STS rejestracja krok po kroku

Legalny bukmacher STS rejestracja nowego konta

Załóż STS konto i otrzymaj bonus: 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN, cashback 20 PLN na wirtualki i karcianki, cashback 200 PLN na zakłady sportowe!

Dlaczego warto zarejestrować w STS konto?

Dlaczego warto zarejestrować konto u legalnego bukmachera sts?

Bukmacher STS to od wielu lat bezsprzeczny lider na polskim rynku bukmacherskim. Najbardziej rozpoznawalna marka odpowiedzialna jest za ponad połowę obrotu na zakładach wzajemnych w Polsce. Nic dziwnego, że w STS rejestracja jest tak często wyszukiwanym przez graczy hasłem. Bukmacher ten już za samo założenie konta daje bardzo ciekawy bonus powitalny, zaś obstawianie u niego meczy to czysta przyjemność.

Intuicyjny interfejs strony internetowej, bogactwo dyscyplin, lig i zakładów, a do tego wygodna aplikacja mobilna. Czego chcieć więcej? No, może przydałyby się nieco wyższe kursy, ale jeśli cenisz sobie łatwość typowania, koniecznie w STS załóż konto już dziś!

Odbierz kod promocyjny i zyskaj nawet do 1440 PLN na start w STS!

Jak założyć w STS konto krok po kroku?

Jak założyć konto w STS?

W STS rejestracja jest niezwykle prosta, co wynika w pewnym stopniu z pozycji, jaką bukmacher wypracował sobie przez lata. Środowisko typerów kojarzy tę firmę od ponad 20 lat, zaś buk zawsze wyznaczał trendy na rynku. Nic dziwnego, że jako jeden z pierwszych oferował szybką rejestrację. Na stronie bukmachera STS rejestracja bez dowodu zajmuje kilkadziesiąt sekund i nie wymaga przesłania skanu dokumentu tożsamości. Weryfikacji danych można dokonać w dowolnym późniejszym momencie. Mimo to, przed rozpoczęciem procesu uzupełniania formularza rejestracyjnego, warto przygotować parę rzeczy:

 • Przypomnieć sobie dokładne dane osobowe oraz teleadresowe,
 • Mieć pod ręką telefon, gdyż bukmacher wysyła kod SMS,
 • Nie zapomnieć o kodzie promocyjnym „PROBUKMACHER”.

STS rejestracja – krok pierwszy

Legalny bukmacher STS rejestracja krok pierwszy

Aby poprawnie przejść pierwszy krok zakładania nowego konta bukmacherskiego na stronie STS, wystarczy kilka prostych elementów. Prześledźmy krok po kroku, co trzeba zrobić, by poprawnie uzupełnić formularz rejestracyjny:

 1. Wejdź na stronę bukmachera za pomocą swojej przeglądarki internetowej.
 2. Kliknij żółte pole z napisem „ZAŁÓŻ KONTO” umiejscowione w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Pojawi się formularz rejestracyjny, który w pierwszym kroku wymagać będzie wpisania kilku danych.
 4. Wpisz kolejno: adres e-mail, hasło do konta, a także numer telefonu komórkowego.
 5. W tym momencie podaj również nasz kod promocyjny „PROBUKMACHER”, by po wpłacie pierwszego depozytu odblokować atrakcyjny pakiet powitalny bonusów na start.
 6. Po prawej stronie zaznacz również okienko z napisem „Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu”.
 7. Na koniec zostają oświadczenia: obowiązkowo o ukończeniu pełnoletności, a także dodatkowa zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych.

STS rejestracja – krok drugi

Legalny bukmacher STS rejestracja krok 2

Gdy po ukończeniu pierwszego stopnia zakładania konta klikniesz pole „DALEJ”, STS rejestracja przeniesie Cię do drugiego kroku. Tym razem portal bukmacherski poprosi Cię o uzupełnienie kilku dodatkowych informacji na swój temat. Prześledźmy ten proces krok po kroku:

 1. W odpowiednie rubryki wprowadź swoje: imię, nazwisko, kraj urodzenia, numer PESEL.
 2. Podaj także kod SMS, który bukmacher wysyła na numer telefonu, jaki wpisałeś w pierwszym kroku rejestracji.
 3. Na koniec zaznacz, skąd pochodzą środki finansowe przeznaczone na grę, a także „odhacz” oświadczenie o poprawności podanych danych. Po zakończeniu rejestracji możliwe jest na stronie internetowej STS logowanie do swojego konta.

Weryfikacja konta

Legalny bukmacher STS weryfikacja konta

Proces, który opisaliśmy powyżej, powszechnie nazywa się wśród legalnych polskich bukmacherów szybką rejestracją. Jest to swoisty standard na rodzimym rynku, który wyznaczyła firma STS już kilka lat temu.

Dlaczego szybka rejestracja jest tak ważna?

Ponieważ pozwala ona na korzystanie z możliwości typowania meczów już po kilku minutach od rozpoczęcia zakładania konta. Wystarczy przelać środki finansowe na konto depozytowe i można grać. Bukmacher będzie potrzebował od Ciebie jeszcze zweryfikowania danych, ale to możesz zrobić później.

Weryfikacja konta wymaga przesłania skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Najlepiej, by były to obie strony dowodu osobistego, gdzie wyraźnie widać wszystkie dane osobowe klienta. Biuro obsługi bukmachera sprawdzi, czy informacje z dokumentu pokrywają się z danymi, które uzupełniłeś podczas rejestracji. Do czasu poprawnej weryfikacji, która zwykle trwa kilka godzin, możesz nadal korzystać z konta tymczasowego.

