Ranking bukmacherów z najlepszym bonusem urodzinowym

Legalni bukmacherzy w Polsce często wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy, oferując atrakcyjne bonusy i promocje. Tym razem sprawdzamy wyjątkową promkę, po jaką sięgnąć możesz z okazji urodzin. Odbierz najlepszy bonus urodzinowy na zakłady bukmacherskie!
rating
Zaktualizowano: | Autor: Jakub Ślotała

Najlepsze Bonusy Urodzinowe 2022

Sam pakiet startowy to zdecydowanie nie wszystko, na co możemy liczyć u swojego ulubionego buka. Poszczególnych rodzajów bonusów jest jednak naprawdę wiele, przez co poniżej skupiamy się na szczegółowym opisie tylko jednego z nich, a jest nim bonus urodzinowy.

Sprawdź, którzy usługodawcy oferują najlepsze promocje tego typu!

 1. Betcris pakiet powitalny freebetów do 1400 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 2. Pakiet powitalny 5230 PLN tylko z kodem w Totalbet!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 3. Pakiet trzech bonusów forBET do 3000 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Czym jest bonus urodzinowy?

Na początek warto będzie wyjaśnić sobie, czym jest taka promocja. Jak sama nazwa wskazuje, użytkownik może skorzystać z niej w dniu swoich urodzin. Warunki pozwalające na skorzystanie z bonusu urodzinowego różnią się jednak w zależności od danego bukmachera. W rzeczywistości oznacza to, że tylko niektórzy usługodawcy dają dostęp do takiej promocji bez spełnienia jakichkolwiek warunków. Sporo buków wymaga bowiem spełnienia pewnych warunków, zanim otrzymamy dostęp do takiej oferty.

Czym jest bonus urodzinowy

Bonus urodzinowy bukmacher można odebrać zdecydowanie najczęściej w formie darmowego zakładu. To oznacza, że gracz może postawić zakład za środki przyznane do salda bonusowego bez dokonywania jakiegokolwiek depozytu. Po wygraniu, gracz będzie musiał dodatkowo spełnić nieskomplikowane warunki obrotu, zanim bonus zostanie udostępniony do wypłaty. Promocje oferowane przez legalnych bukmacherów online w Polsce różnią się jednak w kwestii zasad obstawiania, dlatego poniżej znajdziecie trzy najlepsze bonusy urodzinowe na rynku.

Najlepsze bonusy urodzinowe

Dobierając najlepsze promocje tego rodzaju, jakie gracze mogą znaleźć na rynku, kierowaliśmy się przede wszystkim dwoma czynnikami. Jak pewnie się domyślacie, są to kolejno warunki obrotu oraz wysokość kwoty, z jakiej skorzystać mogą gracze. Dodatkowo musieliśmy również przyjrzeć się temu, jakie warunki gracz musi spełnić, zanim w ogóle otrzyma dostęp do danego bonusu urodzinowego – potrafią one bowiem znacząco się różnić.

Oto najlepsze bonusy urodzinowe na rynku.

Betcris – bonus urodzinowy 20 PLN

Betcris Bonus urodzinowy

Na ten moment sytuacja na rynku prezentuje się w taki sposób, że bonus urodzinowy przygotowany przez Betcris jest najlepszy na tle konkurencji. Bukmacher nie cieszy się ogromną popularnością wśród polskich graczy, przez co stara się zachęcić nowych użytkowników do rejestracji i korzystania z oferty na różne sposoby. Jednym z nich jest oferowanie atrakcyjnego bonusu urodzinowego, który ma nieskomplikowane warunki obrotu. Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z bonusu urodzinowego przygotowanego przez tego usługodawcę, tutaj znajdziecie wszystkie najbardziej istotne informacje na ten temat:

 1. Oferta została przygotowana jedynie dla aktywnych graczy, którzy mają już zweryfikowane konto w Betcris oraz w regularny sposób obstawiają wydarzenia sportowe i nie tylko.
 2. Wysokość bonusu w Betcris urodzinowego, czyli 20 PLN, można uzyskać w momencie, gdy gracz wyda co najmniej 50 PLN na zakłady na trzy miesiące przed dniem swoich urodzin.
 3. W momencie, gdy użytkownik otrzyma już bonus urodzinowy, będzie to darmowy zakład.
 4. Aby odebrać bonus, wystarczy zalogować się na konto gracza w dniu swoich urodzin.
 5. Freebet trzeba postawić jako kupon AKO z oferty przedmeczowej lub live. Muszą na nim znajdować się co najmniej 3 zdarzenia z oferty bukmachera, z czego każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1.3. Betcris informuje, że promocja może zostać wykorzystana na wszystkie kategorie zakładów sportowych.
 6. Co szczególnie ważne, gracz ma tylko 3 dni na wykorzystanie bonusu urodzinowego od dnia pojawienia się go na koncie gracza.

Totalbet – bonus urodzinowy 10 PLN

Totalbet Bonus urodzinowy

Wyżej przedstawiona promocja to zdecydowanie nie wszystko, czemu warto się przyjrzeć na naszym rynku bukmacherów online. Jak widać, kwota bonusu urodzinowego od Totalbet jest nieco niższa niż to, co znajdziemy wyżej. Totalbet zadbał jednak o to, aby promocja była łatwo dostępna i to właśnie dlatego umieściliśmy ją na swojej liście 3 najlepszych bonusów urodzinowych na rynku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z bonusem urodzinowym 10 PLN od Totalbet, poniżej znajdziecie wszystkie najbardziej istotne informacje na jego temat:

 • Podobnie jak w przypadku wyżej opisanych bonusów, również tutaj trzeba obrócić odpowiednią kwotę pieniędzy, zanim otrzymamy szansę na skorzystanie z Freebetu. Totalbet wymaga zaledwie depozytu na kwotę minimum 10 PLN oraz zawarcia minimum jednego zakładu. Jest to więc zdecydowanie najniższy próg wejścia.
 • Oferta jest dostępna tylko i wyłącznie dla graczy, którzy pozytywnie przeszli proces weryfikacji tożsamości.
 • Freebet na urodziny 10 PLN zostanie przyznany do konta gracza w dniu urodzin oraz będzie aktywny przez 7 dni od momentu przyznania. Warto zaznaczyć, że gracze otrzymują 10 PLN darmowego zakładu dzień po swoich urodzinach w momencie, gdy zdołali spełnić warunki przystąpienia dopiero w dniu urodzin.
 • Aby otrzymać bonus urodzinowy 10 PLN od Totalbet, gracz musi zalogować się na swoje konto w dniu urodzin po godzinie 12:00.
 • Kupon kwalifikujący się do skorzystania z darmowego zakładu musi zawierać kurs minimalny 2.0. Przy zawieraniu zakładu trzeba dodatkowo zaznaczyć opcję „freebet”.
 • Totalbet nie wymaga dodatkowych warunków obrotu, przez co po wygranej gracz może od razu zdecydować się na wypłatę wygranych środków.
 • Stawiając Freebet urodzinowy, gracz nie może skorzystać z opcji Cash-out.
 • Zakład wchodzący w zakres oferty bonusu urodzinowego nie może zostać zawarty na zdarzenia ze sportów wirtualnych. Nie może to również być zakład systemowy.  Kupon może zostać zawarty na zdarzenie z oferty przedmeczowej i live.

Forbet – bonus urodzinowy 20 PLN

forBET Bonus urodzinowy

Na koniec został nam jeszcze jeden Freebet urodzinowy, z którego warto skorzystać. Ciekawą promocję dla swoich graczy przygotował bowiem także Forbet. Oczywiście zanim będziemy mogli z niej skorzystać, konieczne będzie spełnienie określonych warunków. Oferta promocyjna Forbet jest ogólnie sporządzona w zachęcający sposób, a bukmacher bonus na urodziny funkcjonuje jako jej dodatkowe urozmaicenie. Jeśli więc jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z tym, co przygotował Forbet oraz chciałbyś skorzystać z tej oferty tego bukmachera, poniżej znajdziesz wszystkie najbardziej istotne informacje na ten temat:

