Fuksiarz rejestracja i Weryfikacja konta

Rejestracji do konta tymczasowego u bukmachera Fuksiarz dokonamy w mniej niż czas niezbędny na wypicie porannej kawy. Tylko kilka chwil dzieli nas od sięgnięcia u niego po bonusy na start i dodatki wraz z kodem promocyjnym. Fuksiarz rejestracja jest niezwykle intuicyjna, a jedyne czego rzeczywiście potrzebujemy to nasz numer PESEL. W poniższym artykule pokażemy Ci, jak działa ona krok po kroku – wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz właśnie tutaj!

Odbierz 50% do 500 zł w zakładzie bez ryzyka!
Sięgnij po dodatkowy bonus wraz z kodem promocyjnym „PROBUKMACHER”
Już dziś dołącz do zabawy!
Otrzymać bonusOtrzymać bonus

Fuksiarz rejestracja szybka bez dowodu

Szybka rejestracja u bukmachera Fuksiarz

Rejestracja w Fuksiarz jest błyskawiczna. Wykonamy ją, zanim zagotuje się woda na kawę. Bez konieczności przesyłania wielu newralgicznych danych i skanów dowodu tożsamości. Ponadto sami ustalimy limity, które będą nas obowiązywać, a typowanie wyników wydarzeń sportowych zaczniemy w dowolnej chwili po wypełnieniu zaledwie dwóch formularzy rejestracyjnych. Tym sposobem w dowolnym dniu, gdy znajdziemy kilka minut dla siebie, będziemy w stanie skorzystać z oferty powitalnej bukmachera i grać o takie stawki, jakie naprawdę nas kręcą.

Fuksiarz jest dość młodym legalnym bukmacherem, który już od początku działalności zaproponował graczom rejestrację bez konieczności przesyłania skanów dowodu tożsamości. Wychodząc naprzeciw odbiorcom, stworzył ciekawą ofertę promocyjną, w której już na starcie korzystamy z wysokich bonusów. Tym sposobem odbierzemy nawet 500 zł w zakładzie bez ryzyka, wykorzystamy cashback na wirtualną piłkę i skorzystamy z oferty z wykorzystaniem kodu promocyjnego, którym jest hasło „PROBUKMACHER”. Zgarniemy też cashback bez limitu na każdy postawiony zakład sportowy do maksymalnej wartości 500 zł.

Jak założyć konto, czyli Fuksiarz rejestracja krok po kroku

Założenie konta u bukmachera Fuksiarz jest bardzo proste. Wystarczy trzymać się ustalonych kroków i nie zapomnieć o kodzie promocyjnym, wraz z którym czekają na nas dodatkowe atrakcje. Rejestracji konta tymczasowego dokonamy w kilka chwil. Gdy będziemy chcieli skorzystać z wypłaty wygranych środków, zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie danych z wykorzystaniem skanów dowodu tożsamości. Mogą to też być zdjęcia zrobione telefonem komórkowym. Wystarczy, by zachować ostrość zdjęcia i łatwość w odczytaniu zapisanych na nim danych osobowych.

Fuksiarz rejestracja trwa kilka chwil. Trzymajmy się poniższych kroków, a przejdziemy ją bez kłopotu i błyskawicznie.

Krok 1

Wejdźmy na Fuksiarz.pl i w zakładkę rejestracji znajdującą się na górze ekranu, nieco po prawej stronie, tuż przy zakładce „Promocje”.

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz krok 1

Krok 2

Podajemy dane: e-mail, hasło i numer telefonu. Zaznaczmy zgody i oświadczenia i potwierdźmy swoją pełnoletność.

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz krok 2

Krok 3

Wpiszmy imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL i dopiszmy kod otrzymany SMS-em.

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz krok 3

Krok 4

Gdy znajdziemy więcej czasu, ustawimy limity i dokonamy pełnej weryfikacji danych osobowych. Zarejestrujemy także numer konta bankowego, z którego będą pochodzić środki i na które będziemy dokonywali wypłat.

Gdy ustalimy limity na grę, zostaniemy zarejestrowanymi użytkownikami. Będziemy mogli skorzystać z pełni przysługujących bonusów na start i innych promocji bukmachera Fuksiarz. Weryfikacji konta dokonamy, gdy znajdziemy na to nieco więcej wolnego czasu. Z kontem tymczasowym będziemy bawić się do woli w pełnej rozpiętości oferty tego bukmachera. Czekają więc na nas zakłady prematch, zakłady na żywo, sporty wirtualne i gry karciane, a to wszystko z szeroką ofertą kategorii i dziedzin sportu.

Rejestracja z bonusemRejestracja z bonusem

Fuksiarz rejestracja mobilna

Rejestracja w aplikacji mobilnej Fuksiarz

Konto tymczasowe i jego późniejszą weryfikację wykonamy także mobilnie. Fuksiarz, choć jest dość młodym legalnym bukmacherem, zadał sobie wystarczająco trudu, by przygotować dla odbiorców aplikację mobilną stworzoną na telefony z systemem Android. Nic w tym dziwnego, gdy statystyki wyraźnie pokazują, że gracze znacznie chętniej typują wyniki wydarzeń z wykorzystaniem telefonu, niż logując się na oficjalnych stronach legalnych bukmacherów. Choć rejestracja konta niczym nie różni się od tej dokonywanej na stronie buka, to przypomnijmy sobie jej najważniejsze elementy.

 1. Instalujemy i uruchamiamy aplikację bukmachera.
 2. Klikamy button „Zarejestruj się”.
 3. Wprowadzamy adres e-mail, bezpieczne hasło i numer telefonu.
 4. Wyrażamy zgody i potwierdzamy pełnoletność.
 5. Podajemy dalsze dane kontaktowe. Imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL i wpisujemy kod weryfikacyjny wysłany na podany wcześniej numer telefonu.

Tym sposobem konto tymczasowe w aplikacji jest już gotowe. Ustalamy jeszcze tylko limity na grę i bawimy się na całego, oczywiście z zachowaniem zasad odpowiedzialnej gry.

Pobierz aplikacjęPobierz aplikację

Bonusy za rejestrację

Bonus dla nowych graczy za rejestrację Fuksiarz

Tuż po rejestracji konta gracza dostajemy możliwość skorzystania z przysługujących bonusów na start i to mimo nieukończenia weryfikacji konta dowodem tożsamości. Tę wykonamy, gdy będziemy mieli więcej czasu lub w momencie pragnienia wypłacenia środków z konta. Przysługujący nowym graczom cashback nie podlega warunkom obrotu.

Aby go wykorzystać, wystarczy postawić minimum 20 zł z dwoma zdarzeniami po minimalnej stawce pojedynczego równej 1,20. Zgarniamy bonusowe 500 zł, gdy postawimy 2 razy więcej. Środki z zakładu bez ryzyka automatycznie zostaną dodane do naszego bilansu w momencie przegrania pierwszego zakładu. Jest to przecież aż 50% zwrotu, które zyskamy, gdy kupon nam nie siądzie.

Promocje dla stałych graczy Fuksiarz

Poza bonusem na start bukmacher Fuksiarz przygotował równie interesujące promocje skierowane do stałych graczy. Wśród nich wymienimy choćby zwrot do 500 zł na każdy postawiony kupon. To od 7 do 12% z każdego stawianego zakładu sportowego. Ponadto po cashback sięgamy również, typując wyniki wirtualnej piłki nożnej, a najciekawsze wydarzenia sportowe typujemy z wyższą stawką korzystając z promocji Mega Boost.

Oferta tego legalnego bukmachera wciąż się rozwija. Cashbacki i promocje skierowane do stałych bywalców rozciągnięte są na całą jego ofertę. O bonusy staramy się więc każdego dnia dobrej zabawy na jego oficjalnej stronie i w aplikacji mobilnej Fuksiarz.

