BestBet24 rejestracja i weryfikacja konta

Rejestracja u legalnego bukmachera BestBet24 - sprawdź jak założyć nowe konto krok po kroku

Legalne zakłady bukmacherskie mają się bardzo dobrze na polskim rynku. Potwierdzają to raporty Ministerstwa Finansów, według których każdego roku notujemy coraz większe obroty w branży. Najlepsze wyniki notują usługi internetowe, które wymagają rejestracji od każdego użytkownika. Jak wygląda BestBet24 rejestracja? Jak założyć konto i na jakie bonusy można liczyć?

Szybka rejestracja w BestBet24.pl

W myśl postanowień ustawy hazardowej, obstawiać mecze mogą osoby, które ukończyły 18 lat. Obowiązek weryfikacji danych ustalono po stronie organizatora, czyli bukmachera. Żeby jednocześnie sprostać wymogom ustawodawcy oraz graczy, którym zależy na szybkim założeniu konta, BestBet24 umożliwia szybką rejestrację.

Z jej pomocą stworzymy konto tymczasowe w dosłownie minutę, a tożsamość będziemy mogli potwierdzić na późniejszym etapie. Kompromis polega na tym, że oferta będzie dostępna, ale do czasu przeprowadzenia pełnej rejestracji nie będziemy mogli wypłacić środków, a wysokość stawek będzie ograniczona do 5000 PLN.

 1. Freebet 100 PLN na siatkówkę i zakłady LIVE bez podatku
  Ważne do 31 sierpnia, 2022

  Skopiuj kod

Jak założyć konto w BestBet24: krok po kroku

Jak w praktyce wygląda rejestracja w serwisie BestBet24.pl? Oto co należy zrobić:

 • Wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera i w prawym, górnym rogu, wybieramy przycisk „Zarejestruj”.
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera bestBet24 - wejdź na oficjalną stronę bukmachera i w prawym, górnym rogu wybierz przycisk „Zarejestruj”
 • W pierwszym kroku podajemy dane kontaktowe oraz informacje, które wykorzystamy do logowanie na dalszym etapie. Pamiętajmy, żeby w tym miejscu wpisać kod polecający PROBUKMACHER z którym uzyskamy najlepsze warunki promocyjne!
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera bestBet24 - podaj dane kontaktowe oraz wpisz kod promocyjny PROBUKMACHER
 • Następnie wpisujemy wymagane dane osobowe oraz kod weryfikacyjny, który otrzymamy na podany wcześniej numer telefonu. Po wypełnieniu każdego pola, wybieramy „Zarejestruj”.
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera bestBet24 - wpisz wymagane dane osobowe oraz kod weryfikacyjny, który otrzymasz na podany wcześniej numer telefonu, dalej kliknij „Zarejestruj”
 • Nasze konto jest już gotowe, ale zanim zaczniemy z niego korzystać będziemy musieli ustalić limity gry. To rezultat polityki odpowiedzialnej gry, obowiązkowej dla wszystkich organizatorów zakładów. Limity dzielą się na czasowe (ile godzin spędzamy na portalu) oraz limity stawek (ile wydajemy pieniędzy). Wybrane wartości możemy zmienić w ustawieniach konta.
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera bestBet24 - ustal limity dla bezpiecznej gry i zacznij obstawiać

Rejestracja mobilna w BestBet24

BestBet24 zakłady bukmacherskie są również dostępne na urządzeniach mobilnych, takich jak telefon czy tablet. Obstawiać mecze możemy zarówno za pośrednictwem aplikacji jak i mobilnej wersji strony. Niezależnie od tego którą opcję wybierzemy, funkcjonalność będzie taka sama, a jedynie sposób wyświetlania ulega zmianie i zostanie dostosowany do naszego urządzenia. Jak wygląda rejestracja mobilna w aplikacji BestBet24? Główne kroki są takie same jak w przypadku standardowej wersji www:

