Ranking Bukmacher Paysafecard

Ranking bukmacherów paysafecard

Czy pragniesz zachować anonimowość podczas doładowania konta u bukmachera? Słyszałeś o płatnościach Paysafecard, ale nie masz pewności czy są w pełni bezpieczne? Sprawdźmy, czym charakteryzuje się ta metoda płatności. Który z bukmacherów to polski bukmacher paysafecard, akceptujący tę wyjątkową metodę wpłat na konto gracza? Jak prezentuje się ona na tle innych tego typu rozwiązań?

Gdy anonimowość i bezpieczeństwo transakcji biorą górę, zdrowy rozsądek podpowiada, by poszukać innej metody płatności, wtedy natrafiamy na informacje o Paysafecard. Metodzie, sprawdzonej przez miliony klientów, w pełni bezpiecznej i łatwej do wykonania. Tej, która nie wymaga od nas podawania danych osobowych, podpinania karty płatniczej pod konto klienta, ani rejestrowania konta bankowego u bukmachera w celu dokonania wpłaty i obstawianie zakładów sportowych.

Ranking polskich bukmacherów współpracujących w Paysafecard

3333 PLN
Bonus
3333 PLN bonusu powitalnego
Ważne do 31/01/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
2000 PLN
Bonus
Bonus powitalny do 2000 PLN!
Ważne do 05/03/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
1200 PLN
Bonus
STS kod promocyjny
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie
1000 PLN
Bonus
Cashback 1000 zł + 20 zł freebet
Ważne do 13/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie
550 PLN
Bonus
Cashback do 550PLN!
Ważne do 08/04/2023

Skopiuj kod

Graj legalnie

Paysafecard jest metodą płatności, którą znajdziesz u wszystkich renomowanych bukmacherach działających w Polsce. Między innymi także nasz ranking pokazuje, że te bezpieczne i anonimowe płatności dają możliwość błyskawicznego dokonywania wpłat, cieszą się zaufaniem i są w pełni wiarygodne. Sprawdzone już przez miliony klientów w kraju i za granicą.

Z ich wykorzystaniem mamy takie same możliwości skorzystania z wszelkich bonusów i przysługujących nam praw obstawiania meczów, zakupu kuponów, realizacji zakładów sportowych i wygrywania pieniędzy, jakie oferują polscy bukmacherzy.

PAYSAFECARD STS

STS jako gigant rynku bukmacherskiego w naszym kraju, świadczy wysoce konkurencyjne usługi. Jest to bukmacher z paysafecard, umożliwiający graczom dokonywanie wpłat z wykorzystaniem 16-cyfrowego PIN-u. Jest ona jedną z wielu, dziesiątek metod proponowanych klientom tego bukmachera.

Aby dokonać wpłaty na konto gracza w STS z wykorzystaniem płatności Paysafecard, wchodzimy w zakładkę „błyskawiczne płatności” i bezpośrednio wybieramy sposób doładowania z wykorzystaniem Paysafecard. Realizacja zlecenia wpłaty powinna zająć kilkadziesiąt sekund i obsługiwane są one 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Tym sposobem możemy doładować konto kwotą minimum równą 1 zł. Warto pamiętać, że transakcja ta wykonywana jest z wykorzystaniem systemu płatności Dotpay.

PAYSAFECARD FORTUNA

Wpłaty Paysafecard nie są realizowane przez Fortunę. Konta nie doładujemy tutaj także z wykorzystaniem tpay. Choć ten bukmacher cieszy się doskonałą opinią i należy do grona największych na obecnym rynku, niestety nie wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy lubią operować gotówką. Mimo braku tych pożądanych opcji wpłat firma ta oferuje swoim klientom inne, alternatywne możliwości, którymi przede wszystkim są płatności kartami płatniczymi Visa i Mastercard, ale i przelewy dokonywane z konta bankowego. Także szybkie płatności PayU, BLIK i tpay.

PAYSAFECARD forBET

forBET, w przeciwieństwie do Fortuny, zdecydował się umożliwić swoim odbiorcom doładowanie konta z wykorzystaniem Paysafecard. Podobnie do innych przedstawicieli branży przeprowadzenie wpłaty odbywa się z wykorzystaniem systemu Dotpay.

