takiej sumy.

Metody wpłat w ETOTO

Metody płatności u bukmachera etoto

Wpłata w ETOTO może zostać zrealizowana na wiele sposobów. Do naszej dyspozycji są standardowe przelewy bankowe oraz karty płatnicze. Mamy także błyskawiczne rozwiązania w postaci BLIK, a chętni mogą skorzystać z płatności Google Pay lub Paysafecard. Bukmacher nie pobierze od nas żadnych opłat za przeprowadzenie transakcji, a  środki na koncie gracza otrzymamy bez żadnego opóźnienia.

Forma płatnościMin. WpłataOpłatyCzas realizacji
Przelewy online1 PLNBrakNatychmiast
BLIK1 PLNBrakNatychmiast
Karta płatnicza1 PLNBrakNatychmiast
Google Pay1 PLNBrakNatychmiast
Paysafecard1 PLNBrakNatychmiast

Jak wpłacać do ETOTO: krok po kroku

Metody płatności u bukmachera Etoto

Podobnie jak na okoliczność wypłaty, całość przeprowadzimy szybko i bez komplikacji:

 • Po zalogowaniu do serwisu, w prawym górnym rogu wybieramy „Wpłata
 • Ustalamy kwotę wpłaty
 • Wybieramy metodę płatności
 • Zatwierdzamy dyspozycję w zależności od wybranej opcji

Jak robić w ETOTO wpłaty przez aplikację mobilną?

Wpłaty dokonamy również przez aplikację. Proces jest niemal identyczny jak w standardowej wersji:

 • Po zalogowaniu rozwijamy menu główne, następnie „Moje konto” oraz „Wpłata
 • Zostajemy przeniesieni do nowego okna w którym ustalamy wysokość wpłaty i przechodzimy dalej
 • Na koniec wybieramy metodę płatności i zatwierdzamy operację

Problemy z płatnościami w ETOTO

Pomoc w przypadku problemów z wypłatami u legalnego bukmachera Etoto

Jeśli napotkamy jakiekolwiek trudności w związku z realizacją płatności, mamy dwie opcje kontaktu przygotowane przez bukmachera. Pierwsza to tradycyjna komunikacja e-mail pod adresem pomoc@etoto.pl. Skorzystamy z niej przede wszystkim poza godzinami pracy.

Bardziej atrakcyjnym i nowoczesnym rozwiązaniem jest chat online. Jest dostępny prawie przez cały dzień, od godziny 9.00 do 22.00 i jest spora szansa, że odpowiedzi na nasze pytania uzyskamy od ręki. Warto również zajrzeć do zakładki „FAQ” z najczęściej zadawanymi pytaniami.  Jest tam cały rozdział poświęcony płatnościom.

Opinie wypłat i depozytów

ETOTO to rozwojowy bukmacher, po którym możemy się spodziewać regularnych usprawnień.  Najlepszym przykładem są wypłaty, które w przeszłości były realizowane tylko poprzez tradycyjny przelew bankowy, a obecnie wypłata na konto może być realizowana za pośrednictwem Przelewy24. Metod wpłaty mamy również więcej, niż potrzebuje przeciętny użytkownik, dlatego z czystym sumieniem możemy określić ofertę mianem konkurencyjnej. 

FAQ

ETOTO przyjmuje płatności w PLN. W innym przypadku trzeba liczyć się z tym, że operator pobierze prowizję, należy także wziąć pod uwagę przelicznik kursu.

Tak, w tym celu należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Dostępny jest adres e-mail pomoc@etoto.pl oraz czat w godzinach 9.00-22.00.

W przypadku zwykłego przelewu 1-2 dni roboczych, w zależności od godziny zlecenia. Dla opcji Przelewy24 nawet kilka minut, w zależności od naszego banku.

Dodaj komentarz

0