ForBET kontakt

Kontakt z obsługą klienta u legalnego bukmachera Forbet

Jakość obsługi klienta to jeden z najważniejszych aspektów każdego biznesu. Doceniają to również legalni bukmacherzy, którzy wiedzą, że udzielenie sprawnej i precyzyjnej odpowiedzi, często decyduje o pozyskaniu lub utracie klienta. Sprawdzamy usługę ForBET kontakt!

Kontakt z ForBET Polska

Obsługa klienta u legalnego bukmachera ForBet

Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie, na wzór klientów z każdej innej branży, często mają różne pytania. To zupełnie normalny i wręcz pożądany przez usługodawców stan rzeczy.

Dlaczego?

To proste!

Każde pytanie i wątpliwość to dla przedsiębiorcy darmowa sugestia w jaki sposób ulepszyć swoją ofertę. Żeby jednak każda ze stron była zadowolona, potrzeby klienta w postaci uzyskania sprawnej odpowiedzi, również muszą zostać zaspokojone. Jaki kontakt ForBET ma nam do zaproponowania? 

Czat na żywo

ForBET czat to prawdopodobnie pierwsza opcja po jaką powinniśmy sięgnąć. W prawym dolnym rogu na stronie głównej znajdziemy ikonę komunikatora. Po kliknięciu, pojawi się okno czatu. Jedyne co musimy zrobić, to wpisać imię oraz adres mailowy. Po uzupełnieniu tych informacji, rozpoczynamy czat i czekamy na pojawienie się konsultanta ForBET. 

Takie rozwiązanie jest w tej chwili na topie w wielu branżach. Bardzo prosta forma i w większości przypadków w zupełności wystarczy, żeby rozwiać nasze wątpliwości. Czat jest dostępny od godziny 8:00 do 24:00 każdego dnia, a poza godzinami, w miejscu okna dialogowego, znajdziemy formularz kontaktowy do uzupełnienia.

Czat na żywo u legalnego bukmachera ForBet

Telefon

ForBET kontakt telefoniczny nie figuruje na stronie bukmachera jako dostępna opcja. Tego typu komunikacja z roku na rok traci na popularności. Przyczyn jest prawdopodobnie kilka. Jedną z najważniejszych wydaje się być komfort klientów. Nikt nie lubi czekać „na słuchawce”, aż zgłosi się konsultant, szczególnie jeśli akurat jest kolejka. Wspomniany czat online wydaje się być dużo wygodniejszym rozwiązaniem, tym bardziej, że końcowy rezultat uzyskamy taki sam.

Mail

Kontakt mailowy u legalnego bukmachera ForBet

W zakładce „kontakt” na stronie bukmachera znajdziemy znaczące ułatwienie całej komunikacji mailowej. W zależności od tematu jaki chcemy podjąć, po prostu klikamy odpowiedni kafelek. Program, którego używamy do obsługi poczty, otworzy nam nową wiadomość z wpisanym adresem. Alternatywa to oczywiście ręcznie wpisanie któregokolwiek z poniższych adresów.

Czytaj także: Pierwsze logowanie w Forbet

Obsługa klienta w ForBET

Wszystko wskazuje na to, że ForBET rozumie jak ważna jest bieżąca komunikacja i odpowiedni kontakt z klientem.  Pakiet dostępnych funkcji jest w zupełności wystarczający. Kontakt mailowy to standard, a ForBET dodatkowo postarał się, żeby adresowanie wiadomości było błyskawiczne, poprzez aktywne klawisze kontaktu. 

Kontakt u legalnego bukmachera ForBet

Czat na żywo to funkcja na miarę czasów. Nie trzeba odchodzić od komputera, często odpowiedzi otrzymamy od ręki. Dodatkowo, po zakończeniu konwersacji, pojawia się prośba o zostawienie opinii. To jasny sygnał, że nasze uwagi się liczą i są wykorzystywane do ustawicznej poprawy.

Brak kontaktu telefonicznego może dla niektórych graczy być minusem. Cały czas wielu graczy jest przyzwyczajony do schematu w którym problem rozwiązuje się za pomocą telefonu na infolinię. Obecnie jednak, zdecydowana większość użytkowników ceni wyżej live czat. To po prostu bardziej praktyczne rozwiązanie. Można wkleić numer kuponu lub zrzut ekranu w zależności od tego jaki mamy problem. Wszystko to znacznie upraszcza zdiagnozowanie naszego problemu.

FAQ

Do dyspozycji jest czat na żywo, codziennie od 8:00 do 24:00. Dostępny jest również kontakt mailowy, szczegóły w zakładce „kontakt” na stronie bukmachera.

Najszybciej uzyskamy informacje u konsultanta na czacie online. Alternatywą jest złożenie reklamacji pod adresem reklamacje@iforbet.pl.

W pierwszej kolejności warto sprawdzić regulamin promocji. Jeśli dalej mamy wątpliwości, do dyspozycji jest czat na żywo, oraz e-mail pomoc@iforbet.pl.

Dodaj komentarz

0