W celu przeprowadzenia doładowania konta poprzez Paysafecard wchodzimy w zakładkę “wpłać”, znajdującą się u góry ekranu po jego prawej stronie. Po przekierowaniu na bezpieczna stronę i wybraniu metody płatności spośród elektronicznych portmonetek i wybraniu opcji Paysafecard przystępujemy do wpisania PIN-u naszej karty. Konto gracza zostanie doładowane w ciągu kilkudziesięciu sekund, co umożliwia nam dokonywanie zakładów w przeciągu kilku chwil od dokonania wpłaty.

PAYSAFECARD BETCLIC

Młody bukmacher Betclic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dodał tę metodę płatności wprost do zakładki „wpłata”. Ten bukmacher paysafecard nie wymaga poszukiwania tej opcji wśród innych metod jak choćby wpłat dokonywanych z wykorzystaniem Dotpay.

ZALETY PAYSAFECARD

 • bezpieczeństwo dokonywania wpłat,
 • pełna anonimowość,
 • błyskawicznie dokonywane wpłaty,
 • możliwość dokonywania wpłat już od 1 złotówki (w zależności, u którego bukmachera dokonujemy wpłaty),
 • także z wykorzystaniem aplikacje bukmacherskie,
 • dostępność w punktach stacjonarnych i w internecie,
 • możliwość dokonania depozytu z wykorzystaniem popularnych operatorów,
 • łatwość obsługi,
 • dobry kontakt z obsługą klienta,
 • niskie koszty przewalutowania,
 • łatwy dostęp do informacji o aktualnym bilansie pieniężnym.

Wady systemu Paysafecard

 • przede wszystkim niemożność wpłaty środków z karty Paysafecard na konto bankowe,
 • system płatności nie jest obsługiwany przez wszystkich bukmacherów,
 • możliwość poniesienia kosztów opłat operacyjnych i prowizji,
 • wprowadzenie przez niektórych bukmacherów dodatkowej weryfikacji w celu uniknięcia odpowiedzialności za dokonywanie wpłaty i grę podejmowane przez osoby nieletnie,
 • obecność limitów dla każdej transakcji.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O PAYSAFECARD?

To zupełnie inna metoda płatności niż pozostałe. Rozliczana w systemie prepaid pozwala na zachowanie dyskrecji zawsze, gdy tego potrzebujemy. Jest akceptowana w ponad 35 milionach punktów sprzedaży. Zakupu karty można dokonać w stacjonarnych punktach sprzedaży, w sklepach i u kolporterów. Także online, gdy nie mamy czasu wybrać się na zakupy. Jest akceptowana przez dużą grupę bukmacherów, co również pokazuje nasz ranking, a zasilenie konta z wykorzystaniem 16-cyfrowego PIN-u pozwala na niemal natychmiastowy dostęp do własnych pieniędzy.

Co musisz wiedziec o paysafecard

Pożądanym zachowaniem jest zarejestrowanie konta My Paysafecard przed zakupem pierwszej karty tego typu. Choćby w celach bezpieczeństwa użytkowania i wykonywania płatności. Dobrze jest także pamiętać, że nie można nią płacić za pewne usługi kancelarii prawnych czy opłaty sądowe. Również za monit. Warto także pamiętać o bezpieczeństwie użytkowania takiej karty, czyli przede wszystkim niepodawania jej numerów nikomu, ani ustnie, ani mailowo, ani też przez SMS. Na rynku karty Paysafecard dostępne są w małych i wysokich nominałach. Da się je zakupić w kwotach od 20 do 500 złotych.

Taką kartą nie zasilimy także konta bankowego ani nie spłacimy raty kredytu. Z jej wykorzystaniem możemy jedynie dokonywać doładowań internetowych kont lub płacić za zakupy w sklepach. Ponadto w zależności od rodzaju naszego konta założonego na My Paysafecard obowiązują nas miesięczne i roczne limity.

CZY PAYSAFECARD JEST BEZPIECZNE I WIARYGODNE?

