2

BestBet24 aplikacja

BestBet24 aplikacja

Nie chcesz ominąć codziennego boosta? A może akurat wyjeżdżasz na weekend, ale chcesz skorzystać z promocji "Piątki Bez Marży"? Pobierz najnowszą aplikację BestBet24 poniżej, a już niczego nie przegapisz!

BestBet24 aplikacja
Jak zainstalować aplikację mobilną BestBet24 na Androida krok 1- wejdź na stronę bukmachera i wybierz zakładkę APP

BestBet24 aplikacja mobilna – jak pobrać?

Pomimo, że ustawa hazardowa, a w szczególności jej nowelizacja z 2017 roku precyzyjnie regulują rynek zakładów bukmacherskich w naszym kraju, polityka międzynarodowych korporacji nie zawsze idzie w parze z lokalną. Z tego powodu użytkownicy systemów Android nie mogą skorzystać z najprostszej metody pobrania oraz instalacji, czyli sklepu Google Play.

Wszystko za sprawą polityki tego globalnego holdingu, który nie zezwala na umieszczanie aplikacji jakichkolwiek firm hazardowych w ramach działania swoich struktur. Na szczęście są inne możliwości instalacyjne, dzięki którym BestBet24 aplikacja mobilna znajdzie się na naszym telefonie.

Instalacja BestBet24 na Androidzie

Poradnik - Instalacja apki BestBet24 na Androidzie - Probukmacher

Skoro Google Play odpada, jak przeprowadzić instalację? Oto co należy zrobić krok po kroku:

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. Strona bukmachera

  W pierwszej kolejności wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera i wybieramy zakładkę „APP”.
  1
 2. Pobierz aplikację

  Następnie, zgodnie z informacją od organizatora, musimy dokonać zmiany w ustawieniach telefonu. Dotyczy to zgody na instalację z nieznanych źródeł (skutki wspomnianej polityki Google). Po wprowadzeniu zmian, wybieramy przycisk „Pobierz aplikację”.
  2
 3. Zgoda instalacji

  Zanim system rozpocznie pobieranie pliku instalacyjnego, otrzymamy jeszcze jedno ostrzeżenie jak niżej. Korzystamy z oficjalnej strony bukmachera, więc nie mamy powodów do obaw.
  3
 4. Zezwalaj na instalację aplikacji

  Po zakończonym pobieraniu, otrzymamy powiadomienie, które otwieramy, a system poprosi o zgodę na instalację.
  4
 5. Instalacja zakończona

  Cały proces potrwa kilkanaście sekund. To wszystko! Aplikacja BestBet24 została pomyślnie zainstalowana na naszym urządzeniu i jest gotowa do użytkowania.
  5

Wymagania systemowe

Testowana przez nas wersja aplikacji to aktualizacja 1.1.9. Ilość potrzebnej pamięci nie będzie wyzwaniem dla żadnego urządzenia i wynosi na start niewiele ponad 18 MB. Należy mieć jednak świadomość, że z czasem użytkowania ta wartość będzie rosnąć. Sama aplikacja to ok. 9 MB a reszta to dane oraz pamięć cache, które można w każdej chwili wyczyścić.

Rozmiar5.92 MB
Aktualna wersja1.1.9
KompatybilnośćAndroid 8.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

W jaki sposób zainstalować apkę na iOS?

BestBet24 aplikacja nie jest jeszcze dostępna dla właścicieli urządzeń Apple. Mało który operator udostępnia apkę na Androida i iOS jednocześnie. Poza korzystaniem z wersji mobilnej strony, jest jednak alternatywa! Nie jest to wprawdzie to samo co aplikacja, ale dostęp do oferty będzie znacznie łatwiejszy. Co możemy zrobić:

 • Uruchamiamy dedykowaną dla iOS przeglądarkę i wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera. Wduszamy zaznaczony symbol.
Jak zainstalować aplikację mobilną BestBet24 dla iOS krok 1 - przejdź na oficjalną stronę bukmachera przez przeglądarkę iOS i kliknij Pobierz.
 • Z otwartego menu, wybieramy opcję dodania do ekranu początkowego, jak niżej.
Jak zainstalować aplikację mobilną BestBet24 na iOS krok 2 - wybierz opcję dodaj do ekranu głównego
 • Potwierdzamy wybór i mamy na pulpicie ikonę BestBet24. Z jej pomocą przejdziemy bezpośrednio na stronę operatora, bez konieczności każdorazowego wpisywania adresu w przeglądarce.
Jak zainstalować aplikację mobilną BestBet24 dla iOS krok po kroku - potwierdź wybór, na ekranie pulpitu pojawi się ikona BestBet24

Wersja mobilna BestBet24 – nie tylko aplikacja

Jeśli z jakiegoś powodu BestBet24 aplikacja mobilna nas nie interesuje lub nie jest dostępna, nie oznacza to, że nie mamy możliwości wygodnego użytkowania serwisu na urządzeniach przenośnych. Bukmacher udostępnia wersję mobilną strony.