Ograniczenie konta tymczasowego polega na braku opcji wypłaty wygranych. Wszelkie inne elementy powinny działać poprawnie. Będziesz mógł obstawiać mecze, wpłacać depozyty, a także korzystać z bonusów i promocji. Pamiętaj, że na weryfikację danych bukmacher daje Ci 30 dni od czasu założenia konta.

STS rejestracja – aplikacja mobilna

Bukmacher STS oferuje swoim klientom wygodną i intuicyjną aplikację mobilną. Posiadacze urządzeń marki Apple mogą bez trudu pobrać ją dla swojego iOS z App Store. Z kolei zwolennicy Androida zmuszeni będą do ściągnięcia pliku instalacyjnego ze strony internetowej bukmachera. Zakłady bukmacherskie i oferta STS nie różni się pomiędzy stroną www i aplikacją, choć produkt mobilny jest wygodniejszy w obsłudze na małych ekranach.

Legalny bukmacher STS rejestracja w aplikacji mobilnej

Warto podkreślić, że STS aplikacja mobilna bukmachera pozwala na założenie konta w szybki i wygodny sposób. Zobaczmy, jak zrobić to krok po kroku.

STS rejestracja mobilna – krok pierwszy

Aby móc sprawdzić, jak prostym procesem jest w aplikacji STS rejestracja bez dowodu, należy najpierw pobrać ją na swoje urządzenie. W tym celu:

 1. Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do zakładki „Aplikacja mobilna”.
 2. Wybierz swój system operacyjny (iOS lub Android).
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, by pobrać i zainstalować aplikację.
 4. Po ukończeniu instalacji możesz włączyć aplikację i przejść do rejestracji.

STS rejestracja mobilna – krok drugi

Kiedy już zainstalujesz aplikację mobilną bukmachera na swoim urządzeniu przenośnym, możesz założyć w niej nowe konto. W aplikacji mobilnej STS rejestracja opinie ma bardzo dobre, gdyż proces ten jest łatwy w obsłudze:

 1. Otwórz aplikację mobilną bukmachera na swoim telefonie lub tablecie.
 2. Kliknij przycisk opisany hasłem „REJESTRACJA”.
 3. Uzupełnij formularz rejestracyjny w ten sam sposób, jak działa to na stronie internetowej.
 4. W polu podpisanym „Kod promocyjny” nie zapomnij wpisać naszego kodu „PROBUKMACHER”, by otrzymać w STS bonus powitalny.
 5. Kliknij przycisk „DALEJ”.
 6. Wprowadź wymagane dane osobowe, zaznacz odpowiednie oświadczenia i zgody, a następnie zakończ rejestrację.

STS załóż konto w punkcie stacjonarnym

Legalny bukmacher STS rejestracja w punkcie stacjonarnym

Zastanawiasz się w przypadku bukmachera STS jak wygląda rejestracja w punkcie stacjonarnym? W takim razie spieszymy z wyjaśnieniami. Bukmacher ten to jedna z niewielu firm, które nadal oferują swoje usługi w punktach naziemnych na terenie całej Polski. Z pewnością choć raz mijałeś w mieście pomarańczowo-niebieskie logo bukmachera.

Wchodząc do punktu stacjonarnego można poprosić pracownika, by pomógł w rejestracji. Warto podkreślić, że w STS rejestracja w punkcie wiąże się z weryfikacją danych osobowych. Wystarczy dać pracownikowi swój dokument tożsamości, a on uzupełni formularz rejestracyjny w naszym imieniu.

Nie należy zapominać, że w STS pełna rejestracja jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich. Tego wymaga polskie prawo, jeśli więc nie ukończyłeś 18 roku życia, nie próbuj zakładać konta bukmacherskiego, poczekaj na swoją kolej. Jeśli zaś jesteś osobą pełnoletnią, nie zapominaj o naszym kodzie promocyjnym, gdy zakładasz nowe konto. Zgarnij najwyższy bonus na rynku i ciesz się dodatkowymi promocjami na start!

FAQ

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Tak, bukmacher używa najnowszych metod bezpieczeństwa. Twoje dane osobowe są bezpieczne, podobnie jak środki finansowe, które zdecydujesz się przelać na konto depozytowe.

Czy rejestracja na STS jest darmowa?

Tak, zarówno rejestracja na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej, jak i punkcie stacjonarnym nie wymaga wnoszenia żadnych opłat. Proces ten jest całkowicie bezpłatny, a do tego szybki i bezproblemowy.

Jaki otrzymam bonus na start?

Jeśli podczas rejestracji podasz nasz kod bonusowy, dostaniesz w sumie nawet 1440 PLN na start. Bonus STS to: 100% od depozytu do 1200 PLN, dwa cashbacki po 20 PLN na wirtualki i karcianki, a także cashabck 200 PLN na zakłady sportowe.

Jakie ma w STS rejestracja opinie wśród graczy?

Klienci bukmachera zwykle pozytywnie wyrażają się na temat rejestracji, gdyż proces ten jest szybki i wygodny. Bukmacher pozwala na szybką rejestrację bez dowodu, co dodatkowo przyspiesza cały przebieg zakładania konta.

Tomasz

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *