Betclic rejestracja

Legalny polski bukmacher Betclic rejestracja nowego konta

Załóż Betclic konto i otrzymaj bonus: nawet do 550 PLN w formie zakładu bez ryzyka cashback!

Dlaczego warto zarejestrować w Betclic konto?

Bukmacher Betclic to jeden z ulubionych bukmacherów polskich graczy, który cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Firma ta działa na rynku bukmacherskim od wielu lat, lecz dopiero stosunkowo niedawno wróciła do Polski w związku z nowelizacją ustawy hazardowej. Gracze bardzo szybko przekonali się do powrotu na łono tego legalnego bukmachera. Betclic oferuje dziś intuicyjną i szybką rejestrację, a także dostęp do niezwykłej oferty zakładów. Każdy, komu nieobce jest obstawianie sportu, znajdzie tutaj coś wyjątkowego dla siebie. Warto dodać, że bukmacher oferuje swoim klientom również szereg ciekawych promocji, zarówno powitalnych, jak i dla stałych graczy. Nie zwlekaj, sprawdź, co ma do zaoferowania Betclic i zarejestruj się już dziś!

Odbierz kod promocyjny i zyskaj nawet do 550 PLN na start w Betclic!

Jak założyć w Betclic konto krok po kroku?

Nie ma co ukrywać – jednym z elementów, które sprawiają, że Betclic cieszy się sporą popularnością, jest łatwy proces rejestracyjny. Na stronie tego bukmachera nowe konto założysz w parę chwil, a do tego nie będziesz musiał go od razu weryfikować. Skan dowodu osobistego możesz przesłać w dowolnym momencie już po aktywacji swojego konta. Pamiętaj jednak, by mieć pod ręką dostęp do paru informacji, które przydadzą Ci się podczas rejestracji:

 • Przygotuj dowód, jeśli nie pamiętasz swoich dokładnych danych osobowych,
 • Wymyśl sobie nazwę użytkownika, gdyż za jej pomocą działa w Betclic logowanie,
 • Koniecznie zapamiętaj nasz kod promocyjny „PROBUKMACHER”.

Betclic rejestracja – krok pierwszy

Legalny polski bukmacher Betclic rejestracja krok 1

Na stronie internetowej Betclic rejestracja bez dowodu osobistego nie należy do skomplikowanych procesów. Całość zajmuje niewiele czasu, a po udanym założeniu konta można od razu przejść do obstawiania meczów. Zobaczmy, jak wygląda rejestracja Betclic:

 1. Otwórz stronę internetową bukmachera poprzez swoją przeglądarkę internetową.
 2. Kliknij biały baner w prawym górnym rogu, gdzie napisane jest „Zarejestruj się”.
 3. Otworzy się strona zawierająca trzystopniowy formularz rejestracyjny.
 4. W pierwszym kroku oferowana przez Betclic rejestracja wymaga od Ciebie podania tylko kilku danych. W odpowiednich rubrykach należy wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia, a także adres e-mail.
 5. Pod rubrykami znajdziesz jeszcze oświadczenie o zapoznaniu się z treścią regulaminu. Zaznaczenie tej kratki jest obowiązkowe.
 6. Druga rzecz do nieobowiązkowa zgoda na otrzymywanie od operatora bukmachera informacji handlowych dotyczących promocji i bonusów.

Betclic rejestracja – krok drugi

Legalny polski bukmacher Betclic rejestracja krok 2

Jak tylko ukończysz pierwszy krok, możesz śmiało wcisnąć przycisk „Dalej”. Formularz rejestracyjny przejdzie wówczas do drugiego etapu szybkiej rejestracji. W tym kroku będziesz musiał uzupełnić szereg kolejnych informacji, bez których założenie konta nie będzie możliwe. Zobaczmy, jak to zrobić:

 1. Podaj kolejno: PESEL, adres, kod pocztowy, miasto i numer telefonu.
 2. Po zakończeniu wpisywania tych danych na swój temat możesz kliknąć „Dalej”.

Betclic rejestracja – krok trzeci

Legalny polski bukmacher Betclic rejestracja krok 3

Po uzupełnieniu danych w drugim etapie, dochodzimy już prawie do końca formularza rejestracyjnego. W Betclic rejestracja opinie ma bardzo dobre, gdyż również trzeci jej etap jest łatwy i szybki. Zobaczmy:

 1. W odpowiednie rubryki wprowadź dane do logowania: wymyśl nazwę użytkownika i hasło.
 2. Zaznacz też pytanie bezpieczeństwa, które będzie potrzebne w przypadku utraty danych do logowania.
 3. UWAGA! Ostatni element szybkiej rejestracji do wpisanie kodu promocyjnego. Pamiętaj, by użyć w Betclic kod bonusowy, który podaliśmy na początku naszego artykułu: „PROBUKMACHER”
 4. Po zakończeniu uzupełniania formularza, kliknij pole „Zapisz się”, by zamknąć rejestrację.

Weryfikacja konta

U bukmachera Betclic rejestracja bez dowodu oznacza, że kończy się utworzeniem konta tymczasowego. Co zaś tyczy się dalszego postępowania gracza, trzeba będzie swoje konto zweryfikować. Rzeczona weryfikacja to nic innego, jak u bukmachera Betclic pełna rejestracja. Dopiero po zatwierdzeniu danych konto gracza jest w pełni aktywne i umożliwia dostęp do pełni narzędzi.

Konto tymczasowe Betclic pozwala na korzystanie z całej gamy zakładów bukmacherskich, możesz też wpłacać depozyt i korzystać z bonusów. Jednakże, jeśli chcesz wypłacić wygrane na rachunek bankowy, musisz koniecznie przejść weryfikację.

Polega ona na przesłaniu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto i odnaleźć właściwą zakładkę na swoim profilu. Tam udostępnia się plik graficzny, na którym widoczne są obie strony dokumentu tożsamości. Należy zaczekać na zweryfikowanie poprawności danych osobowych, a proces ten może potrwać do 24 godzin.

Betclic rejestracja – aplikacja mobilna

Bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie wygodną i przejrzystą aplikację mobilną. Za jej pomocą również można założyć nowe konto bukmacherskie. Aplikacja mobilna dostępna jest do pobrania na urządzenia marki Apple oraz obsługujące Androida. Zwolennicy systemu iOS mogą ściągnąć ją z App Store, zaś posiadacze Androida powinni udać się na stronę bukmachera. Stamtąd bowiem należy pobrać plik instalacyjny aplikacji.

Zobaczmy, w jaki sposób krok po kroku można założyć nowe konto w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic.

Betclic rejestracja mobilna – krok pierwszy

Szybka rejestracja mobilna u bukmachera Betclic nie należy do trudnych procesów. Wystarczy kierować się zgodnie z naszymi wytycznymi:

 1. Na urządzeniu mobilnym wejdź na stronę bukmachera, która także umożliwia korzystanie z zakładów bukmacherskich.
 2. Wybierz swój system operacyjny (iOS lub Android).
 3. Działaj według wytycznych wyświetlanych na ekranie telefonu lub tabletu, by ściągnąć odpowiednią wersję aplikacji na swój sprzęt.
 4. Po zakończeniu pobierania i instalowania aplikacji możesz ją otworzyć, by przejść do właściwej rejestracji.

Betclic rejestracja mobilna – krok drugi

Po otwarciu aplikacji mobilnej można bez trudu przejść do formularza rejestracyjnego. Tutaj pojawia się dobra wiadomość, gdyż zakładanie konta w apce polega dokładnie na tym samym, co na stronie internetowej. Dzięki temu proces ten jest niezwykle intuicyjny, zobacz sam:

 1. Wejdź do aplikacji bukmachera na swoim telefonie lub tablecie.
 2. Kliknij przycisk z napisem „Zarejestruj się”.
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny w ten sam sposób, jak opisaliśmy wcześniej przy stronie internetowej.
 4. Nie zapomnij, by w trzecim etapie rejestracji wpisać nasz kod promocyjny „PROBUKMAHCER”.
 5. Po zakończeniu rejestracji możesz przejść do obstawiania zakładów lub od razu dokonać w Betclic weryfikacji swoich danych osobowych.

Betclic załóż konto w punkcie stacjonarnym

Tyle już powiedzieliśmy o korzystaniu z konta przy pomocy strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Warto jednak pochylić się również nad nieco bardziej tradycyjną metodą gry u bukmachera. Mianowicie, mowa o punktach stacjonarnych. Czy jest możliwa w Betclic rejestracja w punkcie naziemnym bukmachera?

Niestety, opcja Betclic załóż konto w punkcie nie ma zastosowania do tego bukmachera. Firma najzwyczajniej w świecie nie oferuje swoim klientom możliwości obstawiania w punktach stacjonarnych. Spółka bukmacherska ubiegała się bowiem wyłącznie o licencję Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych przez Internet.

Jeśli chcesz korzystać z wyjątkowej oferty bukmachera Betclic załóż konto na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. W Betclic konto zarejestrujesz w parę chwil i będziesz mógł obstawiać zakłady do woli. Pamiętaj tylko, by podczas rejestracji podać nasz kod promocyjny, by odblokować najlepszy bonus powitalny na start. Powodzenia!

FAQ

Czy rejestracja w Betclic jest bezpieczna?

Tak, nie musisz martwić się o swoje dane poufne, ani o płatności. Bukmacher korzysta z nowoczesnych metod bezpieczeństwa, by zapewnić wysokiej klasy usługi.

Czy rejestracja na Betclic jest darmowa?

Tak, nie musisz nic płacić za rejestrację na stronie Betclic. Bukmacher nie pobiera także żadnych dodatkowych opłat czy prowizji od wpłat na konto. Korzystanie z usług buka jest w pełni bezpłatne.

Jaki otrzymamy bonus na start?

U bukmachera Betclic bonus na start nie należy do najbardziej rozwiniętych ofert na rynku. Mimo to, zakład bez ryzyka na kwotę do 550 PLN to świetna opcja. Cashback zabezpieczy Twój pierwszy kupon przed przegraną, dzięki czemu będziesz mieć lepszy start.

Jakie ma w Betclic rejestracja opinie wśród graczy?

W przypadku bukmachera Betclic konto założyć można w parę minut, co jest niezwykłym atutem usługodawcy. Z tego względu dostępna w Betclic rejestracja opinie ma pozytywne. Każdy bez najmniejszego trudu poradzi sobie z uzupełnieniem formularza rejestracyjnego.

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *