Totolotek rejestracja konta bez dowodu

Legalny bukmacher Totolotek rejestracja

Totolotek zdążył już umocnić swoją pozycję jako jeden z rozpoznawalnych bukmacherów w naszym kraju. Co należy zrobić, aby zarejestrować konto u tego operatora zakładów sportowych? W artykule przedstawimy wszystkie etapy tego procesu i opiszemy czynności jakich należy dokonać, aby zweryfikować nasze konto. Jeśli chodzi o to, co ma do zaoferowania Totolotek, to naprawdę jest w czym wybierać. Po rebrandingu bukmacher wrócił z odświeżoną szatą graficzną i nową ofertą pełną atrakcyjnych bonusów.

Dlaczego warto zarejestrować konto?

Korzyści z założenia konta u bukmachera Totolotek jest wiele, ale jedną z ciekawszych jest bonus, który możemy otrzymać za samą rejestrację i potwierdzenie naszego konta. Do dyspozycji graczy jest bonus od depozytu, darmowe zakłady czy aplikacja mobilna. Wszystko to na jasnych zasadach, bez kruczków prawnych i niejasnych regulaminów.

Legalny bukmacher Totolotek bonus powitalny

Jednym z bardziej atrakcyjnych elementów bonusu powitalnego jest aż 500 PLN na start od pierwszej wpłaty i freebet w wysokości 25 PLN. Bonus od depozytu pozwoli nam na zwiększenie naszych nakładów na zakłady. W rezultacie nasze szanse na potencjalne wygrane wzrosną, w myśl zasady, że ‘żeby wygrać, trzeba grać’. Dodatkowe środki na koncie bonusowym pozwolą nam również w pełni przetestować ofertę operatora i przekonać się, czy wszystkie elementy serwisu nam odpowiadają.

Pamiętaj!

Aby otrzymać podwojenie kwoty wpłaconej na konto depozytowe, należy wpłacić minimum 20 PLN korzystając z jednej z dostępnym metod płatności.

Powiększone wygrane z bonusem King Size

Legalny bukmacher Totolotek bonus przy rejestracji King Size

Kolejną korzyścią posiadania konta Totolotek jest tzw. bonus King Size, czyli możliwość odebrania wygranej powiększonej do 66%. Polega to na tym, że im więcej zakładów połączymy ze sobą na jednym kuponie, tym większy będzie nasz bonus. Maksymalny bonus wynosi 66% i otrzymamy go wówczas, gdy na naszym kuponie znajdzie się 30 zdarzeń.

Możliwość wcześniejszej wypłaty wygranej z funkcją Cashout

Legalny bukmacher Totolotek funkcja Cashout - zamknij kupon przed czasem!

Jeśli zarejestrujemy i potwierdzimy konto Totolotek, czeka na nas ciekawa opcja ograniczania ryzyka dokonywanych zakładów. Sytuacja, w której obstawiamy kupon z kilkoma wydarzeniami i przez jedno z nich tracimy wygraną, stanowi jedną z większych bolączek graczy, ale Totolotek ma na to sposób.

Funkcja cashout, bo to o niej mowa, jest dostępna na wybranych kuponach. Opcja pozwala na wcześniejsze wypłacenie wygranej w sytuacji, kiedy bardzo obawiamy się o pozostałe wydarzenia obstawione na naszym kuponie. Dzięki temu mamy większą kontrolę nad grą i ryzykujemy znacznie mniej. Warto wiedzieć, iż funkcja jest dostępna wówczas, kiedy wygrana kwota jest większa od stawki postawionego zakładu.

Rejestracja w aplikacji mobilnej Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek rejestracja w aplikacji

Jedną z ważniejszych korzyści jest 49 PLN do odebrania w aplikacji mobilnej Totolotek. Aby skorzystać z tej promocji należy pobrać oficjalną aplikację bukmachera i dokonać z jej pomocą pierwszej wpłaty. Minimalną kwotą jaką należy wpłacić jest 20 PLN. Tuż po tym jak wpłacimy pieniądze, operator podwoi zdeponowaną kwotę.

Totolotek posiada również coś dla stałych bywalców. Ci którzy regularnie obstawiają kupony u tego bukmachera, mogą zgarnąć dodatkowy bonus za tzw. “lojalność”.

Na czym on polega? Otóż przy każdym dokonanym zakładzie mamy szansę otrzymać punkty Bet Club. Jeśli zbierzemy ich odpowiednią ilość, możemy zgarnąć dodatkowe środki do wykorzystania na następne zakłady. Do odebrania jest nawet do 50% dodatkowego bonusu.

Jak założyć konto? Krok po kroku

Aby zarejestrować konto, należy zacząć od wejścia na stronę internetową bukmachera totolotek.pl. Następnie w lewym górnym rogu powinniśmy kliknąć żółty przycisk “Zarejestruj się”. Tuż po tym powinien pojawić nam się pierwszy formularz do wypełnienia.

Krok 1. Wypełnij Formularz rejestracyjny

Legalny bukmacher Totolotek rejestracja krok 1

Formularz, który musimy wypełnić posiada trochę więcej pól niż w przypadku innych serwisów bukmacherskich, ale nie jest skomplikowany. W pierwszej kolejności powinniśmy zaznaczyć naszą datę urodzenia, płeć oraz kraj pochodzenia. Następnie podajemy nasz adres email i ustawiamy hasło, jakim później będziemy się logować. W dalszym ciągu przechodzimy do wpisania naszych danych osobowych takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, narodowość oraz PESEL i numer telefonu.