Strona mobilna to rozwiązanie przystosowane do wyświetlania na różnych ekranach. Niezależne od tego ile cali ma nasz telefon lub tablet, strona sama dostosuje się do posiadanych przez nas urządzeń. Technologia responsywnej strony internetowej (od Responsive Web Design), posiada własne protokoły bezprzewodowe, dzięki którym zapewnia komfortową obsługę w każdych warunkach.

Rejestracja mobilna

Zadaniem aplikacji oraz strony mobilnej jest zapewnienie podobnego komfortu jak przy standardowej wersji przeglądarkowej, dlatego z ich pomocą, bez problemu dokonamy między innymi rejestracji. Co należy zrobić krok po kroku:

 • Uruchamiamy aplikację lub stronę mobilną oraz wduszamy widoczny w prawym, górnym rogu przycisk „Zarejestruj”.
BestBet24 mobilny bukmacher rejestracja krok 1 - przejdź do aplikacji mobilnej i dotknij czerwonego przycisku rejestracji w prawym górnym rogu
 • W dalszej kolejności, czekają nas trzy proste kroki. Pierwszy dotyczy danych konta z których będziemy korzystać między innymi do logowania. Następnie czas na nasze dane osobowe. Grać mogą osoby, które ukończyły 18 lat, więc należy przygotować numer PESEL. Na koniec obowiązkowe do ustalenia limity gry.
Mobilna rejestracja bukmachera w BestBet24 w trzech krokach - wypełnij swoje dane uwierzytelniające, podaj numer pesel, ustaw limity gry
 • To wszystko! Nasza rejestracja mobilna jest zakończona, możemy zalogować się do serwisu i przystąpić do gry.

Bonus dla posiadaczy aplikacji mobilnej BestBet24

Obecnie BestBet24 nie proponuje żadnego specjalnego bonusu za pobranie aplikacji. Dostępne promocje BestBet24 są identycznie, niezależnie od tego na jakich urządzeniach korzystamy z serwisu, czyli zakłady live bez podatku oraz codzienny boost na wygrane. Warto jednak śledzić aktualne promocje, a w szczególności pakiet powitalny.

Bonus cashback na start do 1000 PLN

U bukmachera BestBet24 bonus na start to atrakcyjny cashback, z którego zwrot stawki może wynieść maksymalnie 1000 PLN. Żeby odebrać promocję, należy wpłacić depozyt na konto i zagrać swój pierwszy kupon. Powinny znaleźć się na nim minimum 2 zdarzenia z kursem pojedynczym nie mniejszym niż 1.3.

Co może być postrzegane jako żart, bukmacher nakazuje graczom zgłoszenie się na maila w przypadku przegranego kuponu. Oznacza to, że promocja nie działa automatycznie, więc chcąc z niej skorzystać, trzeba samodzielnie pilnować swojego zagrania. Maksymalny zwrot wynosi tutaj 1000 PLN, lecz bonus dotyczy 50% stawki. Postaw kupon za 2272 PLN, żeby zagwarantować sobie full cashback na start.

 1. Freebet 100 PLN na siatkówkę i zakłady LIVE bez podatku
  Ważne do 31 sierpnia, 2022

  Skopiuj kod

BestBet24 kod promocyjny

Pamiętaj, że w BestBet24 kod promocyjny na start wymagany jest, żeby móc odebrać pełen pakiet powitalny dla nowych graczy. Bukmacher udostępnia możliwość rejestracji w swojej apce, zaś w formularzu znajdziesz specjalne pole, gdzie należy podać kod bonusowy. Tylko w ten sposób będziesz w stanie aktywować wszystkie promocje, jakie bukmacher proponuje swoim nowym użytkownikom. Pobierz aplikację i wykorzystaj nasz kod już teraz!

Jak wpłacić depozyt w aplikacji mobilnej BestBet24?

BestBet24 aplikacja umożliwi nam sprawne wpłaty na konto depozytowe.

