Fortuna bez dowodu? Tak to możliwe!

Bukmacher Fortuna rejestracja bez dowodu

Fortuna, jako legalny bukmacher działający na polskim rynku, pozwala graczom na zakładanie kont na jej witrynie i w aplikacji nie obarczając ich żadnymi opłatami. Gdy z konta tymczasowego korzystamy do woli w określonym czasie, tak pozbycie się ograniczeń wraz z weryfikacją pozwala na grę na takim poziomie, jaki nas zadowala.

Dzięki współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową weryfikujemy dane osobowe bez konieczności okazywania skanu czy zdjęcia dokumentu tożsamości. Tym sposobem fortuna skan dowodu przeszedł praktycznie do lamusa. Poprzez profesjonalne podejście i nowoczesne rozwiązania, fortuna, jako pierwszy legalny polski bukmacher zaproponowała tę opcję swoim odbiorcom.

Rejestracja bez przesyłania skanów dowodu

Rejestracja u bukmachera Fortuna strona główna

Rejestracja konta tymczasowego u bukmachera fortuna zajmie nam zaledwie 2 minuty. Wraz z nim możemy w pełni korzystać z przysługujących nam promocji, wpłacać pieniądze i typować wyniki wydarzeń sportowych. Mimo to konto tymczasowe ma swoje ograniczenia. Pozostaje ono aktywne zaledwie przez 28 dni, licząc od dnia jego założenia. W tym czasie jesteśmy zobligowani do dokonania pełnej weryfikacji konta gracza. Po to, aby móc dalej korzystać z oferty buka i stawiać zakłady za pośrednictwem jego witryny czy aplikacji Fortuna.

Weryfikację konta wykonamy zarówno z wykorzystaniem skanu dokumentu tożsamości, jak i za pośrednictwem własnego banku bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów. Wybierając opcję weryfikacji z mojeID potwierdzimy dane osobowe w kilka chwil. efortuna skan dowodu jest wymagany w tej bardziej tradycyjnej metodzie weryfikacji. Wybór jej sposobu należy więc wyłącznie do nas.

Jak potwierdzić swoją tożsamość przez system mojeID?

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna jako pierwsze w Polsce umożliwiły graczom weryfikacje konta bez konieczności przedstawiania dowodu tożsamości. Pamiętając, że konto tymczasowe może nam służyć zaledwie przez 28 dni, weryfikacja wcześniej czy później jest obowiązkowa. Dokonamy jej także bardziej utartym sposobem.

Wśród graczy znajdziemy takich, którzy zastanawiają się, czy tradycyjna weryfikacja konta jest w pełni bezpieczna. Fortuna skan dowodu czy to bezpieczne? Tak, ponieważ bukmacher przykłada wszelkich starań, by zabezpieczyć dane osobowe swoich odbiorców. To jego obowiązek nałożony na niego wraz z udzieloną mu licencją na prowadzenie zakładów wzajemnych.

Z weryfikacji z mojeID skorzystają klienci takich banków jak: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS, mBank, BOŚ, BNP Paribas, Credit Agricole. W ten sposób mogą dokonać weryfikacji za pośrednictwem strony Krajowej Izby Rozliczeniowej i własnego konta bankowego.

Weryfikacja u bukmachera Fortuna

Aby sprostać temu zadaniu, wystarczy trzymać się kilku prostych kroków.

  • W pierwszej kolejności logujemy się na stronie buka i wchodzimy na własne konto gracza.
  • Następnie w panelu zarządzania kontem wybieramy opcję weryfikacji z mojeID.
  • W tym momencie przeglądarka przekierowuje nas na stronę Krajowej Izby Rozliczeniowej. Tam z przedstawionej listy wybieramy własny bank.
  • Tym sposobem, postępując zgodnie z instrukcjami, dokonujemy pełnej weryfikacji konta.

FAQ

Zakłady bukmacherskie fortuna dopełniają wszelkich starań, by gromadzone przez nią dane były w pełni bezpieczne.

Jako jeden z polskich legalnych bukmacherów, Fortuna gwarantuje bezpieczeństwo danych i gry za pośrednictwem jej strony internetowej, aplikacji mobilnej i w punktach stacjonarnych.

Najczęściej wystarczy zaledwie 30 minut oczekiwania na zweryfikowanie konta w Fortunie.

Dodaj komentarz

0