Limity bukmachera Betclic

Limity zakładów i czasu dla graczy u bukmachera Betclic

Mając na celu grę za wysokie stawki lub naprawdę wysokie wygrane, dobrze będzie sprawdzić przed skorzystaniem z oferty konkretnego bukmachera, czy oferuje odpowiednio wysokie limity. Innym istotnym czynnikiem przy wybieraniu bukmachera jest także sprawdzenie, czy udostępnia on dzienne i miesięczne limity dla użytkowników w zgodzie z zasadą odpowiedzialnej gry. Przedstawiamy, jakiego rodzaju ograniczenia znajdziemy w Betclicu.

 1. Cashback na start Betclic do 50 PLN!
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

Jakie są limity w Betclic?

Jakie istnieją limity u bukmachera Betclic

Rodzaje limitów, które możemy spotkać u bukmacherów nie różnią się od siebie w znaczący sposób. Gracze powinni jednak je sprawdzić, zanim zdecydują się grać za wysokie stawki. Ważne będzie również sprawdzenie ograniczeń, jakie mają konta tymczasowe, które przed dokonaniem weryfikacji często pozwalają tylko na postawienie określonej kwoty pieniędzy lub uzyskanie określonej wygranej. Poniżej znajdziecie analizę następujących rodzajów limitów udostępnianych przez Betclic:

 • Limity stawek
 • Limity wpłaty
 • Limity wygranych
 • Limity użytkownika

Betclic limity – stawki

Informacja o limitach na zakłady na stronie bukmachera Betclic

Jeśli chodzi o tego rodzaju ograniczenia, w Betclicu gracze mogą zawierać zakłady już za zaledwie 0,50 zł. Jest to jedna z najniższych stawek na rynku, za które użytkownicy mogą stawiać kupony. Co ciekawe, Betclic nie określa maksymalnej stawki, za którą gracz może zagrać stworzony przez siebie kupon.

Jest to mylące, ponieważ na kuponie pojawia się tylko informacja o zwiększonym podatku powyżej 2280 zł. W rzeczywistości użytkownik nie może jednak wygrać więcej niż 800 000 zł. Ważna jest również informacja o tym, że użytkownik posiadający konto tymczasowe może pozwolić sobie na zawarcie kuponów bukmacherskich na łączną kwotę w wysokości zaledwie 5000 zł.

Betclic limit depozytu i wypłaty

Limity depozytów i wypłat u bukmachera Betclic

Z pewnością interesuje Was również to, jaka jest minimalna oraz maksymalna kwota wpłaty w Betclicu. Jeśli zatem chodzi o tego bukmachera, pozwala on swoim graczom na wpłacenie od 1 do 100 000 PLN. Może też pojawić się informacja o treści limit depozytu osiągnięty Betclic, jeśli przekroczymy ograniczenia ustalone w ramach odpowiedzialnej gry.

Wypłaty mają dokładnie takie same limity, co oznacza, że w przypadku osiągnięcia maksymalnej kwoty wygranej (800 000 PLN), gracz będzie musiał zlecić wypłatę 8 razy. Wypłaty są u tego bukmachera realizowane do 1 dnia roboczego po akceptacji w przypadku, gdy wybierzemy Przelewy24 oraz do 5 dni roboczych po akceptacji, gdy postawimy na standardowy przelew bankowy.

Limity wygranych

Kwota maksymalnej wygranej w Betclicu jest ustalona na tym samym poziomie dla zarówno zweryfikowanych, jak i tymczasowych kont. Jest to 800 000 PLN. Przy tym trzeba jednak pamiętać, że gracz z kontem tymczasowym może zawrzeć zakłady na łączną wartość stawek w wysokości 5000 zł. Takie konto zostanie również zablokowane po upływie 90 dni oraz nie umożliwia zlecania wypłat, dlatego zalecamy jak najszybciej przeprowadzić weryfikację po rejestracji.

Limity użytkownika w Betclic

Informacja o limitach czasu na stronie bukmachera Betclic

Legalni bukmacherzy wprowadzają takie ograniczenia po to, aby zapobiegać rozwojowi niechcianemu uzależnieniu od gier hazardowych. Jest to coś, co dotyka wielu graczy w świecie bukmacherki, dlatego najlepiej jak najszybciej ustalić limity na optymalnym poziomie. Odpowiedzialna gra w Betclic opiera się na kilku różnych rozwiązaniach, z których może skorzystać gracz zauważający u siebie oznaki uzależnienia. Oprócz odpowiedzi na 21 pytań, które pomagają określić stopień uzależnienia (dostępne pod tym linkiem: Betclic), Betclic wprowadził również następujące opcje:

 • Limity na zakłady – tego typu ograniczenia określają maksymalny dzienny limit i miesięczny limit na zakłady, który stanowi sumę wszystkich zakładów zawartych przez okres 24 godzin lub 30 dni
 • Betclic limit czasu logowania – jest to rozwiązanie pozwalające na ustalenie sumy czasu, przez jaki gracz może pozostawać zalogowanym w Betclicu w okresie 24 godzin lub 30 dni
 • Zawieszenie konta – zawieszenie to nic innego, jak samowykluczenie przez gracza na okres 24 godzin, licząc od pełnej godziny
 • Samowykluczenie – jest to sposób na zamknięcie konta, które można zrobić na okres od 3 miesięcy do 99 lat

Jak zmienić limit w Betclic?

Informacja o zmianie limitów na zakłady na stronie bukmachera Betclic

Gracz może ustalić limity na wybranym przez siebie poziomie, jeśli nie podoba mu się to, co oferuje dla niego w tym zakresie Betclic. Jest to przydatne narzędzie, ale użytkownik musi pamiętać o fakcie, że zwiększenie maksymalnej kwoty dziennego lub miesięcznego limitu zajmuje 24 godziny za pierwszym razem. Za drugim razem jest to już tydzień, a za trzecim i każdym kolejnym razem będzie to okres aż 3 miesięcy. Przedstawiamy, jak zmienić limity użytkownika w Betclicu:

 • Wejdź na stronę główną bukmachera i zaloguj się do swojego konta.
 • Naciśnij nazwę swojego profilu w prawym górnym rogu, a następnie wybierz z listy opcję „Limity” pod napisem „Odpowiedzialna gra”.
 • Tutaj gracz może wybrać 3 rodzaje limitów: początkujący, amator, ekspert. Istnieje również możliwość ustalenia limitów we własnym zakresie.

FAQ

Betclic nie określa maksymalnej stawki, ale najwyższa dostępna wygrana u tego bukmachera wynosi 800 000 PLN.

Limity mogą zostać zmienione u tego bukmachera poprzez naciśnięcie nazwy profilu w prawym górnym rogu i wybraniu z listy opcji „Limity”.

Limitu wypłat nie znajdziemy między innymi u takich bukmacherów, jak STS czy Fortuna.

Dodaj komentarz

0