Obstawianie darts

Przegląd sposobów stawiania zakładów w rzutki
Zakłady bukmacherskie, które operują w Polsce w oparciu o legalną licencję, starają się zachęcać graczy do skorzystania ze swojej oferty na przeróżne sposoby. Głównym elementem, który przyciąga graczy do założenia konta u konkretnego bukmachera jest niewątpliwie rozbudowana oferta zakładów. Obejmuje to nie tylko najbardziej popularne dyscypliny sportowe oraz gry e-sportowe, ale też nieco mniej znane […]

Zakłady bukmacherskie, które operują w Polsce w oparciu o legalną licencję, starają się zachęcać graczy do skorzystania ze swojej oferty na przeróżne sposoby. Głównym elementem, który przyciąga graczy do założenia konta u konkretnego bukmachera jest niewątpliwie rozbudowana oferta zakładów. Obejmuje to nie tylko najbardziej popularne dyscypliny sportowe oraz gry e-sportowe, ale też nieco mniej znane kategorie zakładów. Jedną z nich jest niewątpliwie darts obstawianie, czyli znana wielu osobom gra w lotki, którą można obstawiać u bukmacherów. Poniżej znajdziecie przydatne informacje na temat tego, jak wygląda obstawianie darts u polskich buków!

Najlepsze bonusy od bukmacherów na dart – TOP 5

Swoją przygodę z dartem u bukmacherów najlepiej rozpocząć od wybrania jednego z najbardziej atrakcyjnych bonusów dla graczy. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z obstawianiem darta, zdecydujcie się na wykorzystanie jednego z TOP 5 najlepszych bonusów na rynku!

 1. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 2. Pakiet powitalny Superbet do 3754 PLN na start!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 3. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2023

  Skopiuj kod

 4. Cashback 600 PLN + freebet 20 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 5. Pakiet powitalny 5230 PLN tylko z kodem w Totalbet!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak obstawiać mecze darta – poradnik nowicjusza

poradnik nowicjusza - jak obstawiac

Obstawianie darta zdecydowanie nie należy do trudnych zadań, gdyż przeważnie gracze mają do dyspozycji najbardziej standardowe rodzaje zakładów. Zanim jednak przejdziemy do przedstawienia szczegółowych informacji na temat rynków udostępnianych w darcie, konieczne będzie zapoznanie się z tym, w jaki sposób obstawiać dart. W tym celu najlepiej najpierw zapoznać się dogłębnie z tym, jakimi zasadami rządzi się ta dyscyplina sportu. Dopiero później powinniśmy zacząć przeprowadzać analizę rangi rozgrywki czy formy zawodników, którzy występują w zawodach.

Typy na dart

Najpopularniejsze typy zakładów na dart

Oferta polskich bukmacherów jest dobrze rozbudowana, jeśli chodzi o ilość zakładów udostępnianych w ramach darta. Najczęściej spotkać będziemy jednak się mogli z ograniczonym zakresem dostępnych rodzajów zakładów. Jest to jednak w pewnym sensie plus, ponieważ gracz będzie mógł skupić się na obstawianiu tylko kilku rynków, co może zwiększyć jego szanse na wygraną. Poniżej znajdziecie szczegóły na temat najbardziej popularnych rodzajów zakładów, jakie oferują bukmacherzy na dart. Są nimi:

 • Zakład na zwycięzce
 • Over/under
 • Zakłady specjalne

Zakład na zwycięzcę

Jak w praktycznie każdej innej kategorii zakładów dostępnej u bukmacherów, najbardziej podstawowym rynkiem w darcie jest oczywiście obstawianie zwycięzcy. Gracze mogą obstawiać rezultaty meczy z remisem (1×2) lub bez remisu (12). Przy tym musimy jednak pamiętać, że obstawianie remisu w darcie zdarza się stosunkowo rzadko, gdyż najczęściej mecze są prowadzone do momentu wyłonienia zwycięzcy. Jeśli interesuje Was obstawianie meczów darta z uwzględnieniem remisu, tego rodzaju zakłady najczęściej spotkacie w angielskiej Premier League.

Over/under

Zakłady typu powyżej/poniżej w darcie dotyczą przede wszystkim tego, ile setów zostanie rozegranych w ramach pojedynczego meczu. Jeśli ten rodzaj zakładu jest udostępniany w formie zakładu przedmeczowego, najczęściej będzie dotyczył sumy setów w całym spotkaniu. Over/under występuje także w formie zakładów na żywo. W ogólnym rozrachunku jest to interesujący sposób na obstawianie darta, jeśli jesteśmy w stanie przewidzieć, że dane spotkanie potoczy się w określony sposób. Dlatego przed postawieniem zakładu gracz zawsze powinien przeprowadzić analizę zawodników.

Zakłady specjalne

W ramach zakładów specjalnych znajdziemy rpzede wszystkim zakłady długoterminowe. Ich celem jest wyłonienie zwycięzcy konkretnych rozgrywek na długo przed ich zakończeniem. Dodatkowo gracze mogą obstawiać handicap, czyli ustanowienie konkretnej przewagi jednego zawodnika nad drugim, jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Bukmacherzy w Polsce dają typerom także między innymi możliwość obstawiania legów w każdym kolejnym secie.

Kursy

kursy bukmacherskie

Przed rozpoczęciem gry u konkretnego usługodawcy, dobrze będzie sprawdzić to, jakie konkretnie kursy udostępnia na dart. W związku z tym trzeba wiedzieć, że poszczególne rozgrywki w darcie, nawet u tego samego bukmachera, będa miały odmienne marże. Dlatego dobrze będzie zapoznać się z tym, którzy usługodawcy w Polsce oferują najlepsze kursy na darta. W poniższej tabeli przedstawiamy, u których bukmacherów najlepiej obstawiać najbardziej popularne rozgrywki w darcie.

BukmacherRozgrywki z najwyższymi kursami
FortunaMistrzostwa świata, US Masters, Premier League
STSScottish Open, US Masters, Denmark OPEN
BetfanUS Masters, Denmark Open, Puchar Polski POD

Dart na żywo

zywo (live)

Obstawianie zakładów przedmeczowych to zdecydowanie nie jedyny sposób na zawieranie kuponów na mecze darta. Typerzy mają bowiem dodatkowo możliwość wzięcia udziału w obstawianiu darta na żywo. Jest to atrakcyjny sposób na obstawianie meczów rozgrywanych w ramach ulubionych rozgrywek gracza, który pozwala podejmować decyzje na bieżąco w trakcie meczu. Gracze mogą obstawiać przede wszystkim zwycięzcę spotkania, sumę setów, handicap, sumę legów.

Jak wybrać właściwego bukmachera?

Obstawianie darta jest najbardziej przyjemne w momencie, gdy korzystamy z oferty najlepszych bukmacherów na rynku. Z tego względu zebraliśmy w jednym miejscu trzech polskich legalnych buków, którzy szczególnie zadbali o to, aby fani darta mieli co obstawiać. Jeśli szukacie bukmacherów z wieloma wydarzeniami, rodzajami zakładów, atrakcyjnymi bonusami oraz wysokimi kursami, sprawdźcie poniższą tabelę!

 1. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

 2. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2023

  Skopiuj kod

 3. Cashback 600 PLN + freebet 20 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak obstawiać mecze w Betfan

obstawianie bukmacherskie w BETFAN

Betfan regularnie udostępnia graczom rozbudowaną ofertę na najważniejsze typy bukmacherskie w darcie. Bukmacher oferuje nie tylko wiele meczy, ale dba także o to, aby gracze mieli wiele rynków do wyboru. Oto jak obstawiać w Betfan:

 1. Załóż konto z kodem PROBUKMACHER.
 2. Dokonaj dowolnej wpłaty.
 3. Wybierz kategorię po lewej.
 4. Naciśnij wyścig.
 5. Naciśnij kurs pod wybranym rynkiem.
 6. Wpisz kwotę stawki po prawej i zatwierdź zakład.

Jak obstawiać mecze w Fortunie

obstawianie w fortunie

Jeśli chodzi o darta, sporą popularnością cieszą się również zakłady bukmacherskie Fortuna. Znajdziemy tutaj rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych, które obejmują najważniejsze rozgrywki w darcie z wysokimi kursami. Sprawdź, jak wygląda obstawianie meczy w Fortunie:

 1. Zarejestruj się, podając kod PROBUKMACHER.
 2. Dokonaj wpłaty.
 3. Wybierz kategorię “Sporty Wirtualne” z góry ekranu.
 4. Wybierz “Wyścigi koni” po lewej.
 5. Naciśnij kurs pod konkretnym zdarzeniem.
 6. Wpisz stawkę po prawej stronie i zatwierdź kupon.

Jak obstawiać mecze w STS

obstawianie bukmacherskie w sts

STS jest znany praktycznie każdemu typerowi, gdyż jest to jeden z topowych legalnych polskich buków. Bukmacher dba nie tylko o najbardziej popularne dyscypliny sportu, ale także o darts. Jeśli szukacie wielu zakładów, wysokich kursów i ciekawej oferty na żywo, STS będzie odpowiednim wyborem. Przedstawiamy, jak wygląda obstawianie bukmacherskie w STS:

 1. Zarejestruj się, wpisując w formularzu kod PROBUKMACHER.
 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty.
 3. Wybierz kategorię po lewej.
 4. Wybierz mecz ze środka.
 5. Naciśnij interesujące cię zdarzenie do obstawienia.
 6. Wpisz stawkę w kuponie po prawej i zatwierdź jego utworzenie.

Wnioski

Jeśli chodzi o darta, oferta polskich bukmacherów prezentuje się naprawdę dobrze. Gracze mają możliwość obstawiania nie tylko zakładów przedmeczowych, ale też zakładów na żywo. Szczególnie w przypadku topowych bukmacherów z ofertą na darta możemy spodziewać się wielu zakładów, wydarzeń, wysokich kursów oraz ciekawych promocji. Jeśli chcecie skorzystać z oferty najlepszych bukmacherów w Polsce, dart najlepiej będzie obstawiać w STS, Fortunie i Betfan. Z kolei atrakcyjne promocje czekają na graczy u takich usługodawców, jak STS, Fortuna, Betfan, Superbet i Totalbet.

FAQ

W ramach darta typerzy mogą obstawiać przede wszystkim takie rodzaje zakładów, jak zakład na zwycięzcę, handicap, over/under, zakłady długoterminowe czy zakłady specjalne.

Zdecydowanie najciekawszą ofertę związaną z obstawianiem darta mają tacy bukmacherzy, jak Betfan, Fortuna i STS.

Jeśli szukacie szczególnie wysokich kursów, warto będzie sprawdzić nie tylko takich bukmacherów, jak Betfan, Fortuna i STS, ale też Superbet czy Totalbet.

Dodaj komentarz

0