O ile sami postaramy się o bezpieczeństwo karty, tak nie powinniśmy mieć problemów z wykorzystaniem tych środków. Pełnię bezpieczeństwa gwarantuje nam 16-cyfrowy kod i szyfrowanie transakcji. Również możliwość podwójnego zabezpieczenia poprzez bukmacherskie aplikacje, zdolność do reagowania i szybkiego blokowania konta, gdy wykryjemy na nim podejrzane zachowanie. Bezpieczeństwo gry z wykorzystaniem tej karty u bukmachera gwarantują nam licencje, które otrzymał on z Ministerstwa Finansów RP. 

Dzięki udogodnieniom stworzonym przez buków posiadamy także wachlarz innych zabezpieczeń, które pozwalają nam realnie zarządzać gotówką na koncie gracza i podnieść poziom bezpieczeństwa każdej transakcji. Będzie to chociażby wykorzystanie protokołów SSL na stronach, na których proszeni jesteśmy o podanie numerów karty Paysafecard. Natomiast, stosując się do zasad odpowiedzialnej gry, sami ustalamy sobie granice bezpieczeństwa wykorzystania środków pieniężnych, którymi dysponujemy. 

Ponadto, ta metoda płatności jest w pełni wiarygodna i sprawdzona już przez dziesiątki milionów klientów na całym świecie. A jej największym atutem jest dokonanie błyskawicznego zasilenia konta gracza, czy natychmiastowej płatności. Anonimowej, bezpiecznej, wygodnej.

Jak stawiać zakłady z paysafecard – krok po kroku

Obstawianie zakładów sportowych z wykorzystaniem karty prepaid PaySafecard jest błahostką. Najpierw należy znaleźć paysafecard bukmacher akceptującego takie wpłaty. Następnie dokonać zakupu takiej karty w jednym z dostępnych miejsc w sieci czy w sklepie stacjonarnym. Kolejnym krokiem powinno być zalogowanie się na aplikację lub stronę bukmachera i wybrać opcję wpłaty czy depozytu, a może i błyskawicznej płatności, jak w przypadku STS. 

W zaproponowanych nam sposobach płatności odszukujemy Paysafecard. Wybór: bukmacher wpłata paysafecard pozwoli nam na akceptację transakcji po wpisaniu 16-cyfrowego PIN-u. Po krótkiej chwili środki powinny znaleźć się na naszym koncie. Z ich wykorzystaniem możemy bezproblemowo stawiać na naszych ulubieńców, faworytów i czarne konie.

Gdzie kupić Paysafecard?

Gdzie kupić PaySafeCard

Kartę Paysafecard zakupisz w sklepach stacjonarnych takich jak:

 • Żabka,
 • Pepco,
 • Polo Market,
 • Real,
 • Ruch,
 • Auchan,
 • Dino,
 • Carrefour,
 • Dobry Wybór,
 • Leclerc,
 • Eservice,
 • Euronet,
 • Hubiz,
 • ICP,
 • Intermarché,
 • Komputronik,
 • Lewiatan,
 • Małpka Express,
 • PSS Społem,
 • Stefczyk Finanse,
 • Delikatesy Centrum,
 • 1 Minute.

Także w salonach prasowych: Inmedio czy Kolporter. I w dużej liczbie sklepów działających w sieci lub bezpośrednio na domowej stronie Paysafecard.

Limity wpłat za pomocą paysafecard

Posiadając zarejestrowane standardowe konto w My Paysafecard obowiązuje nas limit miesięcznych transakcji w wysokości 1000 złotych. Mimo to bukmacherzy także samodzielnie ustalają limity. Limit minimalnej wpłaty, jak i limit maksymalnej, która najczęściej oscyluje w granicach 2000 złotych. 

Obostrzeniem może być dla nas także brak możliwości zakupu karty Paysafecard o dowolnej wartości. Obowiązują bowiem kwoty równe 20, 30, 50, 100, 200 i 500 złotych. Z tego też powodu nie ma możliwości zakupu karty o przykładowej wartości 10 złotych czy 5000 złotych. Z reguły na stronach buków obowiązuje zasada umożliwienia nam doładowania konta z wykorzystaniem 10 kodów PIN, jaką narzuca im operator. To również jest powodem wprowadzenia przez nich pewnych ograniczeń.