Otrzymać bonusOtrzymać bonus

Weryfikacja konta w Fuksiarz

Fuksiarz przykłada wszelkich starań, by czas weryfikacji konta gracza dowodem tożsamości był jak najkrótszy. W ciągu dnia trwa ona najczęściej kilkanaście minut, natomiast w porach nocnych, może wydłużyć się do kilku godzin. Weryfikacja konta gracza jest konieczna, by wypłacać środki. W tym celu proszeni jesteśmy także o dodanie danych konta bankowego. Fuksiarz obsługuje zdecydowaną większość rodzimych kont bankowych, a dla wielu z nich przeprowadza błyskawiczne wypłaty w godzinach pracy biura, czyli między 8:00 a 23:00. 

Logowanie w Fuksiarz

Logowanie u bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz logowanie na stronie czy w aplikacji jest równie banalne. W tym celu wystarczy podać adres e-mail i wybrane w czasie rejestracji bezpieczne hasło. Wcisnąć button „Zaloguj się” i gotowe. W tym momencie mamy dostęp do pełnej usługi bukmachera. W przypadkach problemów z logowaniem, utraty hasła lub loginu należy skontaktować się z biurem obsługi bukmachera. Samo hasło resetujemy po podaniu prawidłowego adresu e-mail, na który otrzymamy dalsze instrukcje postępowania w takim przypadku. Prawda, że w serwisie Fuksiarz logowanie to bułka z masłem?

Wpłata pierwszego depozytu

Metody płatności u bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz, jako legalny bukmacher umożliwia dokonywanie wypłat wyłącznie na rodzime konta bankowe. Dla wielu z nich dał graczom możliwość dokonania błyskawicznych płatności. Czas trwania takiego przelewu to zaledwie kwadrans, choć obowiązuje kolejka zgłoszeń. Takiej wypłaty dokonamy w godzinach pracy biura bukmachera, czyli od 8:00 do 23:00. Z kolei dostępni pośrednicy płatności i metody wpłaty to PayU, Dotpay i Tpay.com, Blik, Przelewy24.

Wypłaty u bukmachera Fuksiarz

Krok po kroku wpłata depozytu wygląda tak:

 1. Wybierz opcję Fuksiarz logowanie.
 2. Wejdź do sekcji wpłat.
 3. Wybierz pośrednika płatności.
 4. Wpisz kwotę wpłaty.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami pośrednika.
 6. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie natychmiastowo.

Fuksiarz rejestracja – opinie

Wykonanie rejestracji online u bukmachera Fuksiarz jest bezproblemowe. Poradzi sobie z nim każdy dorosły człowiek z minimalnymi komputerowymi umiejętnościami. Opinie klientów na temat błyskawicznej rejestracji są pozytywne. Tak, jak na temat oferty buka, który, jako młody legalny bukmacher, wciąż rozwija kategorie i dziedziny sportu możliwe do typowania na jego stronie i w aplikacji. Choć rywalizacja z największymi legalnymi bukmacherami na polskim rynku wymagać będzie od niego jeszcze wiele pracy, to już dziś skierował o graczy cenioną ofertę promocyjną, dobrą ofertę na start i konkurencyjne kursy.

FAQ

Czy Fuksiarz rejestracja wymaga dowodu osobistego?

Bukmacher udostępnia szybką rejestrację, podczas której nie trzeba wysyłać skanu dowodu osobistego.

Czy Fuksiarz rejestracja działa też na telefonie?

Istnieje możliwość rejestracji konta z wykorzystaniem aplikacji mobilnej przeznaczonej na telefony i urządzenia z systemami Android.

Jaki kod bonusowy wpisać przy rejestracji w Fuksiarz?

Kodem bonusowym jest „PROBUKMACHER”.

Kto może zarejestrować konto w Fuksiarz?

Konto u legalnego bukmachera Fuksiarz może założyć wyłącznie osoba pełnoletnia.

Piotr

Urodzony w 1994 roku. Interesuje się tematyką digital marketingu. Uważnie śledzi trendy na rynku bukmacherskim, Prywatnie pasjonat literatury i obstawiania meczy e-sportowych. Prowadzi internetowy kwartalnik „Strona Czynna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.