Jak wypłacić bonus STS?

Jak wypłacic bonus u legalnego bukmachera STS?

Bonusy i promocje bukmacherskie od lat elektryzują społeczność graczy, którzy chętnie korzystają z atrakcyjnych dodatków. Nie inaczej jest w przypadku klientów bukmachera STS, gdzie znaleźć można świetny pakiet powitalny oraz promocje tymczasowe. Z niniejszego artykułu dowiesz się, jak wypłacić bonus STS i na czym polegają warunki obrotu.

Jak obrócić bonus w STS?

Pamiętaj, że wypłata bonusu STS wiąże się ze spełnieniem warunków obrotu. W STS wystarczy, że obrócisz bonusem trzykrotnie za otrzymane środki po kursie co najmniej 1,91. Warto dodać, iż bukmacher zgadza się na zagranie zakładów przedmeczowych i live, zarówno na kuponach SOLO, jak też AKO. Obrót bonusu STS zlicza się tylko na podstawie wygranych kuponów bukmacherskich.

Bonus na start w STS

Bonusy na start u legalnego bukmachera STS

Jeżeli założysz nowe konto na portalu STS.pl i podczas rejestracji wpiszesz kod bonusowy, możesz odebrać atrakcyjny pakiet powitalny na start. W skład zestawu bonusów wchodzą następujące promocje dla nowych graczy:

 • Darmowy zakład freebet o wartości 30 PLN
 • Zakład bez ryzyka cashback do 234 PLN
 • Bonus od pierwszego depozytu do 1200 PLN
 • Promocja na gry karciane BetGames o wartości 20 PLN
 • Promocja na sporty wirtualne o wartości 20 PLN

Jak widać, z kodem promocyjnym STS możesz zyskać na dobry początek nawet do 1504 PLN! Nie wahaj się, skorzystaj z pakietu powitalnego już dziś, a następnie sprawdź, jak obrócić bonus STS!

Warunki obrotu bonusem STS

U bukmachera STS obrót bonusem nie należy do najbardziej skomplikowanych. Skorzystanie z każdej oferty promocyjnej u bukmachera powoduje konieczność obrotu otrzymanymi środkami. Obrót to nic innego, jak zagranie za określoną wielokrotność otrzymanego bonusu. Na spełnienie warunków gracz ma zwykle ograniczony czas. Każdy przygotowany przez bukmachera STS bonus zasady ma jasne i precyzyjne, a warunki obrotowe są dość łatwe do spełnienia.

Jak wypłacić każdy z bonusów STS?

Warunki obrotu bonusem muszą zostać spełnione, jeśli chcesz myśleć o wypłaceniu środków bonusowych na konto główne. Kwestia w STS jak wypłacić bonus nie powinna powodować większych komplikacji. Każdy z bonusów powitalnych może jednak minimalnie się różnić, dlatego przyjrzyjmy się, jak wygląda wypłata bonusu STS dla każdej promki.

Jak wypłacić bonusy w STS?

Jak wypłacić freebet 30 PLN (bonus bez depozytu)?

Darmowy zakład freebet STS otrzymać możesz tylko, gdy skorzystasz z naszego kodu bonusowego! Podaj kod „PROBUKMACHER” podczas rejestracji w STS, by móc odblokować wszystkie elementy pakietu powitalnego. Obstawiaj zakłady przez Internet i zagraj swój pierwszy kupon za darmo dzięki freebetowi o wartości 30 PLN. Po wygranej bonus wypłacisz, gdy spełnisz poniższe warunki obrotu:

 • Wymagany jest trzykrotny obrót wartością bonusu (30 PLN * 3 = 90 PLN).
 • Kurs ogólny kuponów musi wynieść minimum 1,91.
 • Zagrać można kupony SOLO i AKO oraz zakłady prematch i live.
 • Do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane kupony.
 • Czas na obrót wynosi 120 dni.

Jak wypłacić 100% bonus od pierwszego depozytu?

Bonus od pierwszego depozytu dotyczy podwojenia sumy pieniężnej, którą wpłacasz po raz pierwszy na swoje konto. Maksymalnie może wynieść 1200 PLN, a środki dodatkowe bukmacher przelewa na konto bonusowe. Można nimi obstawiać, ale trzeba spełnić w STS obrót bonusem, by móc go wypłacić na konto główne. Warunki obrotu prezentują się następująco:

 • Wymagany jest trzykrotny obrót wartością otrzymanego bonusu.
 • Kurs ogólny kuponów musi wynieść minimum 1,91.
 • Zagrać można kupony SOLO i AKO oraz zakłady prematch i live.
 • Nie możesz obstawiać gier karcianych BetGames, zakładów specjalnych, ani opcji MAXIKOMBI.
 • Do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane kupony.
 • Nie istnieje limit czasowy na spełnienie warunków obrotu.

Jak wypłacić zakład bez ryzyka 234 PLN?

Zakład bez ryzyka to bonus, który znamy także pod nazwą cashback. Dotyczy on zabezpieczenia pierwszego zagranego kuponu przed ewentualną przegraną. Jeśli kupon okaże się zwycięski, zgarniasz wygraną. Jeżeli przegrasz, bukmacher zwróci Ci stawkę do kwoty 234 PLN w postaci środków bonusowych.

Jak wypłacić bonus STS cashback?

To bardzo proste:

 • Wpłać depozyt w wysokości co najmniej 20 PLN, by otrzymać dostęp do cashbacku.
 • Pierwszy zagrany kupon będzie podlegał ubezpieczeniu zakładu bez ryzyka.
 • Przegrana oznaczać będzie wypłatę na konto bonusowe.
 • Bonusem należy obrócić trzykrotnie.
 • Obrót bonusu STS liczy się tylko dla kuponów o kursie minimalnym 1,91.

Jak sprawdzić obrót bonusem STS?

Jak sprawdzić obrót bonusem w STS?

Skoro wiesz już w STS jak wypłacić bonus, powinieneś także znać metodę sprawdzania, ile jeszcze obrotu należy wykonać. Dzięki tej wiedzy będziesz mógł lepiej zaplanować swoją dalszą grę na koncie bukmacherskim. W tym celu podążaj za naszymi wytycznymi krok po kroku:

 1. Przejdź na stronę internetową bukmachera lub otwórz aplikację mobilną STS na Android i iOS.
 2. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie STS.
 3. Przejdź do zakładki „Moje konto”.
 4. Na swoim profilu zejdź na sam dół.
 5. Z lewej strony pojawi się pozostała do obrotu kwota bonusu.

Mamy nadzieję, że dzięki temu poradnikowi wiesz, jak wypłacić bonus STS i spełnić wymogi obrotowe dla każdej promocji. Pamiętaj, że pakiet powitalny odblokujesz po rejestracji z naszym kodem bonusowym. Powodzenia w obstawianiu i grze za bonus STS!

Dodaj komentarz

0