BukmacherPaysafecardOpłatyDoładuj się z Paysafecard
sts logomin: 1 zł max: 2 000 zł czas natychmiastowybrakDoładuj konto
forbet logomin: 1 zł max: 2 000 zł czas natychmiastowybrakDoładuj konto
betclic logomin: 20 zł max: 2 000 zł czas natychmiastowybrakDoładuj konto
pzbuk logomin: 20 zł max: 2 000 zł czas natychmiastowybrakDoładuj konto
totolotek logomin: 20 zł max: 1 000 zł czas natychmiastowybrakDoładuj konto

Opłaty i czas realizacji transakcji Paysafecard

Pierwszym kosztem, jaki poniesiemy podczas zakupu karty, jest prowizja sprzedawcy. Ponadto, jeżeli nie wykorzystamy środków dostępnych na karcie w ciągu półrocza, naliczana jest opłata operacyjna w wysokości 10 złotych, zaś 20 złotych zapłacimy, gdy nie wykażemy transakcji w ciągu pełnego roku. Opłata roczna to wydatek 40 złotych

Czas realizacji transakcji z wykorzystaniem tej karty prepaid jest natychmiastowy, a zasilenie nią konta u bukmachera trwa kilkadziesiąt sekund od momentu dokonania transakcji. Choć większość bukmacherów tego unika, niektórzy z nich zdecydowali się na wprowadzenie prowizji od każdej wpłaty dokonanej tą metodą płatności

ALTERNATYWNE METODY WPŁATY

Bukmacherzy oferują swoim odbiorcom szereg zaufanych, choć mniej lub wcale nie anonimowych możliwości wpłaty na konto gracza. Wymienimy wśród nich obsługę przelewów możliwych do dokonania z wielkiej ilości banków. Błyskawiczny przelew dokonamy jednak z wykorzystaniem kart płatniczych takich jak VISA czy Mastercard, ale i dzięki szybkim przelewom BLIK czy tpay. 

Alternatywą dla Paysafecard może być transfer poprzez Skrill czy PayPal, dzięki którym równie szybko doładujemy konto, będziemy mogli zagrać kupon i postawić na interesujące nas wydarzenie sportowe. Wszystkie te alternatywy wpłat na konta wymagają podania pewnych newralgicznych danych. Czy to dane karty, czy dane osobowe, a czasem i bezpośrednie połączenie z kontem bankowym. Z Paysafecard zapłacisz nie tylko natychmiastowo, lecz także z zachowaniem pełnej anonimowości.

BukmacherMastercardtpaySkrillPayPalPaysafecard
sts logomin: 1 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowybrakmin: 30 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowymin: 20 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowymin: 1 zł max: 2 000 zł czas natychmiastowy
Fortuna logomin: 1 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowymin: 1 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowybrakbrakbrak
forbet logomin: 1 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowymin: 1 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowybrakbrakmin: 1 zł max: 2 000 zł czas natychmiastowy
betclic logomin: 30 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowybrakmin: 1 zł max: 100 000 zł czas natychmiastowybrakmin: 20 zł max: 2 000 zł czas natychmiastowy

FAQ

Czy są prowizje od wpłat Paysafecard?

Prowizja od wpłat realizowanych z wykorzystaniem karty prepaid jest naliczana procentowo od wysokości wpłaty. Mimo to wielu bukmacherów zrezygnowało z naliczania podobnych opłat. Są na rynku jednak i tacy, u których poniesiesz koszty za realizację każdej wpłaty kartą Paysafecard.

Co jeszcze można kupić za Paysafecard?

Co tylko sobie zapragniesz. Tą kartą możesz płacić już w 35 milionach sklepów stacjonarnych i działających w sieci.

Ile mogę wpłacić przez Paysafecard?

Miesięczny limit dla standardowego konta My Paysafecard wynosi 1000 złotych. Roczny limit konta Unlimited to 70 000 złotych. Również rodzimi bukmacherzy ustalili własny limit wpłat z wykorzystaniem tej metody, dlatego warto o nie dopytać, zanim dokona się transakcji.

Czy są bonusy za wpłatę Paysafecard?

Jeżeli jesteś nowym graczem, to z całą pewnością nie ominą Cię bonusy powitalne i wszelkie bonusy skierowane dla nowo zarejestrowanych kont na stronie każdego z rodzimych, legalnych bukmacherów. Ci jednak w zdecydowanej większości nie faworyzują szczególnie wpłat wykonanych kartą prepaid.