 1. Po zalogowaniu do aplikacji, wybieramy „Wpłata”, dostępne w prawy, górnym rogu ekranu.
 2. Docelowo mamy do dyspozycji Przelewy24, PayU, DotPay oraz BLIK. Na okoliczność pierwszej wpłaty, jesteśmy jednak zobligowani do skorzystania z pierwszej opcji z wyłączeniem płatności BLIK (na potrzeby weryfikacji). Wybieramy operatora, ustalamy kwotę depozytu oraz przechodzimy dalej.
 3. Ustalamy metodę transakcji oraz realizujemy płatność. W ramach usługi poszczególnych operatów, możemy wpłacać środki za pomocą między innymi Skrill, przelewów z aplikacji bankowych oraz kart płatniczych.

Po skutecznej realizacji płatności, środki zostaną zaksięgowane na koncie gracza w czasie rzeczywistym, bez żadnej zwłoki.

Jak wypłacić środki z konta gracza?

Do wypłaty środków, konieczne jest przeprowadzenie pełnej rejestracji w BestBet24.pl. Przedstawiony wcześniej proces, pozwolił nam stworzyć tak zwane konto tymczasowe. Dzięki niemu mogliśmy dokonać depozytu oraz obstawiać mecze. Do wypłaty środków oraz zdjęcia limitów wpłat, musimy zaktualizować nasz profil do konta stałego.

W tym celu należy dodać numer rachunku bankowego, adres zamieszkania oraz zdjęcie lub skan dowodu tożsamości. Organizator dopuszcza dowód osobisty, kartę pobytu lub paszport. Wszystkie informacje uzupełnimy w ustawieniach konta. Kiedy dopełnimy tych formalności, możemy dokonać wypłaty w następujący sposób:

 1. Logujemy się do serwisu, a w ustawieniach konta wybieramy „Wypłata”.
 2. Ustalamy kwotę oraz metodę transakcji.
 3. Zatwierdzamy operację oraz czekamy na zaksięgowanie środków na naszym koncie bankowym.

BestBet24 aplikacja na telefon – wady i zalety

Jak większość produktów i usług, również BestBet24 aplikacja mobilna ma swoje wady i zalety. Docenić należ fakt, że apka została udostępniona już na początku działalności. To z jednej strony krok w stronę graczy, a z drugiej oczywista korzyść w postaci zbierania informacji zwrotnej na samym starcie.

Forma aplikacji to optymalne środowisko działania na urządzeniach mobilnych, dlatego bateria naszego aparatu na pewno doceni mniejsze zużycie energii. Co więcej, jest to po prostu bardziej wygodna w obsłudze forma, niż wersja przeglądarkowa, przede wszystkim ze względu na łatwy dostęp, bez konieczności wyszukiwania adresu.

In minus należy zaznaczyć brak wersji dla systemu iOS. Zgoda, mało który bukmacher wprowadza apkę na wszystkie systemy jednocześnie, ale to w żaden sposób nie zmienia położenia właścicieli urządzeń od Apple. Dodatkowo instalacja na Androida wymaga więcej zaangażowania ze względu na politykę Google.

ZaletyWady
Mniejsze zużycie bateriiBrak wersji na iOS
Regularna optymalizacjaUtrudniona instalacja na Androida
Łatwy dostęp do treści
Wygodna obsługa na urządzeniach mobilnych

Aplikacja BestBet24 – opinie

Wszystko wskazuje na to, że na wymierne opinie użytkowników przyjdzie jeszcze poczekać. Problemem jest przede wszystkim dostęp do wygodnego i szybkiego narzędzia, które umożliwiłoby pozostawienie oceny przez graczy. Normalnie takie zadanie bardzo dobrze realizują sklepy Google Play oraz App Store, ale w obecnym przypadku nie jest to możliwe. Na podstawie pojedynczych wpisów rozrzuconych w kilku miejscach, ciężko z czystym sumieniem mówić o uczciwej i obiektywnej ocenie.

FAQ

Obecnie BestBet24 nie posiada dedykowanego bonusu za korzystanie z aplikacji. Gracze mają do dyspozycji taką samą ofertę jak na stronie www.

Tak. Bukmacher przygotował sekcję najczęściej zadawanych pytań. Dodatkowo można korzystać z czatu na żywo, oraz standardowej komunikacji mailowej.

Tak, regularne aktualizacje z ustawicznym przedmiotem pracy programistów.

Dodaj komentarz

1

 • Tomasz  
  Tomasz  

  Aplikacja BestBet24 na Androida to jest totalna masakra. Daleko jej jeszcze do optymalnego poziomu używalności.