 • Aby móc zakwalifikować się do skorzystania z bonusu urodzinowego 20 PLN w Forbet, gracz musi przede wszystkim być aktywny oraz musi mieć zweryfikowane konto. Zachęcamy do zweryfikowania tożsamości od razu po rejestracji.
 • „Bycie aktywnym” w praktyce oznacza, że użytkownik musi dokonać obrotu w wysokości co najmniej 100 PLN na 3 miesiące przed dniem twoich urodzin. Jest to więc kwota dwukrotnie większa niż to, co spotkamy w Betcris.
 • Aby odebrać bonus, wystarczy zalogować się na konto gracza w dniu swoich urodzin.
 • Warunki obrotu bonusem urodzinowym 20 PLN również są nieco gorsze niż to, co znajdziemy w Betcris. Forbet wymaga bowiem dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0. Pojedyncze zdarzenie na kuponie AKO musi wynosić co najmniej 1.20.
 • Warto pamiętać, że bonus jest zakolejkowany przez 14 dni, a gracz ma dodatkowo 14 dni na spełnienie warunków obrotu. Mamy więc znacznie więcej czasu na spełnienie warunków obrotu niż w przypadku Betcris.
 • Dodatkowo, trzeba także wspomnieć o fakcie, że bukmacher bonus urodzinowy może zostać wykorzystany przez nowych graczy po zweryfikowaniu konta. Jeśli założyłeś konto w okresie do 7 dni przed albo do 7 po dacie swoich urodzin, wciąż możesz dostać bonus urodzinowy 20 PLN, o ile wykonasz najpierw obrót 100 PLN.
 • W momencie, gdy gracz założy konto Forbet do 7 dni po dacie swoich urodzin, powinien skontaktować się z obsługą klienta Forbet pod adresem mailowym promocje@iforbet.pl. 
 • Warunki obrotu bonusem nie uwzględniają zakładów systemowych, sportów wirtualnych oraz gier karcianych.

Wniosek: który bukmacher oferuje najlepszy bonus na urodziny?

Skoro już przedstawiliśmy trzy najlepsze bonusy urodzinowe na rynku, teraz przyszedł czas na podsumowanie. Na przedstawione promocje urodzinowe bukmacher można patrzeć na dwa sposoby. Jeśli szukacie nieco wyższej kwoty bonusu urodzinowego, zdecydowanie najlepiej będzie sięgnąć po promocję przygotowaną przez Betcris (20 PLN). Musicie jednak liczyć się z faktem, że bukmacher wymaga obrotu 50 PLN w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Warunki promocji Bonus Urodzinowy u bukmachera Betcris

Jeśli natomiast szukacie bukmachera z niskim progiem wejścia w zakresie obrotu bonusem urodzinowym, niewątpliwie najlepszym wyborem będzie bonus urodzinowy 10 PLN od Totalbet. Tutaj wystarczy bowiem, że postawicie zakład za 10 PLN z salda głównego, aby kwalifikować się do promocji. 

Najgorzej z tej trójki wypada bonus od Forbet, ponieważ gracz musi postawić aż 100 PLN, aby kwalifikować się do skorzystania z bonusu. Gorzej wypadają również warunki obrotu, ponieważ użytkownik musi dokonać dwukrotnego obrotu bonusem z kursem minimalnym 2.0. Zarówno Totalbet, jak i Betcris wymagają tylko pojedynczego obrotu, co znacznie zwiększa atrakcyjność oferowanego bonusu urodzinowego. Jeśli jednak jesteś aktywnym graczem, wciąż nie powinieneś mieć problemu ze spełnieniem warunków korzystania z promocji przygotowanej przez Forbet.

FAQ

Najlepsze prezenty na urodziny znajdziecie u takich bukmacherów online, jak Betcris, Forbet oraz Totalbet.

Freebet na urodziny to główna forma tego rodzaju bonusu. Znajdziecie go głównie w Betcris, Forbet oraz Totalbet.

W przypadku Forbet i Betcris bonus urodzinowy wynosi 20 PLN. Totalbet oferuje 10 PLN bonusu urodzinowego.

Nie, na ten moment bukmacher nie udostępnia swoim graczom możliwości skorzystania z bonusu urodzinowego.