Kupon bezpieczny

kupon bezpieczny

Nikt nie lubi przegrywać. Tym bardziej, gdy w grę wchodzą pieniądze, jak w przypadku zakładów bukmacherskich. Najgorzej, gdy jedno zdarzenie „kładzie” cały kupon. Znasz to uczucie? No właśnie. Na szczęście, z pomocą przychodzi bezpieczny kupon. Z naszego tekstu dowiesz się, na czym polega ta oferta u legalnych polskich bukmacherów. Na wstępnie zaznaczymy tylko, że kupon bezpieczny pozwoli Ci wygrać nawet w przypadku przegranej. Jak to możliwe? Pozwól, że wszystko wytłumaczymy.

Bezpieczny kupon – co to jest?

Bezpieczny kupon – co to jest?

Wielu graczy na co dzień obstawia wielokrotne kupony AKO, zwane również kombinacyjnymi czy akumulacyjnymi. Często jednak trudno jest poprawnie „ustrzelić” dwa wyniki zakładów online, a co dopiero, gdy jest ich na kuponie 6, 8 czy kilkanaście. Większość bukmacherów nie narzuca ograniczeń odnoście liczby zakładów na kuponie, więc można w ten sposób tworzyć prawdziwe „tasiemce”.

Typowanie rozbudowanych kuponów może okazać się niezwykle opłacalne w przypadku wygranej. Często jednak zdarza się tak, że jedno źle wytypowane zdarzenie sprawia, że cała gra jest rozliczona jako przegrana. Wówczas z pomocą przychodzi promocja specjalna o nazwie kupon bezpieczny, którą oferuje każdy najlepszy bukmacher w Polsce.

W zależności od regulaminu, kupon bezpieczny dotyczy zazwyczaj „taśmy” z wieloma selekcjami. Jeden przegrany zakład nie powoduje wówczas przegrania całego kuponu. Tego rodzaju „ubezpieczenie” pozwala na jedną pomyłkę.

Jak skorzystać z bezpiecznego kuponu?

Bezpieczny kupon pozwala wygrywać nawet, gdy jedno zdarzenie okaże się nietrafione. Dzieje się tak jednak wyłącznie w przypadku rozbudowanych kuponów AKO. Należy jednak podkreślić, że nie każdy legalny polski bukmacher posiada taką opcję w swojej ofercie.

Jeżeli istnieje możliwość zagrania kuponu bezpiecznego u danego buka, wówczas należy tę funkcję zaznaczyć podczas obstawiania. Zwykle wybór ten znajduje się już na kuponie, gdzie dodajesz kolejne zakłady. Zamiast klasycznego AKO, puszczasz wtedy kupon bezpieczny. Zwykłe zagranie nie ubezpiecza w żaden sposób selekcji na wypadek przegranej, zaś bezpieczny kupon właśnie to robi.

Sprawdźmy zatem, który bukmacher w Polsce oferuje bezpieczny kupon swoim klientom?

STS bezpieczny zakład – jak z niego skorzystać?

STS bezpieczny zakład

Bezpieczny zakład STS to jeden z rodzajów oferty promocyjnej, która „ubezpiecza” kupon AKO na wypadek jednego błędnego zakładu. W przypadku bukmachera STS kupon bezpieczny staje się, gdy przesuniesz odpowiedni guziczek przed zagraniem. Opcja ta pojawia się na dole Twojego kuponu i każdy gracz ma do niej dostęp. Niezależnie od częstotliwości obstawiania czy całkowitego obrotu na koncie.

Warto również podkreślić, że kupon bezpieczny można obstawić nie tylko na stronie internetowej bukmachera. Opcja ta dostępna jest również w aplikacji mobilnej, a nawet w punktach stacjonarnych STS!

Jakie są warunki bezpiecznego zakładu STS? Zobaczmy:

  • Bezpieczny zakład STS dotyczy wyłącznie kuponów AKO, a więc z minimum 2 zdarzeniami.
  • Maksymalna stawka na kuponie może wynieść 250 PLN.
  • Kurs pojedynczy dla poszczególnych zdarzeń musi wynieść minimum 2.0.
  • Kurs ogólny kuponu AKO w STS powinien być większy lub równy 175.

Ile można zyskać dzięki tej akcji promocyjnej? W STS kupon bezpieczny pozwala na obliczenie potencjalnego zysku dzięki wzorowi 10 * stawka * 0,8.

Pamiętaj, że nowi gracze mogą także liczyć na osobny rodzaj „ubezpieczenia” pierwszego kuponu, jakim jest cashback. Zakład bez ryzyka to element rozbudowanego pakietu powitalnego, który otrzymasz, jeśli podasz podczas rejestracji w STS kod promocyjny.

Fortuna bezpieczny zakład – na czym polega?

Fortuna bezpieczny zakład

Również bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy atrakcyjną opcję na zabezpieczenie kuponu AKO. Funkcję tę należy wybrać podczas obstawiania kuponu, zamieniając opcję „AKO” na „BEZPIECZNY” z rozwijanego menu. Gracz może wówczas typować zakłady bez obaw o jedno nietrafione zdarzenie.

Co to jest kupon bezpieczny w Fortunie i na czym polega ta promocja? Istnieje kilka kluczowych elementów, jakie należy spełnić, by móc zabezpieczyć swoją grę:

  • Kurs maksymalny pojedynczego zdarzenia może wynieść 3.5.
  • Minimalny kurs całkowity na kuponie AKO musi wynieść 100.
  • Maksymalna kwota zwrotu za przegrany kupon wynosi 200 PLN.

U bukmachera Fortuna zakład bezpieczny można wyliczyć samodzielnie w jeszcze łatwiejszy sposób, niż w przypadku STS. Bukmacher zwraca bowiem pięciokrotność postawionej stawki, a maksymalna wartość zwrotu to 200 PLN.

Bezpieczny kupon Fortuna to opcja, z której warto korzystać podczas obstawiania wszystkich zakładów akumulacyjnych. Jeśli tworzysz bardziej rozbudowane kupony i nie boisz się wysokich kursów, zaznaczaj zawsze opcję „BEZPIECZNY” na swoim kuponie AKO. Możesz grać zakłady mieszane z całej oferty sportowej, łącząc różne selekcje. Pod tym względem Fortuna kupon bezpieczny nie ma żadnych ograniczeń.

Oprócz opcji bezpiecznego zakładu Fortuna przygotowała również specjalny zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Klienci, którzy założą konto z kodem promocyjnym mogą liczyć na cashback do kwoty 600 PLN. Zwrot stawki dotyczy pierwszego przegranego kuponu. Fortuna przygotowuje też podobne bonusy dla stałych i aktywnych graczy, więc warto na bieżąco sprawdzać ofertę promocyjną bukmachera.

Dodaj komentarz

0