Krok 2. Zaznacz, że chciałbyś otrzymać bonus powitalny

Z rozwijalnej listy na dole formularza powinniśmy wybrać opcję “TAK, chcę bonus powitalny!”. Na razie nie musimy wpisywać kodu, dopiero później w ustawieniach naszego profilu znajdziemy odpowiednie pole, gdzie wpiszemy kod promocyjny PROBUKMACHER, który upoważni nas do otrzymania pakietu dla nowych graczy, w którym mieszczą się bonus od depozytu oraz darmowy zakład.

Krok 3 Zaznacz wymagane zgody

Legalny bukmacher Totolotek rejestracja krok 3

Kiedy skończyliśmy wypełniać wszystkie wymagane pola, pora na zaznaczenie, iż zgadzamy się z polityką prywatności, regulaminem oraz polityką bezpieczeństwa serwisu Totolotek oraz potwierdzenie, że jesteśmy pełnoletni. Warto również zaznaczyć pierwszy checkbox i zgodzić się na otrzymywanie informacji marketingowych od Totolotka, gdyż niejednokrotnie wyrażenie takiej zgody idzie w parze z późniejszym łatwiejszym dostępem do rozmaitych bonusów i promocji oferowanych przez bukmachera.

Krok 4. Potwierdź rejestrację, klikając w link aktywacyjny

Legalny bukmacher Totolotek rejestracja krok 4

Na samym końcu pozostało nam kliknąć żółty przycisk “Ukończ rejestrację” na końcu formularza. Aby zakończyć proces rejestracji należy kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymaliśmy na nasz adres email.

Weryfikacja konta

Jednym z pierwszych kroków, które musimy wykonać w celu zweryfikowania konta Totolotek, jest kliknięcie w link aktywacyjny, który otrzymamy po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Pojawi się nam wówczas strona internetowa bukmachera i zostaniemy poinformowani, że nasze konto zostało aktywowane i jest gotowe do użytku.

Pamiętaj, chroń swoje dane do logowania. W razie gdybyśmy zapomnieli hasła, możemy je zapamiętać w przeglądarce. Na stronie Totolotek logowanie jest dostępne w górnym pasku.

Legalny bukmacher Totolotek weryfikacja konta

Rejestracja bez dowodu jest pierwszy krokiem, który musimy ukończyć, aby przekształcić nasze konto tymczasowe w konto stałe. Jeśli poprzestaniemy na rejestracji bez dowodu, nasze konto będzie posiadać pewne ograniczenia. Nie możemy między innymi wypłacać z niego żadnych środków, a maksymalna kwota jaką możemy zdeponować wynosi 5000 PLN.

Aby dokończyć proces weryfikacji i przekształcić nasze konto w konto stałe należy przejść do menu w lewym górnym rogu i wejść w “Moje konto”. Otworzy nam się zakładka z danymi, które podaliśmy przy rejestracji bez dowodu i polami do uzupełnienia. Zjeżdżamy na dół strony i podajemy nasz numer konta bankowego. Następnie wybieramy z listy źródło naszych zarobków i załączamy obustronny skan naszego dowodu tożsamości.

Pamiętaj!

Musisz być jedynym posiadaczem podanego rachunku bankowego, gdyż w przeciwnym razie weryfikacja może się nie powieść.

Totolotek Rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Legalny bukmacher Totolotek rejestracja w punktach stacjonarnych

Warto wiedzieć, że polski bukmacher Totolotek posiada ponad 350 punktów stacjonarnych, w których gracze mogą dokonywać zakładów sportowych, a co za tym idzie również zarejestrować konto. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób, które na co dzień nie mają tak dużej styczności z internetowymi zakładami bukmacherskimi. To doskonały sposób dla tych, którzy nie czują się pewnie w świecie zdominowanym przez media elektroniczne i aplikacje mobilne. Z tej opcji korzystają również gracze, którzy wolą oldschoolowy sposób obstawiania zakładów.

Aby założyć konto w punkcie stacjonarnym należy:

  1. Wypełnić papierowy formularz rejestracyjny, który otrzymamy od pracownika danej placówki.

Wybierając ten sposób rejestracji pamiętajmy aby zabrać ze sobą dowód osobisty, gdyż jego seria oraz numer będą nam potrzebne do poprawnego wypełnienia formularza. Warto mieć także gdzieś zapisany numer swojego konta bankowego.

  1. Zanieść podpisany wniosek do tej samej osoby, która go nam wręczyła.

Ponadto od pracownika, który będzie nas obsługiwał powinniśmy otrzymać komplet informacji o naszym koncie. Po zakończeniu formalności możemy skorzystać z pełnej oferty operatora i obstawić nasz pierwszy kupon.

FAQ

Co otrzymam za rejestrację konta Totolotek?

Przy rejestracji z kodem bonusowym PROBUKMACHER każdemu graczowi przysługuje bonus od depozytu do 500 PLN oraz darmowy zakład w wysokości 25 PLN. Ponadto, jeśli rejestracja odbędzie się przez aplikację mobilną, wówczas właściciel otrzyma bonus 49 PLN do zrealizowania w aplikacji mobilnej Totolotek.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Ważnym jest, aby przy rejestracji wyrazić chęć skorzystania z bonusu powitalnego, gdyż w przeciwnym wypadku okazja nam przepada i nie dostaniemy żadnych darmowych zakładów, ani pieniędzy na konto bonusowe. Po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w pierwszym formularzu rejestracyjnym oraz zweryfikowaniu naszego konta, wpłacamy pierwszy depozyt i cieszymy się bonusem powitalnym.

Jak zarejestrować się przez aplikację mobilną?

Warto pamiętać, że nie musimy siadać do komputera, żeby otworzyć Totolotek konto. Możemy to zrobić praktycznie nie wstając z kanapy, wystarczy że zainstalujemy aplikację mobilną bukmachera, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Sam proces rejestracji jest praktycznie taki sam jak na PC.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *