Fortuna punkty stacjonarne – gdzie szukać lokali bukmachera?

Punkty stacjonarne u bukmachera Fortuna - gdzie obstawiać offline

U bukmachera Fortuna punkty stacjonarne wciąż cieszą się ogromną popularnością wśród graczy. W przypadku Fortuny, lokale naziemne nazywają się „punktami sprzedaży”. W sumie na terenie naszego kraju znaleźć można 425 takich punktów. Gdzie ich szukać i w jaki sposób funkcjonują?

Godziny otwarcia punktów naziemnych Fortuna

Punkty stacjonarne bukmachera Fortuna w menu głównym na górze strony oficjalnej - przejdź i sprawdź gdzie obstawiać

Fortuna punkty stacjonarne operują w Polsce na zasadzie franczyzy, a więc modelu biznesowego, gdzie każdy może zostać właścicielem lokalu. Istnieje jednak szereg obostrzeń, jakich należy przestrzegać podczas prowadzenia działalności. Jednym z nich są narzucone z góry przez firmę godziny pracy punktów. Franczyzobiorcy z zasady nie powinni ich zmieniać.

Fortuna godziny otwarcia:

Poniedziałek9:30 – 17:30
Wtorek9:30 – 18:30
Środa9:30 – 18:30
Czwartek9:30 – 18:30
Piątek9:00 – 19:00
Sobota8:30 – 17:30
Niedziela8:30 – 17:00

Istnieją jednak przypadki, gdy Fortuna punkty stacjonarne działają dłużej. W sytuacjach, gdy lokal funkcjonuje na terenie innego sklepu, przygotowane przez Fortunę godziny pracy mogą nie mieć zastosowania. Przykładowo, w górnośląskim Prudniku lokal Fortuny zlokalizowany jest w sklepie monopolowym i działa codziennie od 8:00 do 23:00.

Fortuna punkty stacjonarne w Polsce

Mapa punktów naziemnych u legalnego bukmachera Fortuna - znajdź punkt w swoim mieście

Obecnie na terenie naszego kraju działa ponad 400 lokali naziemnych bukmachera Fortuna. Nie sposób wypisać wszystkich w jednym miejscu, tym bardziej, że na stronie buka znaleźć można wygodną interaktywną mapę punktów. „Ziemniaki” działają nie tylko w miastach wojewódzkich i powiatowych, ale również w wielu mniejszych miejscowościach. Oto kilka niedawno uruchomionych punktów sprzedaży:

DZIERŻONIÓWOs. Tęczowe 20-A-2 Pawilon 2
GŁOGÓWEKUl. Rynek 14
KONINUl. Spółdzielców 85
ŁÓDŹUl. Zgierska 233
MEDYKADziałka numer 580
RYBNIKUl. Armii Ludowej 27
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEUl. Hallera 6
SZCZECINUl. Nałkowskiej 6/U5
ŚWIĘTOCHŁOWICEUl. Norberta Barlickiego 15
WARSZAWAUl. Widoczna 1A

Fortuna punkty stacjonarne – co można obstawiać?

Lokale naziemne bukmachera zostały tak urządzone, aby gracze mogli z łatwością typować wszystkie dostępne dyscypliny sportowe. Obstawiać mecze można zarówno przed ich rozpoczęciem, jak też podczas trwania spotkań. 

Co można obstawiać w punktach naziemnych i online w Fortuna - oferta bukmachera

Choć na dostępność sportów nie można narzekać, to jednak mając do wyboru typowanie przez Internet, wygodniej wybrać tę drugą opcję. Tym bardziej, że typowanie online daje dostęp do bonusów, transmisji live i szerszego przeglądu rynków zakładów.

Co zrobić, jeśli punkty stacjonarne Fortuna są zamknięte?

W przypadku bukmachera Fortuna godziny otwarcia mogą czasami pokrzyżować Twoje szyki. Jeśli chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie również poza godzinami pracy lokali stacjonarnych, załóż konto typerskie online. Wystarczy parę minut, aby móc rozpocząć wygodne obstawianie meczów na komputerze lub telefonie komórkowym.

U bukmachera Fortuna rejestracja pozwoli Ci odblokować niezwykle atrakcyjny bonus powitalny, a także dostęp do promocji tymczasowych. Co więcej, otrzymasz również dostęp do intuicyjnej aplikacji mobilnej w Fortuna, gdzie z łatwością postawisz kolejny kupon.

Oferta zakładów online sprawia, że punkty bukmacherskie powoli odchodzą do lamusa. Z drugiej strony, ich liczba na ulicach polskich miast świadczy o wciąż istniejącej potrzebie gry stacjonarnej. Jeżeli jednak chcesz odblokować wszystkie możliwości płynące z typowania, koniecznie załóż konto na stronie Fortuny online.

FAQ

W 2022 roku działa w sumie 425 punktów sprzedaży marki Fortuna. Funkcjonują one w większości polskich miast, a dokładne adresy i godziny otwarcia znajdziesz na stronie bukmachera.

Aktualnie dostępny kod promocyjny przygotowany dla nowych graczy pozwala odblokować bonusy internetowe. Działają one jedynie w ramach obstawiania online.

Punkty FKP (Fortuna Klub Plus) to element programu lojalnościowego bukmachera. Można je zbierać za obstawianie kuponów, a następnie wymieniać w e-sklepie na atrakcyjne nagrody w postaci bonusów.

Dodaj komentarz

0