Typy bukmacherskie na mecz Niemcy - Japonia 23 listopada

Niemcy
Niemcy
14:00
23 listopada
Japonia
Japonia
Nasz typ to: Niemcy strzelą gola w obu połowach - TAK, 2.04 (Betfan)
x 2.04
*Stan kursów z dnia: 09.12.2022
Postaw

Niemcy – Japonia – typy bukmacherskie

Mecz Niemcy Japonia typy zostanie rozegrany 23 listopada o godzinie 14:00. To dobry moment na postawienie kilku zakładów, których propozycje znajdziecie poniżej. Braliśmy pod uwagę następujące rynki:

 • Over/under
 • Czas strzelenia bramki
 • Zakłady na 1. i 2. połowę
 • 1×2

Nasze typy

Stworzyliśmy specjalne zestawienie typów bukmacherskich, które szczególnie warto rozważyć. Sprawdź nasze propozycje na mecz pomiędzy Niemcami i Japonią.

Aleksander

Oto typy, którymi warto się zainteresować:

Niemcy ostatnio radzą sobie dobrze w ofensywie i przeciętnie w defensywie, więc można spodziewać się wielu bramek, zwłaszcza że Japonia ma kilku niezłych graczy w ataku.

Liczba goli: więcej niż 3
x 1.98
*Stan kursów z dnia: 09.12.2022
Obstawiaj

Waldek

Ekipa Die Mannschaft ma sporo do udowodnienia swoim kibicom, gdyż ostatnie mecze uwypukliły problemy Niemców. Dlatego też stawiam:

Aktualna dyspozycja podopiecznych Flicka może nie wystarczyć, żeby pokonać całkiem nieźle grających w 2022 roku Japończyków. Podział punktów w tym spotkaniu jest zatem realną możliwością, a kurs na zakład zdecydowanie się opłaca.

Wynik meczu: remis
x 5.30
*Stan kursów z dnia: 09.12.2022
Obstawiaj

Jakub

Każda z tych drużyn potrafi strzelać i wygrywać bardzo wysoko. Widać to szczególnie po meczach ze słabszymi rywalami. Spodziewam się pewnej wygranej Niemców, nie odbierając Japończykom szans na strzelenie bramki.

Obie drużyny strzelą gola
x 1.82
*Stan kursów z dnia: 09.12.2022
Obstawiaj

Niemcy – informacje o drużynie

Niemcy

Niemcy Japonia kto wygra? Rozpocznijmy analizę formy zespołów od reprezentacji Niemiec. Drużyna ma szansę na zwycięstwo w całym turnieju i jest zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Japonią. Oto najważniejsze informacje o formie Bawarczyków:

 • Forma w eliminacjach – w swojej grupie Niemcy zdobyli 27 punktów (9 zwycięstw, 1 porażka) i uzyskali bezpośredni awans na mundial. W grupie mierzyli się jednak z niewymagającymi przeciwnikami, czyli Macedonią Północną, Rumunią, Armenią, Islandią i Liechtensteinem
 • Najlepsi zawodnicy – najbardziej istotni gracze tej reprezentacji to Neuer (Bayern Monachium), Kimmich (Bayern Monachium) i Rudiger (Real Madryt)
 • Ostatnie mecze – wrześniowe i czerwcowe spotkania Niemcy zakończyli tylko z jednym zwycięstwem (5-2 z Włochami). Poza tym zremisowali 3-3 i 1-1 z Anglią, 1-1 z Włochami oraz 1-1 z Węgrami. Przegrali też z Węgrami 0-1
 • Wykluczeni gracze – drużyna zagra z Japonią w swoim pełnym składzie

Japonia – informacje o drużynie

Japonia

Niemcy vs Japonia typy – zespół z Azji z oczywistych względów nie ma dużych szans na zwycięstwo. Dla Japonii wielkim sukcesem byłoby wyjście z grupy. Przedstawiamy najważniejsze informacje o formie tej reprezentacji:

 • Forma w eliminacjach –  Japonia brała udział w drugiej i trzeciej rundzie eliminacji w Azji. W drugiej rundzie wygrała wszystkie spotkania w bardzo łatwej grupie, zajmując pierwsze miejsce i zdobywając 24 punkty. Natomiast w trzeciej rundzie Japonia trafiła do grupy z Arabią Saudyjską, Australią, Omanem, Chinami i Wietnamem. Zajęła drugie miejsce z 22 punktami (jeden punkt za pierwszym miejscem) i zakwalifikowała się na mundial w bezpośredni sposób
 • Najlepsi zawodnicy – najlepsi Japończycy to Kamada (Eintracht Frankfurt), Tomiyasu (Arsenal) i Ito (Stade de Reims)
 • Ostatnie mecze – Japonia zremisowała 0-0 z Ekwadorem i wygrała 2-0 z USA we wrześniu. Do tego w lipcu wygrała 3-0 z Koreą Południową, zremisowała 0-0 z Chinami i wygrała 6-0 z Hong Kongiem. W czerwcu wygrała z Paragwajem 4-1, przegrała z Brazylią 0-1, wygrała z Ghaną 4-1 oraz przegrała 0-3 z Tunezją
 • Wykluczeni gracze – Japonia zagra z Niemcami w pełnym składzie

Porównanie zespołów

Niemcy Japonia typy na remis lub przegraną Niemców mają małą szansę powodzenia ze względu na dobre wyniki w ofensywie Bawarczyków i przeciętną obronę Japonii w ostatnim czasie. Japonia zajmuje 24. miejsce w rankingu FIFA, a Niemcy 11. Niemcy Japonia kurs na zwycięstwo Niemiec to 1.38, na remis 4.80, a na zwycięstwo Japonii 7.60.

Dodaj komentarz

0