 • Na stronie głównej wybieramy „Zarejestruj”.
Rejestracja w aplikacji mobilnej BestBet24 krok po kroku - krok 1, wejdź w aplikację mobilną i kliknij przycisk rejestracji w prawym górnym rogu
 • W pierwszym kroku, uzupełniamy dane logowania, pamiętając o kodzie promocyjnym PROBUKMACHER. Następnie dane osobowe, a na koniec ustalamy limity gry.
Rejestracja w aplikacji mobilnej BestBet24 krok po kroku - krok 2, uzupełnij dane kontaktowe, dane osobowe, zaznacz wszystkie zgody i wpisz kod promocyjny
 • To wszystko! Operacja, podobnie jak w wersji przeglądarkowej zajmuje dosłownie minutę.
Rejestracja w aplikacji mobilnej BestBet24 krok po kroku - krok 3, korzystaj z aplikacji do woli

Bonusy za rejestrację

W tej chwili BestBet24 nie proponuje żadnych bonusów za samą rejestrację konta, ale w ofercie znajdziemy wiele ciekawych propozycji! W ramach oferty powitalnej dostaniemy Cashback bez obrotu o wartości nawet 1000 PLN. Wystarczy, że złożymy pierwszy depozyt i obstawimy kupon z dwoma spotkaniami o minimalnym kursie 1,3. Jeśli przegramy, otrzymamy 50% stawki z powrotem, maksymalnie 1000 PLN. Bez jakichkolwiek wymogów dotyczących obrotu!

Bonusy dla nowych graczy u legalnego bukmachera BestBet24 - sprawdź co przygotował bukmacher na start

Promocji dla graczy, którzy posiadają zarejestrowane konto jest więcej! Można grać zakłady live bez podatku przez 24/7. Jeśli na kuponie są co najmniej 3 zdarzenia o kursie 1,25 lub większym, do wygranej zostaną doliczone dodatkowe środki, które zrekompensują koszty podatku. 

Codzienny Boost to inna propozycja, która regularnie się zmienia i zwiększa wygrane w wybranych kategoriach lub dyscyplinach. Przykłady: +20% na kupony przedmeczowe, +15% na Snookera. W samym czerwcu 2022 zarchiwizowano 10 promocji, co daje jasny sygnał, że bukmacher regularnie poprawia ofertę!

BonusSzczegółyWarunki
Cashback 1000 PLN50% zwrotu na pierwszy przegrany kupon do 1000 PLN2 zdarzenia, kurs min. 1,3
Live bez podatkuBoost do wygranej, który rekompensuje koszt podatku3 zdarzenia, kurs min. 1,25
Codzienny BoostZależnie od promocji; przykład: +15% na SnookeraBrak – wygrana wpada na realne konto

Weryfikacja konta w BestBet24

Nawiązując do wcześniejszych informacji, rejestracja konta tymczasowego przebiega błyskawicznie i pozwala na wpłatę depozytu oraz rozpoczęcie gry. Jeśli chcemy jednak odblokować ograniczenia w dokonywaniu wypłat oraz limit stawki, musimy dokonać weryfikacji konta. Jak to zrobić?

 • Przechodzimy do danych naszego konta. W tym celu z głównego menu wybieramy „Moje konto” oraz „Mój profil”.
Weryfikacja danych u legalnego bukmachera BestBet24 krok 1 - z głównego menu wybierz „Moje konto” oraz „Mój profil”
 • W dalszej kolejności klikamy przycisk „Dokończ rejestrację”.
Weryfikacja danych u legalnego bukmachera BestBet24 krok 2 - kliknij przycisk „Dokończ rejestrację”.
 • Uzupełniamy obowiązkowe pola dotyczące konta stałego. Są tutaj dane zamieszkania oraz numer rachunku bankowego. Rachunek musi być przypisany do nas, nie ma możliwości skorzystania z konta kogokolwiek innego.
Weryfikacja danych u legalnego bukmachera BestBet24 krok 3 - uzupełnij dane zamieszkania oraz numer rachunku bankowego
 • Na koniec musimy dodać zdjęcie lub skan dowodu tożsamości. Operator wśród dopuszczalnych dokumentów wymienia dowód osobisty, paszport oraz kartę pobytu. Weryfikacja przesłanych dokumentów przebiega sprawnie – zazwyczaj w ciągu kilkudziesięciu minut. W szczególnych przypadkach może się wydłużyć, ale nie powinna zająć dłużej, niż dobę.
Weryfikacja danych u legalnego bukmachera BestBet24 krok 4 - dodaj zdjęcie lub skan dowodu tożsamości i poczekaj na wyniki

Logowanie w BestBet24

Logowanie u legalnego bukmachera BestBet24 - wejdź na strone główną i kliknij przycisk w prawym górnym rogu

Logowanie do portalu bukmachera jest równie proste jak cała reszta. Jedyne czego potrzebujemy, to dane z pierwszego kroku rejestracji – adres e-mail lub numer telefonu oraz hasło, które sami ustaliliśmy. Będąc na głównej stronie BestBet24.pl wybieramy „Zaloguj” oraz uzupełniamy informacje w poniższym polu.

Logowanie u legalnego bukmachera BestBet24 - wprowadź nazwę użytkownika oraz hasło

Co zrobić w przypadku kiedy zapomnimy hasła?

 1. W polu logowania wybieramy „Zapomniałem hasła”.
 2. Podajemy numer telefonu, na który otrzymamy kod weryfikacyjny, umożliwiający dalsze działanie.
 3. Wpisujemy kod otrzymany w wiadomości sms (ważny przez minutę).
 4. Wpisujemy i zatwierdzamy nowe hasło!
 5. To wszystko!

Dostępne metody płatności

Wszystkie dostępne metody płatności u legalnego bukmachera BestBet24

Depozyt złożymy na kilka sposobów a nasze wpłaty zostaną zrealizowane natychmiast. W obecnej branży to standard, ponieważ również w interesie bukmachera leży, żebyśmy mogli jak najszybciej przystąpić do gry. Minimalna kwota depozytu została ustalona na poziomie 1 PLN, a BestBet24 nie pobiera żadnych prowizji. 

Transakcję przeprowadzimy między innymi z pomocą Przelewy24 – największego operatora płatności online w Polsce. Do dyspozycji jest także PayU oraz DotPay. Samej wpłaty możemy dokonać  poprzez karty płatnicze, przelewy bankowe lub BLIK. Wyjątkiem jest pierwsza wpłata – tam musimy skorzystać z usług Przelewy24 z wyłączeniem BLIK.

Wypłaty możemy realizować za pomocą szybkich przelewów, które zostaną zrealizowane w ciągu 15 minut. Alternatywę stanowią tradycyjne przelewy bankowe, ale czas ich księgowania wynosi do 2 dni roboczych. Kwota minimalnej wypłaty do 1 PLN.

Rejestracja w BestBet24 – opinie

Cały proces zakładania konta przebiega sprawnie i jest konkurencyjny w stosunku do innych bukmacherów na rynku. Konto tymczasowe zajmuje dosłownie minutę, a interfejs jest prosty i czytelny – każdy poradzi sobie bez problemu.

Aktualizacja do konta stałego również została zorganizowana bardzo praktycznie i dokładnie wiadomo co należy zrobić. Jedyny minus to brak usługi MojeID, które usprawnia proces weryfikacji tożsamości i nie trzeba robić żadnych zdjęć ani skanów dokumentów. Z drugiej strony, nie wszystkie banki współpracują z MojeID, więc nie ma gwarancji, że każdy by na tym skorzystał.

Ostatecznie nie mamy wątpliwości, że BestBet24 bukmacher przygotował rejestrację dla nowych użytkowników w sposób przystępny i  nikt nie ucierpi z powodu nadmiaru formalności.

FAQ

Tak, BestBet24 działa na urządzeniach przenośnych poprzez mobilną wersję strony lub aplikację, które mają dostęp do wszystkich funkcji.

Z kodem PROBUKMACHER możemy liczyć na najlepsze warunki dostępnych promocji.

Zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej, do gry uprawnione są osoby pełnoletnie.

Szyba rejestracja pozwala zarejestrować i stworzyć konto gracza w około minutę.

Dodaj komentarz

0